forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2019, 18:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A bo widzisz, - dziewczyno, - w każdej pracy powinny być jakieś elementy pozytywne......!
W przeciwnym razie, to nie praca tylko orka.........a tego należy, - jak ognia, - unikać........ ;)

p.s
Koniak pity w trakcie laminowania zapobiega osadzaniu się oparów żywicy na płucach......!
To był bardzo mondry szkutnik.......... :
Ma jednak tę właściwość, że planowany koszt budowy nigdy się nie pokrywa z zaplanowanym....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 0:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Caprice witanko!
Wprawdzie za kuńmi nie przepadam, nie napiszę co o nich myślę bo mnie Caprice z Nickusią z siekierami napadną i musiałbym strzelać, a nie chcę, bo je lubię. Ja kociarz jestem. Koń trzymany dla przyjemności drogi jest i zeżre swego właściciela.
Co do NCIS. Owszem Gibbs buduje łódź w piwnicy, ale to jest łódź, a nie jacht pełnomorski czy na jeziora. Popija przy tym nie koniaczek, oni tam tego nie piją, ale whisky, a raczej ichniego bourbona i nie z musztardówek (te raczej za PRL-u), a ze słoika. Po czym cholera wi. Może po tym ichnim, tfu... maśle orzechowym.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 9:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 22:27
Posty: 33
Lokalizacja: śnięte miasto
Cześć Tygrysie! Na Gibbsa w serialu nie zwracam żadnej uwagi właściwie, oglądam ze względu na Abi i tylko jak trafię,
trunków nie rozpoznaję nawet jak je mam przed nosem, a co dopiero przez ekran...toteż czuję się oświecona.
Ja za kuńmi też nie przepadam, jakieś takie twarde i żylaste mi się wydają, ale kota też bym nie jadła... ;)
U nas kotków nie ma, za to są czipsy...nawet wiewiórkom nie przepuszczą, szczekają do zachrypnięcia, chyba, że je sąsiad kaloszem przegoni.
W wannach leżące i zamiast kwiatków noszą nazwę "piesunie" (może ktoś mieć petunie, mogę ja mieć piesunie)
oraz Czipsy wygrzewające się w słoneczku...dwie dziewczynki po bokach, a ten biszkopcik to chłopak...


Załączniki:
piesunie.jpg
piesunie.jpg [ 239.83 KiB | Przeglądany 2400 razy ]
czipsy.jpg
czipsy.jpg [ 153.77 KiB | Przeglądany 2400 razy ]

_________________
feci quod potui, faciant meliora potentes...
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 7:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
I w BeeMie trafi się czasem fajny gość. :)

Korek. Wszyscy trąbią na bmw. Wtem wysiada kierowca i ryczy: "Morda k**wo, jeże idą!

Ten wpis robi na Facebooku furorę. Robert Popielecki, pisarz i scenarzysta komiksowy, dokładnie opisał, co go spotkało, gdy stał w korku na ulicy Inflanckiej:

"O tej porze wszyscy jeżdżą po mieście na pełnej kurwie, bo raz, że deszcz, a dwa, że grubo po 22 i pulsacyjne co chwilę. Wtem na Inflanckiej korek. Jak to?! Otóż przez ulicę przechodzą dwa jeże.
Przechodzą prawilnie, na pasach. W odległości dwóch metrów, jeden za drugim. Co więcej, mają zielone. Wiadomo - jak to jeże, tempo przesuwu raczej z tych średnich, jeden niucha na boki, drugiego złapała dygresja i zwinął się w kulkę. Rząd aut gęstnieje, zaraz będzie zmiana świateł, stoję trzeci i już się boję. Zielone.
Auta dalej stoją. Ktoś zatrąbił z tyłu. Z pierwszego przed pasami wychodzi potomek Józwy Butryma w koszulce żołnierzy zziębniętych i krzyczy w noc:
- Morda, kurwo, jeże idą!
Dokładnie to jeden już przeszedł, a ten drugi wciąż w kulistej depresji, chciałby ale życiowe refleksje dopadły go akurat przed BMW czarny metalic na numerach poddębickich. Butrym sięga po jakąś kurtkę i delikatnie, powoli turla kolesia na bezpieczne pobocze, gdzie wiewiórki, dzięcioły i szum brzóz. Wraca, wsiada, rusza bez migacza z nonszalanckim piskiem i mam wrażenie, że w kwietniu przyszła Gwiazdka."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... DoqvfzkbtA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 9:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Są jeszcze ludzie na świecie......ale, że z beemy.....niesamowite...... :o

A tera coś na wesoło:
https://www.youtube.com/watch?v=beHHIENmL2I


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2019, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Co za czasy przyszły, już wszystko kojarzy się z polityką....


Załączniki:
kaczkaikot na wodzie.jpg
kaczkaikot na wodzie.jpg [ 36.65 KiB | Przeglądany 2312 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2019, 15:15 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obrazek

Pani Maluśka w sakwojażu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2019, 22:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Rośka! Ić Ty do 100 tys diabłów z Twoim robieniem fotek i wklejaniem. Kiej nie umies sie nie pchoj, Hej! Rozwaliłaś mi PC-ta i musiałem restartować. :x

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2019, 22:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Znaczy jak to niby?
Ze zazdrości?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 maja 2019, 22:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Jakiej zazdrości?! Wpakowałaś fotkę z jakiegoś dziadowskiego portalu z reklamami i ch... wie czym. Roz...ło mi PC-ta. Musiałem wszystko odinstalować i restartować. Dobrze, że mam bardzo dobry program antywirus bo cholera wie co by mi tam podesłałaś. Zastanów się Rosi jak i jaką drogą wklejasz zdjęcia.
To nie pierwszy taki przypadek z Twoimi fotkami. Na psy to leję, ale koty chcę obejrzeć zawsze.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group