forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 12:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949 ... 1082  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 mar 2019, 10:12 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Spróbuj te co majo 45%...........ponoć lepsze...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
piotrek pisze:
Obrazek

Obrazek
Najpiękniejsze kwiaty na świecie.


W marcu kwitną kartofle, to pomidory będą w kwietniu, Łysenko to jednak wielki naukowiec był.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 14:55 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
stary praktyk pisze:
Spróbuj te co majo 45%...........ponoć lepsze...... ;)

45% to u nas panienki pijajom :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
8 marca około godziny 18:00
Centrum zarządzania w sytuacjach kryzysowych w Obwodzie Irkuckim poinformował o samochodzie pod lodem w akwenie jeziora Bajkał w pobliżu miejscowości Sarma Оlchońskiego Rejonu. W momencie przyjazdu MCZS Subaru był całkowicie zanurzony, a 5 osobom, które znajdowały się w nim, udało się wydostać. Nikt nie został ranny. Ustalono, że kobieta-kierowca i czworo dzieci, nie zważając na zakazy i ogrodzenia, wyjechali na lód i w odległości 2 kilometrów od brzegu, w rejonie ujścia rzeki Sarma wpadły pod lód.

Michał Grudinin, państwowy inspektor od kontroli za obszarami wodnymi:
— W rejonie awarii samochodu są obszary otwartej wody. Przebywanie na lodzie człowieka w tym miejscu jest niebezpieczne dla życia, a wyjazd motoryzacji to po prostu "śmiertelna atrakcja". Z powodu ciepłej i szybkiej wiosny niebezpieczne obszary codziennie powstają w wodach Bajkału. Wspólnie z personelem оgradzamy je i wystawiamy zakazy. Ale one w pogoni za pięknym zdjęciem na tle świętego jeziora, lub po prostu zwyczajnej ludzkiej ciekawości, nie zatrzymują turystów.

W ciągu ostatniej doby ratownicy zatrzymali ponad 50 pojazdów, w odniesieniu do 4 kierowców zestawione protokoły. Państwowi inspektorzy wydali mapę niebezpiecznych miejsc na akwenie jeziora Bajkał.

Komentarzy nie będę cytować bo mi religia i kultura osobista nie pozwala.
Niech se każdy sam domyśli

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 14:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wszędzie to samo.
Idiota nie ma narodowości, a każdy z nich chce dostać nagrodę Darwina. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 16:31 
Wskakiwałeś, Piotrek do tramwaju na Wojska Polskiego albo na Limance?
Wiesz- ryzyko kręci. :) Ja powinienem nie zyć w 17 wiośnie mojej na Kilińskiego. Udało się, kurde. No to się męczę dalej.


Na górę
  
 
Post: 22 mar 2019, 17:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Mężczyzna to przypadkowo wyżywszy chłopiec.
Ja nie bardzo sobie wyobrażam gdzie tam na Limanowskiego można było wskoczyć do tramwaju, no-
Jest taki przystanek w Zgierzu, nazywa się Kurak.
Od końcówki kilka przystanków i zakręt na lewo do Łodzi, koś w tramwaju pierdolnął - "kanary", wyskoczyło nas kilku, dobrze że ja byłem z radiem i zdążyłem postawić je między łbem a słupem.
Każdy normalny łódzki-bałucki chłopak popadał w mentowkę z jakimiś tam rurkami zapałkami świeczkami wiązkami kluczy i innymi dowodami przeciwko sobie

Problem w tym, że przychodzi czas a przynajmniej powinien przyjść, tak jak ja to rozumiem, - zaczynasz jeździć samochodem z dozwolonę szybkością pić wódkę tylko wtedy gdy ciocia Lena albo MM jeśli już nie w domu, to gdzieś w pobliżu, z chuliganami rozwiązujesz konfliktowe sytuacje rozmową a nie pięściami itd itp.

Stracić oko tylko dlatego że ktoś cię nazwał frajerem po prostu głupio.


A jeśli w temacie, jest absolutnie legalne lodowe przeprawy i piesze marszruty, które niczym się nie różnią od nielegalnych.
Adrenaliny tam wagon i jeszcze kilka taczek niedużych.

Ja w 90 wykręcałem nie zawsze po swojej woli takie finty, że bania mała, kiedyś chciałem opisać w temacie "Wot takaja istoria" o pieniądzach, poetach bandytach fałszywych paszportach babach strzelaninach, ale, jeśli Ty pamiętasz, sam mi odradzałeś i miałeś rację.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 17:11 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Oj Piotr, święta racja... Jak sobie pomyślałem kiedyś idąc z moim (wtedy) 10-letnim synem ze szkoły, bo zostałem wezwany ponieważ młodywyskoczył z parteru przez okno na lekcji matematyki, co ja odpierdzielałem będąc w podobnym wieku na Agrykoli i okolicach (trochę w Parafoniadzie opisałem) to mi nie mrówki, ale kurwa tabuny wielbłądów po plecach zapierdzielały, oby młodemu to do łba nie wpadło...

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 8:46
Posty: 485
A jak przeczyta?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 17:47 
Piotrek: Było, nie ma. My już wzrosłyje ludia :) Stariki?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 943, 944, 945, 946, 947, 948, 949 ... 1082  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group