forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 gru 2018, 12:32

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość

kizior --------najlepsze wywiady świata to izraelski i watykański, bo oparte na wierze i powiązaniach z niej wynikłych......

dopiero potem ida wywiady oparte na kasie i szantażu

starykizior pisze:

Tutaj się grubo mylisz. Oglądałem film dokumentalny nakręcony prawdopodobnie przez ekipę z Al Jazeera. Spędzili w Syrii wśród bojowników PI 9 dni.

Czyli wszyscy syryjczycy są bojownikami. No tak.
Kizior pakuj sie. Ten ma na Ciebie oko.
Obrazek

"Ghaze Abdulloh, właściciel znanych w Warszawie restauracji Amrit Kebab"
Ten to wyjątkowe bydle.

A tego to ja sam się obawiam
"– Przeciętny Europejczyk nie rozpozna – mówi zdecydowanie dr Zakarya Kamel, Syryjczyk, który wykłada na Politechnice Rzeszowskiej."

Jest takich zwyroli jeszcze około 30 tysięcy w samej Polsce. I co teraz? Przy dobrych układach jeden syrakijczyk może się wysadzić z dzięsiątką osób, a ten wykładowca to już i pewnie pośle do bozi ze 100 studenciaków siedzących na sali. Czyli te 30.000 może nas wytłuc w try miga. Tylko czekają, aż dostaną sygnał. Taaaa...

To, że do tej dziwnej wojny pomiędzy wschodem a zachodem zaprzęgnieto biedaków wyznających islam nie oznacza, że wszyscy islamiści to mordercy.
Oczywiście, wśród nich są psychopaci, ale w której religii ich nie ma?
Idąc dalej logiką WiR-a, w Biblii stoją historyjki o tatusiu pukającym córeczkę, i braciszku eliminującym drugiego. I co? To znaczy, że każdy katol bez problemu zerżnie swoje dziecko, a brat zabije brata??? Nie, kurwa. Tylko pierdolony psychopata, którego trzeba wyeliminować ze społeczeństwa.

Nakręcacie się jak psychopaci... 8-)

http://swiat.newsweek.pl/ilu-muzulmanow ... 745,1.html

Skorpion13 pisze:
Nooo. Za to TY JESTEŚ. :lol:

Nie, Ty, Ty... (...piaskownica...za chwilę zmiażdżymy sobie babki...)

Skorpion13 pisze:
Na partentaigu partyjnym sie dokształcałeś? :lol:

(...kurwa...nawet nie jestem wstanie wymówić tego partencoś, a co dopiero zrozumieć...)

Ke? :shock:

Panie Prol, demokratycznej inteligencji nawet nie przystoi marksistowska analiza pozwalająca zauważyć, że masowe zalewanie Europy islamską patologią jest jednym z wielu narzędzi używanych przez kapitał w wojnie klasowej przeciwko społeczeństwom. Wywołanie w społeczeństwach radykalnych nastrojów jest solidnym gwarantem uśpienia oczekiwań socjalnych, a tym poszerzenie pola do ekspansji eksploatacji mas społecznych. I tylko tyle jest w pudełku, ale do pudełka nikt nie zagląda, wszyscy fascynują się analizą kolorowych etykietek na pudełku naklejanych przez kapitał dla motłochu, jak onegdaj rozdawane dzikusom szklane paciorki.

Adam Barycki

Życie jest surowe i niech Polar nie bierze na łzy. Chcesz uchodźcę w domu, to se weź i trzymaj go w dużym pokoju, niech wodzi łakomymi islamskimi ślepiami za biodrami twojej pięknej Żony. :lol:
Po tygodniu chuja odwieziesz do Syrii.

Prymitywne manipulacje Polar.
Miałem nadzieję, że stać Ciebie na więcej.
(każden może siem mylić)
Jednakowoż jaką masz pewność że zdjęcie to nie jest zwyczajną manipulacją?
(było tak z tym utopionym dzieckiem gdzie twierdzenia mediów miały się nijak do rzeczywistości)
Ale do manipulacji nastrojami - git pasuje - no nie?
Natomiast dane z UE nt uchodźców są przerażające.
3/4 żyje na socjalu.
To jaki w tym interes?
Brak wykształcenia, niechęć do asymilacji, próby narzucania swoich racji...
Po jasną cholerę oni nam tu potrzebni?
Moim zdaniem jeżeli już chcemy im pomóc - to naciskajmy na USA i NATO aby zaprzestały w imię interesów kilku amerykańskich karteli rozpierdalać państwa w Afryce. Pomóżmy im odbudować kraj, ich kraj. Niechaj będą u siebie i mają tam znośne warunki bytowania. To jedyne dobre wyjście. ;)

Skorpi ma rację- mamie małej Madzi też współczuło kilka milionów Polarów w tym biednym, głupim kraju, nim prawda wyszła na jaw.
Księża na Księżyc.

Wy głupie pedzie :D Ja o dupie Wy o trupie. Ja nie chcę syryjczyków, bo ten kraj nie radzi sobie ze swoimi obywatelami, a co dopiero z obcymi. Ja się tylko nie zgadzam z WiRem, że każdy islamisto to zamachowiec, bo koran przeczytał.

P.S.
A Ty Scorpi spierdalaj. Rżniesz tu intelekta, a za chuja jaśnistego nie trybisz podstaw dyskysji. I spróbuj mi jeszcze raz zawyć o personalizowaniu dyskusji.
:evil:

WiR, bo to Europa jest celem destabilizacji.
Europa zaczyna powoli skłaniać się ku socjalnym rozwiązaniom i Rosji. Patrz Syriza i Podemos. Kością w gardle to usrajom.

P.S.
Barycki masz plusa.
My, inteligencja socjalistyczna musimy zawrzeć szyki przeciwko zaprzaństwu i wywrotowcom.
:D

Panie Prol, ja jestem marksista i dla mnie, jako i dla marksisty Lenina, jeszcze większą zarazą od islamskich fanatyków są socjaldemokraci. Już oni wszyscy pokazali, jak sprawnym są narzędziem kapitału w wojnie klasowej przeciwko społeczeństwom. Doprowadzili do tego, że każdy człowiek na tej planecie na widok socjalisty, nie może nie napluć takiemu w pysk, w swojej prostocie nierozróżniający socjalisty od socjaldemokraty i do tego nierozróżnienia doprowadziły kurwy owe socjaldemokratyczne, bo za to właśnie kapitał im płaci i oni za to właśnie biorą od kapitału wynagrodzenie, jako i nasi SLD-owcy to robią.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

Taaaaaaaaaaa....
Ja to im nie wierzyłem nigdy.
-Ale ja nikomu nie wierzę.Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.