forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950 ... 1082  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 mar 2019, 18:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Wzrosłyje ludi na koniec to. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 18:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
piotrek pisze:
Mężczyzna to przypadkowo wyżywszy chłopiec.
Ja nie bardzo sobie wyobrażam gdzie tam na Limanowskiego można było wskoczyć do tramwaju, no-
Jest taki przystanek w Zgierzu, nazywa się Kurak.
Od końcówki kilka przystanków i zakręt na lewo do Łodzi, koś w tramwaju pierdolnął - "kanary", wyskoczyło nas kilku, dobrze że ja byłem z radiem i zdążyłem postawić je między łbem a słupem.
Każdy normalny łódzki-bałucki chłopak popadał w mentowkę z jakimiś tam rurkami zapałkami świeczkami wiązkami kluczy i innymi dowodami przeciwko sobie

Problem w tym, że przychodzi czas a przynajmniej powinien przyjść, tak jak ja to rozumiem, - zaczynasz jeździć samochodem z dozwolonę szybkością pić wódkę tylko wtedy gdy ciocia Lena albo MM jeśli już nie w domu, to gdzieś w pobliżu, z chuliganami rozwiązujesz konfliktowe sytuacje rozmową a nie pięściami itd itp.

Stracić oko tylko dlatego że ktoś cię nazwał frajerem po prostu głupio.


A jeśli w temacie, jest absolutnie legalne lodowe przeprawy i piesze marszruty, które niczym się nie różnią od nielegalnych.
Adrenaliny tam wagon i jeszcze kilka taczek niedużych.

Ja w 90 wykręcałem nie zawsze po swojej woli takie finty, że bania mała, kiedyś chciałem opisać w temacie "Wot takaja istoria" o pieniądzach, poetach bandytach fałszywych paszportach babach strzelaninach, ale, jeśli Ty pamiętasz, sam mi odradzałeś i miałeś rację.
Cytuję cały, bo pięknie napisany (myśl/myśli w nim zawarta/e).
Z drugiej strony brak opisanych "fint" szkoda. Żonie ich nie przeczytam, niestety :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 18:16 
piotrek pisze:
Wzrosłyje ludi na koniec to. :lol:



Znaczy _ na chuj! Tak? :)
Też uważam, że staruchy tylko ten swiat zasmiecają myśląc, ze są mądrzy tacy bo starzy. Tumany pierdolone! :)


Na górę
  
 
Post: 22 mar 2019, 18:18 
stanax pisze:
piotrek pisze:
Mężczyzna to przypadkowo wyżywszy chłopiec.
Ja nie bardzo sobie wyobrażam gdzie tam na Limanowskiego można było wskoczyć do tramwaju, no-
Jest taki przystanek w Zgierzu, nazywa się Kurak.
Od końcówki kilka przystanków i zakręt na lewo do Łodzi, koś w tramwaju pierdolnął - "kanary", wyskoczyło nas kilku, dobrze że ja byłem z radiem i zdążyłem postawić je między łbem a słupem.
Każdy normalny łódzki-bałucki chłopak popadał w mentowkę z jakimiś tam rurkami zapałkami świeczkami wiązkami kluczy i innymi dowodami przeciwko sobie

Problem w tym, że przychodzi czas a przynajmniej powinien przyjść, tak jak ja to rozumiem, - zaczynasz jeździć samochodem z dozwolonę szybkością pić wódkę tylko wtedy gdy ciocia Lena albo MM jeśli już nie w domu, to gdzieś w pobliżu, z chuliganami rozwiązujesz konfliktowe sytuacje rozmową a nie pięściami itd itp.

Stracić oko tylko dlatego że ktoś cię nazwał frajerem po prostu głupio.


A jeśli w temacie, jest absolutnie legalne lodowe przeprawy i piesze marszruty, które niczym się nie różnią od nielegalnych.
Adrenaliny tam wagon i jeszcze kilka taczek niedużych.

Ja w 90 wykręcałem nie zawsze po swojej woli takie finty, że bania mała, kiedyś chciałem opisać w temacie "Wot takaja istoria" o pieniądzach, poetach bandytach fałszywych paszportach babach strzelaninach, ale, jeśli Ty pamiętasz, sam mi odradzałeś i miałeś rację.
Cytuję cały, bo pięknie napisany (myśl/myśli w nim zawarta/e).
Z drugiej strony brak opisanych "fint" szkoda. Żonie ich nie przeczytam, niestety :(



Szkoda, ze Piotrka z Łodzi nie znałem, musiał być niezły wygibus... We dwóch moglibyśmy prosektorium okraść.:)


Na górę
  
 
Post: 22 mar 2019, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Może już i nie nado pisać, historie ciasno związane z, mam nadzieję na zawsze odłożoną na pylne półki historią kraju w którym mnie przyszło żyć.
Cztery miesiące bezdomności w piwnicach w pijackim amoku czego stoi.
Oby się nigdy nie powtórzyło, tak mi dopomóż świętą zwana ciocia Lena.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 18:35 
Ty mi to napisz po cichemu cichu, ja ci napiszę o jugolach i Albańczykach i se powydajemy ja u mnie ty u ciebie - piniędzory zarobimy ale nikt nie będzie miał pretensji... No ,moze ci zabici ale oni sie nie licza :)


Na górę
  
 
Post: 22 mar 2019, 18:35 
Bo kto umarł ten nie zyje. A prawdziwa historia jest więcej warta, nawet durna, od wymyslonej.


Na górę
  
 
Post: 22 mar 2019, 20:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Piotrek morze pamiętasz

https://youtu.be/_CuVbD2vJDE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 23:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Dajcie spokój. Są rzeczy, osoby, i wydarzenia które śnią się po nocach i zrywasz się zlany potem. Kot podejdzie otrze się i tylko zły sen, ale to tkwi głęboko. Trzeba się napić raz i drugi, to pomaga. Kładziesz się pomiziasz Mruczysława i zasypiasz już bez koszmarów. Do następnego razu.
Dajcie spokój, nie bódźcie upiorów, nie warto.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 mar 2019, 1:44 
A ja swojemu siedemnastolatkowi mówię od lat: Nie popełniaj błędów ojca,
bo konsekwencje mogą być fatalne. Zawsze mu mówię, że nigdy nie byłem
ideałem, więcej - byłem łobuzem, ale mnie się udało. Miałem zajebistego
farta i zawsze wyszedłem ze swoich wymyków cały, ale nie warto ryzykować.
No i młodziak nie idzie śladem tatusia - cudaka. :mrgreen:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 944, 945, 946, 947, 948, 949, 950 ... 1082  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group