forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 9:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 gru 2015, 14:56 
Oni krzyczą po rosyjsku :

Алла Я в бар

Bo to zielone ludziki są Putina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 1:22 
Robert Winnicki
10 godz. ·
Szokujące informacje w sprawie wykorzystania unijnych środków w Polsce. Kto najbardziej zyskuje na pieniądzach płynących do Polski? Niemieckie firmy.

Dziś na posiedzeniu Komisji UE w Sejmie zadałem wiceministrowi Kwiecińskiemu pytanie o to, jaki procent przetargów i zamówień współfinansowanych ze środków unijnych realizowany jest przez polskie przedsiębiorstwa, a jaki - przez zagraniczne. Prosiłem również o przybliżenie kwot. Wiceminister odpowiedział, że nie ma takich zbiorczych danych, w związku z czym zwróciłem się do prezydium komisji, by zobowiązało ministerstwo do przygotowania informacji w tej sprawie.

Min.Kwieciński dysponował jednak wycinkową informacją, porównaniem dotyczącym Polski i Niemiec. Otóż niemieckie firmy zrealizowały w Polsce, w ostatniej perspektywie finansowej, dotacje za kwotę ok. 20 mld.euro. Dla porównania - polskie w Niemczech - na kwotę ok. 200 mln. euro (!).

Dysproporcja wynosi 1:100! Za unijne dotacje "dla Polski" budujemy niemiecką gospodarkę.


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 1:37 
Reżim chce nam demokratyczne sądy zawłaszczyć, a Pani nam tu oczy mydli pierdołami. Nie z nami demokratami takie numery, tfu, ciemnogrodzie moherowy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 8:58 
WLR pisze:
Mnie interesuje to co mi zagraża dzisiaj a to nie jest chrześcijaństwo,
tylko islam.


Powiem szczerze, że akurat po Tobie takich rzeczy się nie spodziewałem.
Do czego to dalej doprowadzi?
Skrzykniesz paru chrześciańskich szaleńców i wysadzicie meczet w Oliwie?
Nie boisz się jeść shoarmy?
Przecież religie, kurwa, ewoluują, to i katol może obcinać łby.

P.S.
Takimi postami umacniam się w przekonaniu, że wstąpiłem do dobrego towarzystwa. Tam nikt nie widzi problemu w islamie.
Nie wierzę...


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 9:12 
Cytuj:
Takimi postami umacniam się w przekonaniu, że wstąpiłem do dobrego towarzystwa. Tam nikt nie widzi problemu w islamie.

A szkoda. Taka postawa wskazuje na daleko idącą krótkowzroczność.
Bowiem problem istnieje.
Jednak należy zachować proporcje i eliminować (pozbawiać możliwości szerokiego wpływu na wiernych) fanatyków. I reagować na wszystkie przejawy rasizmu na tle religijnym w czym muslimy celują.
Cytuj:

O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

Koran 5:51

Cytuj:

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

Bowiem święta księga islamu wprost nakazuje likwidacje fizyczną niewiernych.
W poprawnych politycznie tłumaczeniach Koranu można nie natknąć eis na te fragmenty, ich wymowa została skorygowana w tłumaczeniu... Co jest zgodne z zasadą Koranu pozwalającą okłamywać niewiernych, a nawet zaprzeć się własnej religii dla dobra Allacha.


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 10:18 
Skorpion13 pisze:
A szkoda. Taka postawa wskazuje na daleko idącą krótkowzroczność.


Nie jesteś autorytetem żeby ferować jakiekolwiek wyroki. Nawet te o krótkowzroczności. 8-)
Pierdolicie radośnie o Koranie wpierdalając do niego każdego islamistę.
Powiem prosto, bez filozofii i teologii. Pragamatycznie: Pochodzę z ultra katolickiej rodziny, ale nikt tam nie dałby się ukrzyżować za Chrystusa. Anlogicznie nie chce mi sie wierzyć, że swoje "mondrości" opieracie na realnych rozmowach oko w oko z jakimkolwiek islamistą. A macie chęć? Mogę Was poznać. :D

P.S.
Islam, Biblia, hinduizm, i reszta religii to tylko narzędzia.


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 11:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Trochę rozrywki, tylko czy aby na pewno?

Holiday Turkey

https://www.youtube.com/watch?v=lmD3rXUR1Tw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2015, 11:26 
Cytuj:
Anlogicznie nie chce mi sie wierzyć, że swoje "mondrości" opieracie na realnych rozmowach oko w oko z jakimkolwiek islamistą.

