forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 1082  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lip 2017, 7:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
starykizior pisze:
Nigdy nie kupowałem z moją biżuterii. [...]
Dotąd i u mnie tak było.
W piątek dałem się namówić pierwszy raz.
I ostatni, kurna!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 9:03 
To wszystko to są popieróły, niechby tak który wybrał się po zakupy z moją córka, to dałbym takiemu i z 10 tysięcy odszkodowania. Kiedyś zawiozłem córkę do galerii o godzinie 10, wytrzymałem godzinę i mówię, że sobie pojadę co załatwić, a ona, że dobrze i za godzinę skończy. Przyjechałem o 12 i dzwonię, a ona, że zaraz idzie do kasy, więc po godzinie dzwonię, a ona, że zaraz idzie do kasy, więc po następnej godzinie znowu dzwonię, a ona, że zaraz kończy, więc, po następnej godzinie dzwonię i opierdalam, a ona się popłakała, powiedziała mi, że ma dosyć mojej łaski, że jest dorosła i nie musi się tłumaczyć, więc bardzo ją za moje zachowanie przepraszałem, na szczęście mi wybaczyła, a była już godzina 15-ta, więc umówiłem się, że sama do mnie zadzwoni, jak skończy, a ja podjadę po kwadransie, jednak o 17-tej zaniepokojony, że może telefon ma rozładowany, dzwonię, usłyszałem, że już dłużej mojego natręctwa znosiła nie będzie i że w ogóle nie chce mnie już znać, więc znowu błagałem ja o wybaczenie, powiedziała, że się zastanowi i może zadzwoni po mnie, abym mógł ja zawieźć do domu. Zadzwoniła o 20.30, a wyszła na parking za kwadrans dwudziesta druga, oczywiście bardzo na mnie obrażona, a ja na wszelki wypadek jeszcze raz ją przepraszałem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 10:54 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Tiaaaa, a forum znosi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 12:15 
Durnot nie komentuję.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 12:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej nie ma.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Cudeńka,Pierre, cudeńka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 14:13 
O tym, durna pizdo, mogliby wypowiedzieć się starzy Buriaci, ale ja znam ich opinię i dlatego zupełnie śmiało mogę powiedzieć, iż jest to, tandeta dla nowobogackich spragnionych poczuć się elitą.

Adam Barycki

PS. A może, Panie Piotrze, Pan zaprzeczy, że podobne opnie do mojej, spotkał Pan w Irkucku?


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Nie będę się rozpisywał dlatego, że w smaku i w kolorze wszystkie flamastry są różne.
Mnie się podoba, ale jest bardzo silna fala protestów przeciwko Daszi, dlatego, że chciał (chce) postawić na Ostrowie Olchon jakieś swoje arcydzieło.
Nie prosto na Olchonie, a na świętym dla Buriatów miejscu półwyspie Hoboj.
Ja też jestem naprzeciwko dlatego że przyroda, samochód i mężczyzna biżuterii dla upiększenia nie potrzebuje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 17:35 
wszystko sie zgadza Panie Piotrze, ale dobrze jest jak mężczyzna klejnoty ma...


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 22:38 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
barycki pisze:
Durnot nie komentuję.

Adam Barycki


No pewnie, ale panska corka wedle pana spowiedzi ma wade nieuleczalna kregoslupa I tylko wozek inwalidzki jej medycyna oferuje. Wiec na tym wozku szalala zakupy robiac?
A za co skoro maz corki ma guz w mozgu a pan sie musi nimi opiekowac razem z zonina emerytura.

Nic panie Barycki nie plami bardziej niz atrament a obecnie wpis do internet. Zawze sie jakas kopia zachowa, CIA, MOSAD, KGB czy cholera wie jaki serwer nie wiadomo gdzie umiejscowiony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499 ... 1082  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group