forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 6:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2501 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 251  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 wrz 2014, 8:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
INTELIGENTNY UCZEŃ . Nauczycielka pierwszej klasy miała kłopot z jednym z uczniów. Był bardzo rozkojarzony.
Zapytała: - Co z tobą, chłopcze?
Chłopiec odpowiedział: -
Jestem zbyt mądry dla pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej, a ja jestem od niej
mądrzejszy.

Tego już było za dużo. Zabrała chłopca do dyrektora szkoły i naświetliła sytuację.Dyrektor pomyślał i powiedział do chłopca:
- Przeprowadzę test.
Jeżeli nie będziesz w stanie udzielić odpowiedzi na któreś pytanie,to wrócisz z powrotem do pierwszej klasy i będziesz się zachowywał spokojnie.
Chłopiec się zgodził. - Ile będzie 3 x3 _ -9 - Ile będzie 6 x6 ?- 36 I tak było z każdym pytaniem, na które zdaniem dyrektora uczeń klasy trzeciej powinien znać
odpowiedź. Więc dyrektor zwrócił się do nauczycielki i powiedział:
- Myślę, że chłopiec
może przejść do trzeciej klasy.
Jednak nauczycielka powiedziała:- Ja też mam swoje pytania. Co ma krowa w ilości 4, a ja tylko 2? Chłopczyk pomyślał i odpowiedział:
- Nogi.
- A co masz w swoich
spodniach, czego nie ma w moich?
- Kieszenie.
- Co robi mężczyzna -
stojąc, kobieta - siedząc, a pies - na trzech łapach_? W tym momencie oczy
dyrektora zrobiły się okrągłe, lecz zanim zdążył cokolwiek powiedzieć, chłopak odpowiedział: - Podaje rękę.
- Jakie słowo w języku
angielskim zaczyna się na F a kończyna K i oznacza zagrzanie i zdenerwowanie? - Firetruck (wóz strażacki) - Jakie słowo zaczyna się
na F i kończy na K? Jeżeli tego nie ma, musisz pracować rękami?
- Fork (widelec).
- To mają wszyscy
mężczyźni, jedni dłuższe, inni krótsze. Po ślubie udzielają to swojej żonie?
- Nazwisko.
- Który narząd nie ma kości, ma mięśnie i naczynia krwionośne. Czasami bywa twardy, pulsuje i
odpowiada za miłość?
- Serce.
Dyrektor odsapnął z ulgą
i rzekł do nauczycielki:
- Wyślij go k...a do Harvardu!
Na ostatnie 7 pytań sam odpowiedziałem nieprawidłowo.-:) -:) -:)
>


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 13:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Killashandra Ree pisze:
INTELIGENTNY UCZEŃ .
Dyrektor odsapnął z ulgą
i rzekł do nauczycielki:
- Wyślij go k...a do Harvardu!
Na ostatnie 7 pytań sam odpowiedziałem nieprawidłowo.-:) -:) -:)
>



UFFFF

ja kurwa też- tak jest od razu do Harvardu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Rzucasz się na nią gwałtownie. Nic z tego! Znów się wymyka! Doganiasz, zaciskasz palce na wyzywających, śliskich krągłościach, unieruchamiasz... Tak, za chwilę będzie Twoja... Nie, nadal walczy, broni się, kaleczy Ci kciuki, drapie przeguby... Klniesz, ale nie rezygnujesz. Ona musi zrozumieć, że nie ma szans. Po rozpaczliwej szarpaninie przygniatasz ją ciężarem ciała i sięgasz po nóż. Na jego widok kapituluje, leży potulna i gotowa na wszystko. Jest Twoja. Przez chwilę napawasz się zwycięstwem, a potem rżniesz, rżniesz, rżniesz...
Możesz być z siebie dumny. Otwarcie puszki ruskich szprotek zajęło Ci tylko dwadzieścia minut! Smacznego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 19:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
czytelniknie pisze:
Rzucasz się na nią gwałtownie. Nic z tego! Znów się wymyka! Doganiasz, zaciskasz palce na wyzywających, śliskich krągłościach, unieruchamiasz... Tak, za chwilę będzie Twoja... Nie, nadal walczy, broni się, kaleczy Ci kciuki, drapie przeguby... Klniesz, ale nie rezygnujesz. Ona musi zrozumieć, że nie ma szans. Po rozpaczliwej szarpaninie przygniatasz ją ciężarem ciała i sięgasz po nóż. Na jego widok kapituluje, leży potulna i gotowa na wszystko. Jest Twoja. Przez chwilę napawasz się zwycięstwem, a potem rżniesz, rżniesz, rżniesz...
Możesz być z siebie dumny. Otwarcie puszki ruskich szprotek zajęło Ci tylko dwadzieścia minut! Smacznego.



