forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2015, 6:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3531
Lokalizacja: z tamtąd
islam srislam, Ukroina jest bliżej

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2015, 7:27 
Chuj z Islamem, u nas, aby uczcić coś, czego mało kto pamięta, wpakowało się do samolotu stu ViP-ów i wszyscy się zjebali na ziemię, zamieniając w czerwona pianę, bo jeden buc kazał lądować mimo wszystko.

To jest kurwa, dopiero islam!

PS. Mało jest wątków o islamie, ten będzie jak znalazł, czekamy z zapartym kurwa, tchem na wpisy Prosięcia i Baryckiego.
Srajcież, wszak miejsca tu sporo!


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2015, 8:12 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Ja to tu nawet otworu gembowego kurwa nie uzyje. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2015, 8:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Otwór dupowy użyj. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2015, 9:22 
W dupie mam kto mnie zabije. Islamista, czy wolski przedsiębiorca z lewicowego forum.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2015, 11:27 
Offline

Rejestracja: 30 lis 2014, 20:23
Posty: 319
Lokalizacja: Europa
Ludzie debilni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2015, 11:30 
A pewnie, że się odezwę, kanalie tępe. Ale cóż ja mogę powiedzieć tępym tumanom? Nic nie mogę powiedzieć, bo mówienie do tumanów jest absurdem, ale kto mi zabroni w nareszcie wolnej i niepodległej ojczyźnie być odrobinę absurdalnym? Nikt mi nie zabroni i dlatego odrobinkę powiem otumanionym kanaliom, ale odrobinkę tylko, mi nawet nie przystoi być absurdalnym więcej, jak odrobinkę tylko. No więc, to jest tak moi drodzy szlachetni idioci: Świat, kanalie bezmózgie, nie jest, ale to absolutnie nie jest szalonym, a zupełnie, ale to absolutnie zupełnie logicznie pragmatycznym. Wszystkie przyczyny są starannie zaplanowane, aby kreowały starannie zaplanowane skutki. A do tego zostało to tak starannie zaplanowane, aby starannie było skryte przed matołami. Matoły muszą być głęboko przekonane, że rzeczywistość społeczną kreuje wszechmogący bóg lub wszechmogący wolny rynek i tyle tylko jebane pospólstwo ma właśnie wolności do wolnego wyboru, albo bóg, albo wolny rynek, a jak nie, to w mordę chama. Marksizm, który jest jedynym narzędziem zdolnym do oglądu rzeczywistości, ma być dla tępej hołoty zgodnie z planem i jest już, plugawym, durnym i zbrodniczym kłamstwem. Dlatego wszyscy ślepcy, zdechniecie uprzedmiotowieni, jako i wasze ślepe i splugawione uprzedmiotowieniem potomstwo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2015, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3531
Lokalizacja: z tamtąd
skończ rysu z mówieniem do siebie

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2015, 13:38 
O, ja sobie wypraszam!
Ja nie jestem zindoktrynowanym, tępym matołem, kanalią bezmózgą gdyż ja dysponuję wolną wolą i, na przykład nie gustuję w stadnym marazmie, wyróżnić się z bezmózgiego stada lubię, i chćby taki Prosiak, za przeproszeniem ciemną nicią szyte obuwie nosił, ja zawsze będę gustował w butach szytych ręcznie, na zamówienie i to białą, a przynajmniej jasną nicią, i żaden wolny rynek ani bóstwa wszelakie z mojej drogi mnie nie zwiodą, a marksizmu nie uważam za zbrodnicze, plugawe i durne kłamstwo a za jeszcze jeden idiotyzm, który się wylągł z przejedzenia u dziewiętnastowiecznego oprycha, i mam ogólnie wszystkie izmy w dupie, panie Barycki, jednocześnie pragnę panu donieść uprzejmie, że pana także mam w dupie i to na samym końcu tego zdania wielokrotnie złożonego, albowiem mam tak uczynione w jestestwie moim, że wszystko wielokrotnie składam: a to ubrania, a to kartki papieru, nawet skarpety składam, kurwa, w kostkę i kto mi zabroni, pan?!!!


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2015, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
WLR pisze:
Na początek, czym jest islam.
Im bliżej końca , tym bardziej ciekawie.

https://youtu.be/vlCAp6GuHnE



Jedna sekta hejtuje inną, gdzie tak naprawde nie ma miedzy nimi większych różnic.
Do tego nawiedzona laska bredząca o planach szatana :lol:
Do piachu! :mrgreen:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group