forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 30 kwie 2024, 18:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2019, 21:50 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
anioł tasmański pisze:

Czasem tak jest, że dostajesz coś czego nie chcesz, nie masz możliwości zwrotu czy rezygnacji a wyborem jaki ci pozostaje to - zaopiekować się albo zabić.

Cytuj:
Zapytaj Horneta!


A o co mam go zapytać?[/quote]

Czy zastrzeliłby, czy otruł.

Hornet by mojego Bazylego po prostu odstrzelił. Albo zabił zastrzykiem w serce.
To takie proste...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 22:01 
Ej, ej..jesteś pewna że by zabił? Bo ja nie...a jestem zwierzolubem z prywatną kolonią kotów, i kundlem..Może się mylę, ale nie sadzę by Hornet był taki prędki do strzelania. Toć to wrażliwy człowiek jest, facet wrażliwy.. może ja się mylę i nie znam na ludziach, ale dam stówę, że on taki nie jest prędki do zabijania..Jeśli się mylę, a mi to udowodnisz Rybo, to znienawidzę chłopaka, póki co jednak...ja Mu wierzę. Kurwa mać, po co ta mowa nienawiści..


Na górę
  
 
Post: 22 lut 2019, 22:06 
Idziemy Z Tosią spać, ona pod kołdrę, a zaraz dwa koty obok.. i tak do piątej rano.. kiedy wstaję do pracy.


Na górę
  
 
Post: 22 lut 2019, 22:10 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
W biały dzień weszły do zagrody pod elektrycznym pastuchem i zagryzły cielaka. To kolejna ofiara watahy wilków, jaka grasuje w gminie Lubiszyn (woj. lubuskie). - Ludzie z wioski boją się wychodzić nie tylko do lasu, ale boją się nawet chodzić do sklepu czy puszczać dzieci same............!


Jak mnie wkurwiają takie teksty....... :( Po pierwsze, nie ma dowodów na to, że to wilki a nie psy.
Po drugie, jak chce się bydło hodować, należy je odpowiednio zabezpieczyć. Wiadomo, że drapieznik pójdzie na łatwiznę. Zresztą, - to gdzie ma żarcie zdobywać......w Biedronce albo Lidlu......?!
Po trzecie: - jak chłopu jałówkę zabiły, chłop dostanie odszkodowanie. Ale ja bym je udzielił pod warunkiem, że resztki pozostaną na miejscu a nie zostaną zabrane przez cwaniaka do chałupy. Wtedy przez tydzień w okolicy nawet bez ogrodzenia bydło nie będzie niepokojone........!
Tak między nami:
Sarny się dokarmia, dziki do tej pory tez a wilka nie...........to co on, - kurwa, - ma jeść.........?! :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 22:13 
Ja też ide spać: ja tu, MM tu a Hornet z dubeltówko w nogach i chuj!!! Żadnych psów ani kotów, wszystko pozaszczelane. Ryby w pizdu uwędzone, więc niech zamkną skrzela! :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 22 lut 2019, 22:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Krowy zjadły owoce w hipermarkecie w Hong Kongu podobno tak powstaje mleko bananowe i inne.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 22:44 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
stary praktyk pisze:
Sarny się dokarmia, dziki do tej pory tez a wilka nie...........to co on, - kurwa, - ma jeść.........?! :roll:

Szpinak!
Szpinak ma jeść wilk.
Mięso teraz jedzą ludzie :)

ps
i koty :geek: tyle, że od zawsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 23:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
rewolucjonianistka pisze:
Szpinak!
Szpinak ma jeść wilk.
Mięso teraz jedzą ludzie :)

ps
i koty :geek: tyle, że od zawsze.


Powiedziała co wiedziała i umarła na łupież. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 23:08 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Powiedział, co wiedział i nie umarł. Dziwne....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 23:28 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Mańka, przestań! Nie głaszcz gada! On cię czymś zarazi!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group