forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 12:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 paź 2017, 19:49 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie ma biednych "kotków"!
Są tylko lepiej lub gorzej się maskujące.
Ten dzienny "przymilas", - gdy zapada zmrok, przemienia się w bezlitosnego mordercę.
No cóż, taka natura........ :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Nie ma biednych "kotków"!

Ten dzienny "przymilas", - gdy zapada zmrok, przemienia się w bezlitosnego mordercę.
No cóż, taka natura........ :evil:


Tak mówisz? Ja pierdole. Toś mnie wystraszył tera. Ale ja mam swojego pieska. Małe to ale zadziorne i cięte na koty. Tak więc po zmroku mogę wychodzić na spacerek.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
MMM pisze:
Zdjęcie cykniete kiedyś w Londynie przez szybę. Kot sklepowy.

Obrazek

Wygląda jak norweski kot leśny.A propos, był kiedyś w Szczecinie sklep tak zwany wielobranżowy, i w części odzieżowej mieszkał sobie podobny kot, wielu klientów z dziećmi( w tym moi autorzy) przychodziło go oglądać, a nawet głachać, przy okazji sporo kupowali, a weekendy ekspedientki kłóciły się, która tym razem zabiera go do domu. Myszy mieli w tym sklepie zero, bo mieli kota. :) Może ten londyński też tam na warcie akurat. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 paź 2017, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Szczególnie lubią zapach.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2017, 4:29 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Jaki zapach? Kot to najczyściejsze zwierzę świata.
Naukowcy obliczyli, że kot myje się 4 godziny dziennie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2017, 6:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Zgadza się. Sam faktycznie jest czysty ale jeśli to będzie samiec i nie wykastrujesz,
zacznie znakować moczem "swój" teren a to już nie jest przyjemne. Osobiście kotów nie miałem za małym wyjątkiem ale dzieci
i znajomi mają i opowiadali.
Napisałem, "za małym wyjątkiem"........chodzi o to, że kiedyś zabrałem bezdomna kocicę do domu bo mi się jej zal zrobilo a psa jeszcze nie miałem. Po dwóch dniach zaglądam do szafy bo kota nie widzę a w szafie pełno kotów a kocica do mnie z pazurami ze ledwo odskoczyłem. Kotna była i dobrą duszę wyczuła więc się przymilała. No to za dobroć z pazurami....?!
Odczekałem az odchowa, - (nie mogłem wyrzucić na dwór) i do schroniska oddałem.
Taki był mój epizod z kotami. W zasadzie mi nie przeszkadzają ale niech mieszkają...........np. u Kiziora.
Dla mnie zbyt niezależne diabły. I małe zajączki mordujo.....!

Aaa! - Boruch:
Ty nie jesteś zagrożony. Nocą jedynie na ptastwo polują a w polu na drobna zwierzynę tzw łowną.
Małe kuropatwy, bażanty zające......!
Ty musisz uważać na pijanych kiboli wracających z meczy. Bo Twój psiak jest za mały na interwencję.
O! - Agafia ma psa na kiboli......widziałem takiego w akcji.....ale bez pomocy przewodnika też sobie nie poradzi.
KIbole to bezmózgie osobniki są. Na nich jedynie karabin jest skuteczny. :oops:
Na nich i na ONR oczywiście .....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 paź 2017, 7:11 
Koty może i się myją ale ich otoczenie jest obesrane i oszczane.
U jednej starej kociary wali szczynami z chałupy na klatkę, smród i wszędzie kocie kłaki nawet kurwa w krupniku.
Stara tylko patrzeć jak wyzionie i wtedy koty ją zjedzą w podzięce za opiekę. :lol:


Jedynie smród pozostanie i kłaki. W krupniku,


Na górę
  
 
Post: 14 paź 2017, 7:26 
Zespół wędrującej larwy to wyjątkowy wyraz kociej wdzięczności za opiekę ludzką- pasożyt rozwija się przez kilka lat w rożnych narządach a nawet w gałce ocznej.
Twój kotek da ci toksoplazmozę, chlamydiozę, świerzbem cię zarazi i nicieniami w płucach albo sprzeda ci ukradkiem chorobę kociego pazura, przy której kłaki w krupniku i smród to mały kurwa pikuś.


Na górę
  
 
Post: 14 paź 2017, 8:48 
Pan Barycki też już od pewnego czasu znaczy swój teren, a wszystko zaczęło się przez Pana Bronto, jak tylko zaczął pisać o napływającej masowo do Europy kadrze naukowo-inżynieryjnej i Pan Barycki w głupocie swojej poparł Tego wstrętnego nazistowskiego rasistę, a nasze cudowne Panie zamiast dalej do szaleństwa kochać Pana Baryckiego, to chciały za to, wydrapać pazurami oczy jego cudowne, a szaleńczo pokochały inżynierów i naukowców, wtedy, Pan Barycki popadł w rozpacz i okrutnie zazdrosny, jął naśladować elitę afrykańsko – arabską, najpierw srał tylko na klatce schodowej, ale czuł, że to ogranicza jego asymilację z kulturą, tak umiłowaną przez nasze cudowne Panie i rozszerzył teren działania na okoliczne sklepy, w których zasłonięty półkami przed ekspedientką, spuszczał sobie spodnie i znaczył kupą posadzkę, ale też zaczął srać i w domu na podłogę, ale i też do łóżka, tak że teraz już w całej okolicy czuć obecność Pana Baryckiego i każda inteligentna kobieta od razu się zorientuje, iż zasymilowany z elitą Pan Barycki jest w pobliżu. Ale to nie koniec ambicji kulturowych Pana Baryckiego, przymierza się do znaczenia głównej ulicy miasta w godzinach szczytu, wczoraj nocą już zrobił próbę, a w poniedziałek, jak tylko po weekendzie ruszą tłumu do sklepów po zakupy, odbędzie się na głównej ulicy miasta premiera integracji polskiej hołoty z kulturą elity świata.


Na górę
  
 
Post: 14 paź 2017, 16:29 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Krzaki - drapią,
róże - kłują,
ptaki - dziobią,
grzyby - trują.

Kozy - bodą,
konie - kopią,
drzewa - szumią,
rzeki - topią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group