forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031 ... 1082  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 kwie 2020, 18:43 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
stary praktyk pisze:
Agusiu......! Ja się nie znam na tych przepisach co lepsze, - czy stan wojenny czy wyjątkowy czy jeszcze inny. Ja po prostu kocham las i martwię się o jego dobrostan. A wiem, ze sam się nie pali . A ponieważ jestem już stary a więc mam pewne doswiadczenie życiowe to wiem, że jak się ludzi do lasu wpuści, las zacznie się palić. Nie ma innej opcji.


To Ty masz tak, jak ja.
I bardzo się boję o lasy w mojej okolicy.
Dawno nie padało, codziennie słońce na bezchmurnym niebie...
Gieniusze z PKP wycinają w pień starodrzew do 15m od torów (zwłaszcza dęby), a poza tym pozostali gieniusze regularnie robią wielkie przecinki w lasach wiekowych... A potem udają zdziwienie, kurwa, że susza! Ale oni się już urządzili i w dupie mają dobrostan rodzaju wszelkiego poza dobrostanem swoim!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2020, 19:00 
Sie zaczęło. Najpierw nie poznałem leśnej drogi wzdłuż wybrzeża w Sobieszewie. Teraz jest taka arteria, że mogą się dwa tiry minąć i na osobówkę zostanie miejsca. Wysypana tłuczniem autostrada,kurwa, i wokół na poboczach sągi starych, grubych sosen. Nie, broń bobrze nie pozyskują drewna!
Oni drogę POŻAROWĄ uczynili. Sobieszewo to mała wyspa od rzeki do morza jest pasek lądu na jakiś kilometr i wzdłuż do Przegaliny parę kilometrów. A droga wyjebana jak na Syberii, gdzie terenów chwatajet na wsjo.
Nóż mnie sie otworzył. I tabuny samochodów byle jak postawionych gdziekolwiek. Ja rozumiem ludzi ciągnie na plażę i do lasu ale nie trzeba wjeżdżać na samą plażę.
W terenie zabudowanym jest dość miejsc do parkowania. Noż, jasny gwint, jak się tak stęknili za spacerami to mogą do samiutkiego brzegu morza pokonać te głupie 700 metrów od głównej drogi, nie?


Na górę
  
 
Post: 21 kwie 2020, 19:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
I widzisz Pietrek. Olderu się na Wyspie pogubił. A jak by mu tak na Syberii przyszło żyć?

U nas już, ledwo restrykcje zdjęte, też ściągają.

Kurde chyba wyemigruje na Sybir szlakiem pradziadów.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2020, 19:40 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Komandor pisze:
I widzisz Pietrek. Olderu się na Wyspie pogubił. A jak by mu tak na Syberii przyszło żyć?

U nas już, ledwo restrykcje zdjęte, też ściągają.

Kurde chyba wyemigruje na Sybir szlakiem pradziadów.

A u nasz inaczyj, panie!
Póki restrykcji nie było, to Zieloni jakoś te dęby stuletnie uchronili od śmierci - nb. rosnące w odległosci ponad 10m od torów i poniżej wysokiego nasypu.
Gdy tylko restrykcje koronawirusowe weszły w życie, pracownicy którzy z mocy ustaw pracować musieli weszli do akcji.
Efekt: tony pociętych na szczątki dębów. Widziałam i nic nie mogłam zrobić!
Zaiste... człowiek nie zasługuje na przetrwanie. To jest najgorszy wirus dla Ziemi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2020, 21:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Komandor pisze:
I widzisz Pietrek. Olderu się na Wyspie pogubił. A jak by mu tak na Syberii przyszło żyć?




Nie dziwota, że się dziat pogubił. Jak będę w jego leciech, to za płot nawet kijem mnie nie wygonią. Jak dożyję. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2020, 6:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
No cóż, wiek swoje z człowiekiem uczyni ale żeby aż tak......?!
To jak on w tym roku będzie grzyby zbierał skoro się wokół domu pogubił....... :roll:
A przecież w zeszłym roku jeszcze był w miarę sprawny..... :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2020, 10:38 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
ika pisze:
Komandor pisze:
Gdy tylko restrykcje koronawirusowe weszły w życie, pracownicy którzy z mocy ustaw pracować musieli weszli do akcji.
Efekt: tony pociętych na szczątki dębów. Widziałam i nic nie mogłam zrobić!
Zaiste... człowiek nie zasługuje na przetrwanie. To jest najgorszy wirus dla Ziemi.


Po to właśnie był potrzebny zakaz wstępu do lasów.
Żeby ciąć starodrzew, nie oglądając się na takie przyrodnicze głupoty, jak okres lęgowy.
No i bez wścibskich świadków tej zbrodni, którzy zaraz zaczęliby robić zdjęcia, kręcić filmiki, i og.olnie rozewrzeć pysk na całą Europę.
Wycięli co zaplanowali, i mogli restrykcje zdjąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2020, 9:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Obrazek

Obrazek

Będą żyć długo i szczęśliwie.
I potomkom swoim pokazywać fotografie na dowód "strasznej" pandemii w Irkuckiej Obłasti.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2020, 9:33 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
To szczęście, że maseczki każą nosić na pysku.
Gdyby w innych miejscach (tych sacrum wg Szumowskiego), to o potomstwie nie byłoby mowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwie 2020, 9:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Wiecie co... Pomimo tych maseczek bardzo miłe zdjęcia.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1025, 1026, 1027, 1028, 1029, 1030, 1031 ... 1082  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group