co ty gadasz??? trzy papierowe talerzyki , jedno jebnięcie siekierkom i po bulu .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Jest duża, podłużna i bardzo delikatna. Wyczuj palcem najwrażliwszy punkt, po czym ostrożnie spenetruj wejście. Powoli, bez pośpiechu, choć tak bardzo chciałbyś już dostać się do środka... Sięgnij paznokciem jak najdalej, jak najgłębiej! Gdy poczujesz opór, przerwij na chwilę. Daj odpocząć materii, której dotykasz. Już wiesz, od czego zacząć... Wyprostuj palce i jednym ruchem rozerwij kleistą przeszkodę. Trudno, musisz być brutalny. Użyj siły! Pokonaj opór! Serce wali Ci jak oszalałe, masz miękkie nogi, trzęsą Ci się ręce... Dajesz upust swej furii.
Brawo! Rozerwałeś kopertę z rachunkiem za telefon!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Oto ona. Czeka. Prowokuje do działania. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Zegnij ciało w pałąk i ugnij kolana. Obejmij ją mocno z obu stron. Podwiń nogi i wsuń się w wolną przestrzeń pod nią. Przylgnij do niej udami. Nie rozluźniając uścisku, wykonaj kilka płynnych, posuwistych ruchów. Wepchnij się głębiej. Teraz przytul ją mocno do piersi. Przesuń się nieco w prawo. I jeszcze trochę. Dobrze! Naprzyj całym ciałem. Masz ją na wprost - zimną, nieustępliwą... Nie przejmuj się! Jesteś panem sytuacji. Jeszcze tylko kilka intensywnych ruchów i...
Możesz sobie pogratulować! Udało Ci się usiąść za kierownicą małego Fiata!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Niby zwyczajna szpara, a nie możesz się od niej oderwać. Wsuwasz palec. Mieści się prawie cały. No tak, teraz nie da się go wyciągnąć z powrotem. Trzeba poślinić. Gmerasz palcem w lewo, w prawo... Wreszcie wyszedł. Oglądasz go z irytacją. Wokół paznokcia widać trochę krwi. To przyspiesza podjęcie decyzji.
Boazeria nie ma prawa się rozsychać! Jutro zadzwonisz do stolarza


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 19:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
To twój pierwszy raz. Kiedy leżysz, twoje mięśnie naprężają się. Starasz się odwlec ten moment szukając jakiejś wymówki, ale on nie zwraca na to uwagi i zbliża się do Ciebie. Pyta się, czy się boisz, a Ty dzielnie potrząsasz swoją głową usiłując pokazać mu, że nie czujesz strachu. On ma więcej doświadczenia tak więc i tym razem jego palec trafił we właściwe miejsce. Dotyka Cię delikatnie a Ty drżysz - On jest delikatny, tak jak obiecał. Patrzy głęboko w Twoje oczy i mówi, abyś Mu zaufała - On robił to wiele razy. On uśmiecha się, podczas gdy Ty otwierasz się jeszcze bardziej dla niego. Zaczynasz błagać go, by się pośpieszył, ale on jest powolny, jakby starał się zadać Ci niewielki ból. On sięga coraz głębiej, naciska coraz mocniej... On patrzy na Ciebie i pyta, czy bardzo boli. Twoje oczy napłynęły łzami, ale bohatersko kiwasz głową prosząc, aby kontynuował... On sięga głębiej, potem wynurza się, ale Ty jesteś zbyt otępiała by czuć Go w sobie. Po kilku chwilach czujesz coś twardego, przylegającego do Ciebie i drążącego jeszcze bardziej... I koniec. Jesteś zadowolona, że masz to za sobą. On uśmiecha się do Ciebie tak, jakbyś była jego najbardziej upartym, ale jednocześnie najbardziej przyjemnym doświadczeniem.
Uśmiechasz się i dziękujesz swojemu dentyście. W końcu był to Twój pierwszy raz, kiedy dentysta zakładał Ci wypełnienie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 20:17 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Parafon pisze:
co ty gadasz??? trzy papierowe talerzyki , jedno jebnięcie siekierkom i po bulu .


Kani, kto teraz umie trzymać siekierkiem? :lol:[/quote]


jezdem forumowy stolażż , to muszem umić nie ??
pić też cza umic ! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2014, 23:27 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 22:40
Posty: 53
Parafon pisze:
co ty gadasz??? trzy papierowe talerzyki , jedno jebnięcie siekierkom i po bulu .


Kani, kto teraz umie trzymać siekierkiem? :lol:[/quote]


Byś siem zdziwił! Ja nawet kosę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2501 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 251  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group