forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sie 2016, 17:53 
Tak też być może, ale kto jak kto, Pan by o tym nie wiedział? Pan przecie wie wszystko, na każdy temat zresztą.
Prawda? ;)


Ostatnio zmieniony 23 sie 2016, 3:05 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 22 sie 2016, 17:59 
AGAFIA pisze:
zawłaszczyła je Armia Czerwona


Odpierdol się faszystowska kurwo od Armii Czerwonej, bo w mordę, czep się złodziejskiego plugastwa amerykańskiego, co mojemu ojcu zrabowali 3 miliony dolarów i dwie skrzynie złotej biżuterii w pocie czoła wypracowanych w jeden rok po wojnie przy spekulacji bimbrem i papierosami.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2016, 18:02 
barycki pisze:
AGAFIA pisze:
zawłaszczyła je Armia Czerwona


Odpierdol się faszystowska kurwo od Armii Czerwonej, bo w mordę,

Adam Barycki


Ni chuja.. :D


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2016, 18:06 
AGAFIA pisze:
są tu od pana mądrzejsi


Tak, Pani Agafio, moja serdeczna przyjaciółko sokolooka, Ta plugawa Trzynasta zaraza nie może znieść mojej wybitnej mądrości i usuwa, usuwa i usuwa, stara kurwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2016, 18:30 
Ja widzę, widzę , o jezu, matko najświętsza.. kocham cię, widzę.. Widzisz? Widzisz??? Nie widzisz?
Boś ślepy, stara kurwo.


Na górę
  
 
Post: 22 sie 2016, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Oto wasz pociąg wymarzony:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2016, 19:00 
AGAFIA pisze:
o jezu, matko najświętsza.. kocham cię


Gdyby Tatarkiewicz pisał swój Traktat o szczęściu dzisiaj, to nie musiałby pisać sześciuset stron, a wystarczyłoby jedno, no, góra dwa zdania o Pani szczęściu z szaleńczej miłości do mnie i już byłoby wszystko o szczęściu wiadomym.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 4:30 
W mężczyznach jak Pan, kocha się określony typ kobiet, w skrócie-uległych. Ja do takich raczej nie należę, aczkolwiek nie przeczę, że jakiś tam pociąg jest ;)

http://www.radiowroclaw.pl/articles/vie ... iace-ludzi

Turystyczny boom w Wałbrzychu. Złoty pociąg ponownie przyciągnął do miasta ludzi z całego świata.
Pomimo porażki poszukiwań, na działkę przy 65. kilometrze wciąż przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Przyznają, że do wakacji na Dolnym Śląsku skłoniła ich również historia o złotym pociągu.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 8:37 
AGAFIA pisze:
uległych


Mój boże, skoro te są uległe, to niech mnie bóg chroni przed nieuległymi, ale, to chyba nie jest potrzebne, nie wydaje mi się, aby na naszej planecie występowały jeszcze gorsze cholery od tych moich uległych.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 9:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Wiertnica wjedzie w piątek jak obeschnie błoto w którym grzęźnie, przywrócą teren do stanu poprzedniego, zlikwidują ogrodzenie i baraki socjalne. Wiercić będą do głębokości 20metrów. Można będzie z wiaduktu jak w amfiteatrze przyjrzeć się wierceniom. O ile nie z bliska. Turystów przybywa. Brawo.
http://www.zloty-pociag.com/artykul/312 ... y-w-piatek

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group