forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lis 2017, 8:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
I kto tu mataczy......na pewno nie Kizior.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 8:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Killashandra Ree pisze:
I kto tu mataczy......na pewno nie Kizior.


Milcz, bo jestes stronnicza- kiedyś nie przeszkadzało Ci łowiectwo a teraz podkładasz się broniąc idioty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 8:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Łowiectwo mi nie przeszkadza dalej, ale strzelanie dla rozrywki do bezbronnych nie będących łownymi zwierząt i znęcanie się nad nimi już tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 9:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Cytuj:
Dla tego wyżej cenię sobie życie kota niż takiego skurwiela który chciał do niego strzelić.


Ustosunkuj sie więc do tego wpisu, bo to jest przedmiot dyskusji i nie maskujmy idiotyzmu Kiziora łowiectwem. PRoszę.
DAlej próbuj usprawiedliwić tę lufe przy ludzkiej głowie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 9:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
To oczywiste, zaprotestował( Kizior trzymający tę lufę przy głowie drania) przeciw bezmyślnemu zabijaniu zwierzęcia niejadalnego, stowarzyszonego w pewnym sensie z człowiekiem,zabijaniu dla rozrywki.Nie wierzę,że istotnie by drania zabił, to była raczej groźba emocjonalna, ale, zważywszy na okoliczności,mógł, a może i powinien był draniem w jakis sposób wstrząsnąć.Porównaj to z protestami ludzi na widok zdjęć skatowanego psiaka, też piszą,że by drania :zabili, pobili, skazali na dożywocie, itp,. Reakcja Kiziora była tego samego rodzaju, dodatkowo rzecz miała miejsce w realiach wojennych.
A co Ty byś zrobił, widząc ofiarę narkomańskich wyczynów grupki nastolatków sprzed kilku miesięcy:szczenię yorka pobite,zmaltretowane,z połamanymi łapkami i uszkodzonym karkiem, i do tego naćpane.....porzucone na ulicy.... Wyobraź sobie,że masz akurat przy sobie broń, i jesteś świadkiem tych wydarzeń. Czy byś ich jakoś nie postraszył?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 9:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Killashandra Ree pisze:
To oczywiste, zaprotestował( Kizior trzymający tę lufę przy głowie drania) przeciw bezmyślnemu zabijaniu zwierzęcia niejadalnego, stowarzyszonego w pewnym sensie z człowiekiem,zabijaniu dla rozrywki.Nie wierzę,że istotnie by drania zabił, to była raczej groźba emocjonalna, ale, zważywszy na okoliczności,mógł, a może i powinien był draniem w jakis sposób wstrząsnąć.Porównaj to z protestami ludzi na widok zdjęć skatowanego psiaka, też piszą,że by drania :zabili, pobili, skazali na dożywocie, itp,. Reakcja Kiziora była tego samego rodzaju, dodatkowo rzecz miała miejsce w realiach wojennych.
A co Ty byś zrobił, widząc ofiarę narkomańskich wyczynów grupki nastolatków sprzed kilku miesięcy:szczenię yorka pobite,zmaltretowane,z połamanymi łapkami i uszkodzonym karkiem, i do tego naćpane.....porzucone na ulicy.... Wyobraź sobie,że masz akurat przy sobie broń, i jesteś świadkiem tych wydarzeń. Czy byś ich jakoś nie postraszył?


Napisał, że wyżej ceni zycie kota a Ty teraz, jako jego adwokat twierdzisz , że nie wierzysz w jego słowa.
Dodaj jeszcze, że działał w warunkach pomroczności jasnej.
Kończmy te jałowa dyskusję, bo nie ma sensu, gdy z braku argumentów przywołujesz swoją wiarę jako argument.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Tak, bo co w sumie warte życie zwierzęcia gatunku homo sapiens, który działa z pobudek nie będących walka o byt, czy bezpieczeństwo, słowem znęca się nad słabszym?Ja właściwie zrozumiałam intencje Kiziora, to Ty nie masz argumentów na swoje słowa o :"kocie w potrawce".Ja wiem,że by Kizior tak od razu nie strzelił, a Ty co byś zrobił wobec grupki znęcającej się nad psiakiem?Nie odpowiedziałeś czyżbyś po prostu poszedł swoją drogą?Jeżeli tak, to istotnie nie mamy sobie nic do powiedzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O ludzie, ludzie, przestańcie. Panie Hornet, Pan na pewno olewa Borucha, ale powiem Panu, że prawdziwe łowiectwo, gdzie myśliwi przestrzegają zasad rozumiem. Każdy przecież wie, że wasze zadania nie polegają jednie na polowaniu. Sam jestem wędkarzem i być może dlatego rozumiem. Przecież ryba w wozie to też jakby zwierze. Ale strzelać z zemsty do kota, takiego człowieka nie rozumiem i nie mogę pojąć.

Dajcie już spokój.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 9:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Koty to dranie...

Obrazek

... I tylko tak z nimi :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 9:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Oj, Stanax, jeszcze ktoś Ci uwierzy :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group