forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lis 2015, 23:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
IroB pisze:
sluchacie jeszcze Radia Wolna Europa? tam to dopiero podajo sensacje.


Pamiętam jak dziś, z ciekawości nastawiłem odpowiednią falę i słyszę "Kuroń to swój chłop, szklankę wódki wypija jednym tchem"
Se pomyślałem o kur.a! więcej już nie byłem ciekawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2015, 8:14 
Kuroń był człowiekiem bardzo wrażliwym na ludzka krzywdę, nie mógł znieść, że robotnicy w PRL-u głodowali i dlatego zorganizował Komitet Obrony Robotników przed głodem i wyzyskiem komunistycznym, i jak tylko zdobył władzę, zaraz z odebranych nażartym komunistom zapasów ugotował duży kocioł zupy i wydał zagłodzonym przez komunę, grubo ponad setkę miseczek z zupą. Jeszcze nigdy w całej tysiącletniej historii Polski, Polacy nie najedli się tak bardzo, jak wtedy tą zupą.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2015, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Do tej pory są najedzeni. Obraz psuje tylko film dokumentalny Komornicy na National Geografic w którym to komornik sprzedaje po kawałku Hutę Jedność aby nakarmić pozostałych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2015, 8:48 
Tu gdzieś na forum niedawno zapewniał mnie Pan Kum, że Kuroń zgodził się na plan Sorosa zwany dla niepoznaki planem Balcerowicza, tylko dlatego, że miał dobre serce. Soros dał Kuroniowi słowo honoru, że jak tylko Kuroń odda kapitałowi zachodniemu cały polski przemysł, to robotnicy dostana wypłatę, a może nawet jeszcze i drugą, a jak nie, to przemysł polski nie wydoli na wypłatę i robotnicy będą głodni, i Kuroń tak bardzo przejął się losem robotników, że zgodzić się musiał, jego dobre serce nie pozwalało mu nie uratować robotników przed głodem i zaraz, jak tylko się zgodził, to Soros dał Kuroniowi całe sto złotych, aby zakupił w masarni jakich kości na zupę i ugotował dla głodnych cały kociołek gęstej solidnej zupy. Podobno Kuroń tak się ucieszył z tej Sorosowej setki na kości do zupy dla wygłodzonych przez komunę robotników, że z tej niewypowiedzianej radości wypił dwie butelki whisky za trzysta złotych, które dostał również od Sorosa, jako premie za swoje dobre serce.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2015, 9:37 
Offline

Rejestracja: 30 paź 2015, 1:01
Posty: 27
hornet pisze:
piepszot pisze:
Ale bez takiej wyniosłości
Obrazek


Człowieku- Macierewicz jest Ministrem Obrony Narodowej, inny kryminalista koordynuje pracą służb specjalnych, ISIS nam jedzie podrzynać gardła a Ty tu z takimi pierdołami przychodzisz? Ogarnij się. :lol:


A kim Ty tutaj jestes, ze mnie pouczasz o doborze tematów, tymbardziej, ze sa w PieprzeNIE ((?))
Czy tu sie pisze tylko o tym co wymieniasz? Przejrzyj sobie liste watków ((!))
I nie wyjezdzaj mi z ogarnianiem sie.

Do reszty komentarzy wróce pózniej.

Tymczasikiem

--
Cornflakes! Beware of me! I am a cereal killer!

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2015, 9:47 
Panie Stary, chyba już pora, żeby Pan dopilnował, aby najwyższe władze forum zajęły się tą plugawą kanalią i na początek wywaliły w pizdu co drugi post łajdaka.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2015, 10:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pamiętacie hałas w mediach o wyjazd 12 listopada na spotkanie z Tuskiem? Ciekawym teraz jakie są tego dla Polski konsekwencje.

PS.
Cześć forumowych nawiedzeńców też rozpaczała jak teraz za TK.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2015, 19:39 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2015, 19:22
Posty: 23
Lokalizacja: Kent
hornet pisze:
sen-mara, Bug- wiara. Wyglądasz na takiego, co ma właściwości lecznicze.


Oczywiście, że tak. Mnie to do rany przyłóż.

--
I had a dream that I was over the Moon, but when I woke up I was still down to Earth

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi
Take matters into your hands and leg... it


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2015, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czy niebieskieucho jest zwolennikiem prezesa?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2015, 19:48 
Offline

Rejestracja: 14 kwie 2015, 19:22
Posty: 23
Lokalizacja: Kent
st1111 pisze:
Czy niebieskieucho jest zwolennikiem prezesa?


Którego?

Poprzednio bylem niebieskimuchem ale gdzies mi sie logowanie zapodzialo, wiec teraz wystepuje jako piepszot, co w cale nie umniejsza mojej osobowasci.

--
IN VINO SANITAS CVM AQVA CARITAS

_________________
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi
Take matters into your hands and leg... it


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group