forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 11:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sie 2017, 20:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Skoro szopy pracze na smyczach prowadzają to i ten się nada.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2017, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Trudno powiedzieć czy to żart, czy na poważnie. Nie chce się wierzyć. To tak jak jakby do krowy wołać cip, cip. O qrwa - a jak do krowy się woła?

Ale dobra - wygląda to tak jak kiedyś za PRLu żartowano - zapytać przeciętnego Amerykanina gdzie leży Polska to odpowie, eeee, to jedna z republik ZSRR, a najważniejsze pasmo górskie to Ural . Zreztą dziś pewnie też lepiej nie jest :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2017, 20:49 
ja bym przygarnął. Kury, podejrzewam, entuzjazmu mogłyby nie okazać


Na górę
  
 
Post: 14 sie 2017, 21:08 
Krowa krową, a Lejek rządzi..Moje prywatne policyjne ferrari, nasz obrońca. Czemu policyjne ferrari, ano temu
https://www.youtube.com/watch?v=MgtETghkHlk

Nasz Maliniak jest godnym następcą Skubika, pomimo młodego wieku. Lejek wymiata.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jacyś chętni na solo wyskoczyć do mojego psiego dziejska.. Toż to maluch jeszcze.
Mój ukochany, dzielny, odważny i bojowy Lejek .
Podejdź no jeden z drugim, do mnie czy dziecka :)


Na górę
  
 
Post: 14 sie 2017, 21:16 
mnie psy lubią, od czasu do czasu jebnom mi mandat, ale nic to, urazy nie chowam.


Na górę
  
 
Post: 14 sie 2017, 21:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani Agafio - fajny. Co za pychol! Wygląda na Belga. Kurwa zawsze takiego chciałem mieć, albo Niemca, ale nie było mi dane. Okoliczności wymuszały przyjęcie wielorasowca. I cóż miałem zrobić. Oczywiście wszystkie są wspaniałe.


ps.

Nie znam sie raczej ale ten na filmie jest trochę zbyt zawzięty. Powinien na komendę puścić. Ale dobra - nie czepiam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 21:24 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2017, 21:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Lejek! Jesteśmy.

https://m.fotosik.pl/zdjecie/5c88939329c0fa0b
http://www.youtube.com/watch?v=I_5sZYHgUvY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2017, 18:43 
Cytuj:
Lejek! Jesteśmy.
No dawaja na solo :)

MMM, ja też jestem kociarą.
Spójrz na lewo, te puchy to dla kotów
Nasze rodzeństwo, pisałam wcześniej , że je uratowaliśmy, teraz już podrosły. Bułka i Maciuś.

Obrazek

Dalej starzy bywalcy,Śpioszki nie ma, ale nie ma jej od 8 tygodni, sterylna jest, nie poszła na włóczęgę, zginęła, dlatego nie wraca. Wiedźmy też nie ma na focie, ale widzę ją z okna, śpi na dachu blaszaka. Z plebsem żarła nie będzie.
Jak i Maślak. Maślak to ogólnie jest koleś, mocno fochaty. Bardzo delikatny też. Mocno wrażliwy. Jakieś dwa lata temu wrócił ze zlamanym ogonem do domu, od tego czasu śpi na szafie i się z nami nie frateruje.. Ale to kochany kotek-ten z fotki


Obrazek

Fotka poniżej sprzed chwili, tak u mnie wygląda pora karmienia. Czemu na tarasie, chyba ten syf mówi czemu. Kociska tak brudzą że historia, Na focie Bida z padaczką(ten szaro biały), Halina niedorozwinięta( nigdy nie urosła, jest głucha i niema)ta czarna i MALUCHY. Z pierwszym chłodem, żrą w kuchni i okupują kaloryfery. Weż w piecu tylko rozpal, kłócą się o miejsce.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 15 sie 2017, 19:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Lejek! Jesteśmy.
No dawaja na solo :)

MMM, ja też jestem kociarą.
Spójrz na lewo, te puchy to dla kotów
Nasze rodzeństwo, pisałam wcześniej , że je uratowaliśmy, teraz już podrosły. Bułka i Maciuś.

Obrazek

Dalej starzy bywalcy,Śpioszki nie ma, ale nie ma jej od 8 tygodni, sterylna jest, nie poszła na włóczęgę, zginęła, dlatego nie wraca. Wiedźmy też nie ma na focie, ale widzę ją z okna, śpi na dachu blaszaka. Z plebsem żarła nie będzie.
Jak i Maślak. Maślak to ogólnie jest koleś, mocno fochaty. Bardzo delikatny też. Mocno wrażliwy. Jakieś dwa lata temu wrócił ze zlamanym ogonem do domu, od tego czasu śpi na szafie i się z nami nie frateruje.. Ale to kochany kotek-ten z fotki


Obrazek

Fotka poniżej sprzed chwili, tak u mnie wygląda pora karmienia. Czemu na tarasie, chyba ten syf mówi czemu. Kociska tak brudzą że historia, Na focie Bida z padaczką(ten szaro biały), Halina niedorozwinięta( nigdy nie urosła, jest głucha i niema)ta czarna i MALUCHY. Z pierwszym chłodem, żrą w kuchni i okupują kaloryfery. Weż w piecu tylko rozpal, kłócą się o miejsce.

Obrazek

No patrz pani a ja takie zawsze puchy se w trase kupowałem
a potem dziw że prawa noga pod drzewem mi się unosiła


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2017, 11:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
A powinny jeść na srebrach rodowych. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group