forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 wrz 2015, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Miećka pisze:
Kochany
Niemce to naród solidny i skrupulatny
Co mieli zajebac,to juz dawnoooo zajebali
Po golden trainie to juz tylko wspomnienie pozostało
I płoche nadzieje Żydów,którzy jeszcze liczą,że
odzyskają cokolwiek ze zrabowanego mienia

Dużo racji w tym co piszesz, ale Żyd, to jest ino Żyd... :lol: :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Już mi opadł... zapał i werwa w poszukiwaniu tysięcy ton złota, itp... co wcale nie znaczy, że skarbów tam nie ma...! :lol: :D
"Złoty pociąg? To wytwór wyobraźni nawiedzonego urzędnika. Narażono na szwank dobre imię Polski"

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35 ... ny.html#MT

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 9:46 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie zgrywus,niech panu nie opada...Polacy to taki narod ze w kazda...wiadomosc uwierza...
Np. w pan Dude uwierzyli to taki pociag to male piwo...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 10:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
kum pisze:
Panie zgrywus,niech panu nie opada...Polacy to taki narod ze w kazda...wiadomosc uwierza...
Np. w pan Dude uwierzyli to taki pociag to male piwo...

Ja tam kumie we wszystkie skarby wierzę, a patrz, że w Dudę nie dałem się nabrać... :lol: :lol: :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 10:20 
zgrywus.pl pisze:
Już mi opadł... zapał i werwa w poszukiwaniu tysięcy ton złota, itp... co wcale nie znaczy, że skarbów tam nie ma...! :lol: :D


Nie znaczy. Ziemia kryje mnóstwo skarbów i jeszcze nie raz nas zaskoczy.
Do dziś nie wiemy, co się stało ze złotem i depozytami cywilów z Wrocławia, swego czasu przechowywanymi w budynku prezydium policji. Ale ludzie mylą te dwie sprawy. Bo ''złoto Wrocławia'' nie było wywiezione pociągiem, a ciężarówkami. Ponadto rzekome miejsce ukrycia złota wskazane przez żołnierza Werwolfu to okolice Ślęży, nie Wałbrzycha.
A jednak za stacją Szczawienko nie ma starych 200 letnich drzew, rosną młode. Wiele osób podejrzewa, że znajduje się tam jakiś stary tunel. Czy są w nim ''pogrzebane'' wyniki prac Strugholda i von Brauna? Kosztowności, dzieła sztuki? Nie wiem, ale do diaska, gdzieś musiało się to wszystko podziać.
A więc uśmiechnij się zgrywus, bo w historii o przygodę chodzi :D
Zresztą, patrząc na nieprawdopodobne losy ewakuacji prawie 80 ton polskiego złota z Zamościa i Warszawy, można uwierzyć i w złoty pociąg. Tak, on istnieje, po prostu jeszcze go nie znaleźliśmy ;)


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2015, 11:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
AGAFIA pisze:
zgrywus.pl pisze:
Już mi opadł... zapał i werwa w poszukiwaniu tysięcy ton złota, itp... co wcale nie znaczy, że skarbów tam nie ma...! :lol: :D


Nie znaczy. Ziemia kryje mnóstwo skarbów i jeszcze nie raz nas zaskoczy.
Do dziś nie wiemy, co się stało ze złotem i depozytami cywilów z Wrocławia, swego czasu przechowywanymi w budynku prezydium policji. Ale ludzie mylą te dwie sprawy. Bo ''złoto Wrocławia'' nie było wywiezione pociągiem, a ciężarówkami. Ponadto rzekome miejsce ukrycia złota wskazane przez żołnierza Werwolfu to okolice Ślęży, nie Wałbrzycha.
A jednak za stacją Szczawienko nie ma starych 200 letnich drzew, rosną młode. Wiele osób podejrzewa, że znajduje się tam jakiś stary tunel. Czy są w nim ''pogrzebane'' wyniki prac Strugholda i von Brauna? Kosztowności, dzieła sztuki? Nie wiem, ale do diaska, gdzieś musiało się to wszystko podziać.
A więc uśmiechnij się zgrywus, bo w historii o przygodę chodzi :D
Zresztą, patrząc na nieprawdopodobne losy ewakuacji prawie 80 ton polskiego złota z Zamościa i Warszawy, można uwierzyć i w złoty pociąg. Tak, on istnieje, po prostu jeszcze go nie znaleźliśmy ;)

Oby te Twoje święte słowa ino się sprawdziły...! :lol: Ja ja do dziś coś tam, coś tam znajduję. Ostatnio trochę złotych w kieszeni garnituru, w którym byłem na weselu... :D A skarby Wrocławia, to na pewno znajdują się w okolicach Świebodzkiego... :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 11:22 
I to być może, choć zwiadowcy radzieccy dotarli do centrum miasta kanałami tudzież przerobionymi chodnikami minerskimi, więc gdyby coś cennego po drodze zauważyli, dawno trafiłoby w gablotki na Kremlu. Wrocław ma wysoki poziom wód gruntowych, więc jeśli coś jest, to zalane w pizdu.


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2015, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
AGAFIA pisze:
I to być może, choć zwiadowcy radzieccy dotarli do centrum miasta kanałami tudzież przerobionymi chodnikami minerskimi, więc gdyby coś cennego po drodze zauważyli, dawno trafiłoby w gablotki na Kremlu. Wrocław ma wysoki poziom wód gruntowych, więc jeśli coś jest, to zalane w pizdu.

Wiem, bo ul. Robotniczej, obok "Archidemesa" leżał taki cudowny skarb...! :lol: :lol: :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 wrz 2015, 15:20 
E tam skarb, zwykła bombka lotnicza. Od groma ich w Twierdzy.


Na górę
  
 
Post: 02 wrz 2015, 15:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
AGAFIA pisze:
E tam skarb, zwykła bombka lotnicza. Od groma ich w Twierdzy.

Teraz to mi pojechałaś...! :lol: Żadna bomba lotnicza, to była dziewiętnastoletnia dziewczyna, pełna wdzięku i uroku, a leżała tam ukryta pod moim ciałem...! :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group