forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 11:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 paź 2017, 15:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No i już mam fula za tym psiną. No kurwa - jak ja nienawidzę ludzi. Gdybym naszedł na takiego skurwysyna to bym go chuja zabił.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 15:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Numer1000 pisze:
Gardzę ludźmi, którzy zaciekle broniąc kotów , żrą królika w śmietanie albo potrawkę z kurczaka, zabitego w mękach.

Czymże, zacofany kołtunie polski, różni się życie kota od życia królika, kaczki czy indyka? Czy zabijane cielę mniej cierpi niż zabijany kot?
A smierć kota różni się od śmierci prosiaczka?

Brońże każdego życia a nie tylko śmierdzących kotów które żyją po to, by srać w piach.

Wolność dla królików- koty w potrawki.

A Ty, jak rozumiem,przyjaźnisz się ze swoim jedzeniem?Saręki, pardąsik, jelonki na spacery prowadzasz, aby potem w potrawce udusić, a dziczki to zapewne do łoża zabierasz, coby pieczeń była potem milsza w spożyciu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 16:15 
Z braku argumentów sięgasz do moich spraw prywatnych- to nie ma wprawdzie wpływu na temat dyskusji ale jest często uzywaną forma na tutejszym Forum.
Zgłosiłem ten post do usunięcia.


Na górę
  
 
Post: 30 paź 2017, 16:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Pax między krześcijany.
Czego se dokuczają. Źle czynisz, ob. Tausen, - kierując posta Kali do usunięcia albowiem uważam, że mamy demokrację i powinna mieć prawo do swoich przemyśleń czy opinii.
Kali ! - przytęp swoje pazurki to ten obuz nie będzie Cię usuwał.
Czy Wy naprawdę nie potraficie spokojnie rozwiązywać problemów w końcu nie mających aż tak wielkiego wpływu na stan świata ?!
A chcą, by się Kim z Donaldem bezboleśnie dogadali gdy na tym forum, na którym w końcu większość jest sobie mentalnie podobna, - tak trudno było o zgodę.
Różnice w podejściu do niektórych spraw istnieć będą zawsze a co za tym idzie stale będzie istniała potrzeba wzajemnych ustępstw bo w przeciwnym razie , - wojna ?!
Przecież to bez sensu. Uważam, że powinniśmy okazywać sobie więcej szacunku nawet dla kogoś, kto ma inne pogląd na problem i próbować raczej perswazji aniżeli siły.
Ale ja się nie znam.........jak by Małpolud powiedział.
Z obserwacji piszących tu userów dochodzę do wniosków, że durni tu nie stwierdzono. Ale już złośliwców i uparciuchów to kilku by się doliczył.
Przekażmy sobie znak pokoju ...........szukam środkowego palca ale nie mogę znaleźć....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Zgłosiłem Pański post do usunięcia bo strasznie mędzący.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 17:24 
Zgłaszam Pana Staszka do wyróżnienia bezinteresownie.


Na górę
  
 
Post: 30 paź 2017, 17:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Za wyróżnienie jest dodatek do emerytury?

A swoją drogą jak zjadłem tylko kawałek dupy cielaczka to chyba nie możecie mnie oskarżać o śmierć tego sympatycznego zwierzaczka? W końcu wycięcie kawałka dupy nie jest śmiertelne.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 17:35 
200% i zamiast lury, prawdziwa kawa na wernisażach.


Na górę
  
 
Post: 30 paź 2017, 17:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Zawsze mogę w rewanżu usunąć numer telefonu z kontaktów. W moim poście chciałam dać do zrozumienia,że przyjaciół się nie jada,i kota w potrawce nigdy bym.nie podała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 paź 2017, 17:54 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group