Ze zwykłymi wyznawcami alle-lacha (nie islamistami w potocznym rozumieniu tego terminu) zazwyczaj takimi ,,mocno opalonymi''. Poczucie wyższości i protekcjonalizm w jaki traktują wyznawców innych religii - powinna dawać do myślenia.
Cytuj:
Nie jesteś autorytetem żeby ferować jakiekolwiek wyroki. Nawet te o krótkowzroczności.

Nooo. Za to TY JESTEŚ. :lol:
Na partentaigu partyjnym sie dokształcałeś? :lol:
Cytuj:
Islam, Biblia, hinduizm, i reszta religii to tylko narzędzia.

Ale każde narzędzie ma inne przeznaczenie, budowę, możliwości zastosowania. (Trudno byłoby pobijakiem dłutować wpusty)
A Islam w zakresie radzenia sobie z niewiernymi ma doskonałe dostosowanie.
(Koniec końców powstawał jako religia wojny, w jej czasie i miał służyć zwycięstwu Mahmuda).


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 20:10 
Ale ja doskonale wiem o co Ci chodzi, i wiem też, że Ty wiesz, że ja wiem.
Ja w pokrętny sposób stawiam Ci veto po prostu. :)
Wiesz jak potężna jest wola przeżycia? Ludzie potrafią przetrwać ekstrema ( wojna, obozy ), a Ty próbujesz nam wmówić, że każdy imam może wskazać dowolnego wyznawcę islamu i kazać mu rozczłonkować się przy pomocy semtexu czy innego świństwa. Gówno prawda. Nie jestem psychologiem, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że wysadzaczy zmuszają do kilim inne rzeczy niż sam koran. Może grożą ich rodzinom, może są oćpani. Tylko psychicznie chory człowiek zabije się i innych w imię boga. Myślisz, że wszyscy syryjczycy, libijczycy, irakijczycy są pierdolnięci? :)


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2015, 23:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
polar pisze:
Ale ja doskonale wiem o co Ci chodzi, i wiem też, że Ty wiesz, że ja wiem.
Ja w pokrętny sposób stawiam Ci veto po prostu. :)
Wiesz jak potężna jest wola przeżycia? Ludzie potrafią przetrwać ekstrema ( wojna, obozy ), a Ty próbujesz nam wmówić, że każdy imam może wskazać dowolnego wyznawcę islamu i kazać mu rozczłonkować się przy pomocy semtexu czy innego świństwa. Gówno prawda. Nie jestem psychologiem, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że wysadzaczy zmuszają do kilim inne rzeczy niż sam koran. Może grożą ich rodzinom, może są oćpani. Tylko psychicznie chory człowiek zabije się i innych w imię boga. Myślisz, że wszyscy syryjczycy, libijczycy, irakijczycy są pierdolnięci? :)


Tutaj się grubo mylisz. Oglądałem film dokumentalny nakręcony prawdopodobnie przez ekipę z Al Jazeera. Spędzili w Syrii wśród bojowników PI 9 dni. Towarzyszyli im we wszystkich codziennych czynnościach; w zwykłym życiu, kontaktach z rodzinami, w walce z armią rządową. Podkreślali swoją wiarę w Allacha na każdym kroku. Wszystkie ważniejsze czynności zaczynali od modlitwy. Pokazano więzienie w którym przetrzymywano przeciwników i jeńców. Sądzono ich w.g Koranu. Realizatorzy dali do zrozumienia, że niewielkie szanse były aby ci uwięzieni uszli z życiem.
Cały czas podkreślali swoją nienawiść do Asada, alawitów i szyitów. Było to w okresie gdy PI prowadziło ofensywę i odnosiło sukcesy, jeszcze przed interwencją rosyjską. Przywódca komanda człowiek wierzący, ale zarazem uczciwy, przestrzegający nakazów, posiadający rodzinę, kochający mąż i ojciec obwiązał się pasem z ładunkami i wtargnął do wieży obsadzonej przez snajperów (nie mogli ich wykurzyć w żaden sposób) i wysadził się razem z nimi. Ani nie był naćpany czy najarany, nie nakazał mu tego mułła, uznał, że tak trzeba. Czy są wrogami, tak oczywiście. Czy trzeba ich pokonać czy nawet zabić, tak oczywiście. Nie wysłał żadnego ze swoich ludzi chociaż mógł, a byli tacy co iść chcieli. Poszedł sam. Gdyby trzeba było zabiłbym go, ale zasługuje na szacunek. Piszę to jako żołnierz. Są niewątpliwie fanatykami, zmotywowani bardzo silnie religijnie. Wierzą w swoją misję. Dlatego są tacy niebezpieczni.
Oczywiście są między nimi najemnicy, walczą dla pieniędzy czy innych korzyści, także zwykli bandyci. Ale ci raczej nie zakładają pasów szahida.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group