forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 17:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 gru 2015, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
:lol: :lol: Polaru, wew biblii napisane jest kiedy możemy mordować-zabijać znaczy... :lol: :lol: :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2015, 21:09 
WLR pisze:

No kurwa, we Francji zamachów dokonali kosmici. Ja pierdolę, idę stąd w pizdu!


A gówno kurwa prawda!
We Francji zamachów dokonały służby specjalne rękoma tępych biedaków w celu destabilizacji Europy.


Na górę
  
 
Post: 14 gru 2015, 21:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
starykizior pisze:
WLR jak zwykle nic nie zrozumiał. Przypowieść o władcy i minach (nie mylić z przeciwpiechotnymi), ma znaczenie nie tylko filozoficzne, ale i w pewnym sensie prawne. Jezus przez ową przypowieść daje do zrozumienia swoim uczniom co znaczy pozycja władzy. "Idźcie między ludzi głoście słowo moje (boże) i pomnażajcie (wiernych), a ci co tego nie uczynią potępieni zostaną (usunięci)". To kwestia posłuszeństwa nakazom.
Dzisiaj gdy zaostrza się konfrontacja islam vs chrześcijaństwo (ale i zlaicyzowany świat zachodni) do głosu dojść mogą radykałowie chrześcijańscy. Wypędzanie dżumy cholerą nie rokuje dobrze dla pacjenta.
Tak a propos; w Norwegiii jednego już mieli, on też "walczył" o chrześcijańską Europę. Pogratulować WLR konfraterii.


Mądrego to i dobrze poczytać, dokładnie z tego powodu ten ustęp przytoczyłem, nawiasem znakomita większość nauk tzw. Jezusa jest w formie przypowieści.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2015, 21:42 
WLR pisze:
Kurwa! Nie mam już siły. Ja piszę o muslimach, którzy prędzej czy później
przyjdą robić zamachy w Polsce a Sfeter mi pierdoli

Cytuj:
W człowieku nie ma naturalnej agresji i chęci robienia krzywdy.


No kurwa, we Francji zamachów dokonali kosmici. Ja pierdolę, idę stąd w pizdu!


Taaa...tylko kurwa filozoficzne dysputy uratują ten kraj i wiara w Najjaśniejszego. Moralny czyściec zaprowadzi Wir codzienną dawką intelektualnej masturbacji na urbanowym forum, albo łonie.
Hitlera do władzy doprowadzili chrześcianie i socjaliści, w Zatoce Świń wylądowali kosmici na świniach, a Diem w Wietnamie umarł na kiblu z rozstrojem żołądka. Dyktat Stanów i petrodolara to teoria spiskowa, Kadafii był pedofilem znienawidzonym przez naród, a projekt Desertec to wymysł prola polara. Jaki ten świat jest prosty. Tylko wiara może nas uratować. Módlmy się.


P.S.
Ma ktoś gumę?


Na górę
  
 
Post: 14 gru 2015, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Miałem, ale musiałem zdać, a nie pomyślałem, że może się przydać. Najlepsza byłaby "zomówka" 70 cm.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2015, 22:05 
A qrwa rury gumowej zbrojonej kordem śrutem ołowianym to nie łaska napełnić???? :lol: :lol:
Ewentualnie ze sprężyny od tapczana i węza ogrodniczego paragraf wyrychtować? :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 gru 2015, 22:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Te wynalazki to stosowane były w czasach mojej młodości górnej i chmurnej, ale ja preferowałem tzw. pyty z kabla wysokiego napięcia (ojciec pracował w energetyce i miałem dojścia do resztówek). Miało to ok. 3-4 cm grubości i było morderczą bronią. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2015, 22:29 
polar pisze:
WLR pisze:

No kurwa, we Francji zamachów dokonali kosmici. Ja pierdolę, idę stąd w pizdu!


A gówno kurwa prawda!
We Francji zamachów dokonały służby specjalne rękoma tępych biedaków w celu destabilizacji Europy.

a jak jakiś chuj twierdzi inaczej to niech idzie i skacze....


Na górę
  
 
Post: 14 gru 2015, 22:32 
Polar, chuj z gumą, wiem gdzie są naboje....;-)


Na górę
  
 
Post: 15 gru 2015, 12:51 
starykizior pisze:
Te wynalazki to stosowane były w czasach mojej młodości górnej i chmurnej, ale ja preferowałem tzw. pyty z kabla wysokiego napięcia (ojciec pracował w energetyce i miałem dojścia do resztówek). Miało to ok. 3-4 cm grubości i było morderczą bronią. :mrgreen:

Najlepsze były kable tzw. ,,dźwigowe'' 4x10 oponowe. Przynajmniej po trafieniu w cel wracały do pierwotnego kształtu. :lol: Energetyczne podziemne miały lite rdzenie często z aluminium.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group