forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: 30 wrz 2015, 21:58 
Nienasiąkliwy pisze:
Przenoszę, bo być może umknie mojej ukochanej moderatorzycy w natłoku gratulujących cipolizów:


Nienasiąkliwy pisze:
anioł tasmański pisze:
Może się komuś wydawać, że coś straciłam, ale to nieprawda, bardzo dużo zyskałam.
Czasem nawet nie zdaję sobie z tego sprawy jak dużo.
Dziękuję wszystkim
Nie dziękuj! Chapnij mi dzidę i będziemy kwita :lol:


Czy to miało być śmieszne, dowcipne, błyskotliwe?
Jeśli tak to ha
ha
ha
i łups wyjebałam się z krzesełka (ikei, a jakże) od tego śmiechu.


Na górę
  
 
Post: 30 wrz 2015, 22:09 
Offline

Rejestracja: 31 sie 2015, 11:35
Posty: 81
Ciebie Ewka o poczucie humoru nie śmiałbym posądzać. Pracownice szaletów miejskich są troszkę ograniczone niestety, co widać po twoim powyższym poście :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2015, 22:13 
Nienasiąkliwy pisze:
Ciebie Ewka o poczucie humoru nie śmiałbym posądzać. Pracownice szaletów miejskich są troszkę ograniczone niestety, co widać po twoim powyższym poście :(


Ale te same pracownice szaletów, jako doświadczenie zawodowe, potrafią już po postach rozpoznać
faceta bez jaj i dodatkiem do tego wielkości fasolki. :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 30 wrz 2015, 22:15 
Malinowska jak nic znowu ruję przechodzi.


Na górę
  
 
Post: 30 wrz 2015, 22:16 
Nienasiąkliwy pisze:
Ciebie Ewka o poczucie humoru nie śmiałbym posądzać. Pracownice szaletów miejskich są troszkę ograniczone niestety, co widać po twoim powyższym poście :(


W przeciwieństwie do ciebie ja szanuję pracownice szaletów.
Co do poczucia humoru, no tu masz rację, nie posądzając mnie o posiadanie takowego jeśli chodzi o twoje teksty. Jak ktoś połyka kij od szczotki i usiłuje ten kij wydalić, to ja tego nie kupuje.


Na górę
  
 
Post: 30 wrz 2015, 22:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Nienasiąkliwy pisze:
Ciebie Ewka o poczucie humoru nie śmiałbym posądzać. Pracownice szaletów miejskich są troszkę ograniczone niestety, co widać po twoim powyższym poście :(


widzisz, kurwa , jaka skuche robisz, ewkaj, jesli Ci tylko potrzebny koalicjant to ja jestem po Twojej stronie, a ten maly chujek juz sie powinien zaczac cieplo ubierac. ;)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2015, 22:33 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
WLR pisze:
Qśka QqRydz-Qqć pisze:
Taki pan hrabia przedwojenny - na przykład - pan Wojciech Dzieduszycki (panie świeć nad Jego duszą) prowadził kabaret pt.Dymek z papierosa. Zlustrowano go na starość jako agenta bezpieki.


Paczaj Pan, Panie Quśka, jak to się rodzinne losy dziwacznie układają. "Bunio" Dzieduszycki kapował komuchom,
które to komuchy tak otłukły jego syna, że jego wnuk Mateusz Dzieduszycki został rzecznikiem apebepe Hosera
i betonem katolickim, przy którym nawet Terlikowski miętki jest jako plastelina.

I nawet podobny do dziadunia.

Takie czasy łaskawy panie WRL. Takie czasy.
(i choć nie przesadzam z pruderią odnośnie do zasad ortografii, to ośmielę się uprzejmie prosić o poprawne pisanie mego imienia. Przyzwyczajenie do imienia brzmienia jest powodem mojej impertynencji pod pana adresem, za co bardzo serdecznie pana pardon).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 wrz 2015, 23:07 
Ojj WLR, w chórze trzeba śpiewać zgodnie, a jak nie to w mordę!


Na górę
  
 
Post: 01 paź 2015, 2:02 
Co za plugawe skurwisyny zdegradowały mi Panią Anioł i jak mi teraz nazywać Ją – Ty durna pizdo? Toż teraz, to ni przypiął, ni przyłatał. Nie pozostaje mi teraz nic innego, jak tylko za lizanie dupy Pani Anioł, zabrać się za durną pizdę – Panią Malinę. Nie podaruję durnej piździe Malinowskiej, że przez Nią odeszła kochająca mnie do szaleństwa, acz skrycie, Pani De.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 lis 2015, 19:12 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Polski diabeł tasmański potrafi spuścić niezły łomot. Nie jest źle - http://eurosport.onet.pl/mma/ksw/ksw-32 ... ach/dzb6l6

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group