forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sie 2017, 14:38 
Kilka lat temu, we wsi obok sfotano takiego kotka

Obrazek

Podobno było ich kilka, uciekły z hodowli z Czech.
Póżniej jeden z dzienników podał info, że zostały odstrzelone, w wielkiej tajemnicy. Ale kto to wie?


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2017, 16:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No to mamy różne informacje.
Moja przemoc domowa twierdzi, że to informacja z zeszłego roku i że "uciekinierzy" zostali odłowieni a nie odstrzelani.
A może ktoś coś wie więcej na ten temat.........bo ja na grzyby do lasu jeżdżę bez luśni jakiejkolwiek....... :shock: A ićta w cholerę z tymi kociuchami...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2017, 17:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czyli oni już tu są. To już po nas. Pierwotniaki i robaki nas zjedzom. Panie Płaszczak błagam!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2017, 18:23 
Cytuj:
bo ja na grzyby do lasu jeżdżę bez luśni jakiejkolwiek....... :shock: A

Też tak mam i jest fajnie,spokojnie, widziałam dziki, jelenia też widziałam, sarenki, ale już zające widziałam jedynie w Sosnowcu, a raczej w lesie między Sosnowcem a Mysłowicami. U nas wytrzebili je co do nogi. Co mnie smuci..
Uwielbiam zwierzaki i naturę, jak mi się pojawią pod domem, będę przeszczęśliwa.


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2017, 19:18 
O Gosik, te fotki zabierają. Przepiękna kobietka z bajecznymi herami. Jak dla mnie bajka.

Moje małe rodzeństwo, kociny, brat i siostra urodzone 8 marca. Przywiozłam je do Papy, wiozłam dobre z 40 km, kiedy samochód przejechał i zabił Mu Dydełka. Nasze rude szczęścia; Buła i Maciej.

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2017, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jestem fanem wszystkiego co ma cztery apy. Co do dwóch ap, to mam na myśli ptaszki. Kiedyś miałem papużki. Niestety nie jestem dobrym właścicielem zwierząt. Ostatnio przyjąłem sobie nowego pieska po odejściu poprzedniego. Miałem już nie - powiedziałem dość. Nie będę przezywał tego więcej. Niestety nie trwało 2 miesiące i mam. I znowu mnie wzięło. Nie jestem dobrym włacicielem bo każdy mój zwierzak jest rozpieszczany na maksa. Przysięgałem sobie, że będę uczył go aby nie żebrał. Tak - już. Kiedy spożywam leży mi na kolanach, wkłada łepek od pachę i czeka na smaczne kąski.


Co do kotów Egiptu. Kot u nich to zwierze święte. Zawsze mi imponował ten styl z jakim pietyzmem Egipcjanie oddawali piękno tego zwierzęcia, jego boskość. Np ta Twoja figura, coś wspaniałego. Nefretiti i kot - coś co zapiera dech.

A ten kotek powyżej tez fajny. Szczególnie zabawny ma pyszczek uszki i przezabawne wąsiki.

A teraz już idę chorować. I to będzie ciężka choroba. Nie wiem czy z tego wyjdę. ;)

To do Gosi jest. Mój ostatni list. :) ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2017, 19:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie przepadam za posiłkami z oszczanego stołu. I do tego z sierścią.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2017, 20:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Prosiaku niedoinformowany.
Kot szczy do góry, zadziera ogonek i szczy. Na moje kwiaty wysokie, krzaki drogie kwitnące, tylko w łeb dać.
Jedynie w kuwecie sobie siada zgrabnie i szczy do danej miski.
Leżąc na stole, stołu nie obszczywa.
Nie ma za co.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2017, 20:19 
Cytuj:
Na stole się wylegują?
Też..
Cytuj:
Nie jestem dobrym włacicielem bo każdy mój zwierzak jest rozpieszczany na maksa. Przysięgałem sobie, że będę uczył go aby nie żebrał. Tak - już. Kiedy spożywam leży mi na kolanach, wkłada łepek od pachę i czeka na smaczne kąski.
Kocham Pana , Boruchu.


Na górę
  
 
Post: 03 sie 2017, 20:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ObrazekObrazek


A mówiom, że jezdem gupi. To teraz jak przyszło mi rozdwoić swoje serce pomiedzy dwie Panie, Panią Małogosię i Panią Agafie będem musiał chorować i zejść dwa razy. Nie wiem czy mi się to uda kruca bąba, nie wiem. Ale postaram siem. To idę chorowaać dwa razy więncy.ObrazekObrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group