forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lip 2015, 18:39 
A ja, jeżeli o to chodzi, nie pierdolę ciebie.
Czyż nie ty ciągle pouczasz userów, iż należy merytorycznie odpowiadać na zadane zagadnienia i nie wnosić gnoju na butach do salonu, kurwa, gdzie gospodarz dywany porozkładał, nie z Komfortu bynajmniej a z Buchary, do chuja pana?!!!


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2015, 18:41 
wklej emotkę a jeżeli piszesz to poważnie, to idź sobie poruchaj, ci ulży.


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2015, 18:42 
...pouczam userów. :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2015, 18:43 
se kurwa wymówkę znalazł..... :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2015, 18:50 
emotka:Obrazek

11 (słownie: jedenaście) postów, żaden, kurwa, nie na temat.
A to początek dopiero.
I normalni pisali, a co jak przyjdą ci bardziej popierdoleni? :lol:


Na górę
  
 
Post: 15 lip 2015, 19:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja bym sie nawet mogl odezwac i na temat bo ja jestem 50+ 8 to zaraz bede 60+ bo czas przecierz nie stoi w miejscu. Mnie czeka jeszcze jak by nie bylo 7 lat placenia skladek emerytalnych , no chyba ze bym poszedl na wczesniejsza na 63, ale jak sie znam to bede robil jak moj ojciec do 79. Tak, tak zaden blad, moj ojciec byl czynny zawodowo, znacza pracowal placac skladki do Zusu. ja tez nie mam pracowstretu i poniwarz nie wygralem w totolotka to silom rzeczy musze pracowac. tak ze mlodzi niech sie ido jebac ja im mojego stanowiska nie oddam przez najblizsze 7 do dziesieciu lat.


Hornet, ranisz me serce, trzymajac mnie w ignorowanych sprawiasz ze cierpie.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2015, 19:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
older pisze:
Młodzi ludzie nie mają łatwego startu.
Ciężko się przebić ponieważ atrakcyjnej pracy jest mało.

Zaraz wyleje się wiaderko pomyj, albo cysterna, wiem to, bo znam interlokutorów, którzy tu zaraz przybiegną z inwektywami.
Zobaczmy jak długo bedziemy musieli czekać... :P


Nie masz racji, nigdy jeszcze młodzi nie mieli tak łatwo :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=gXiaobpV8iE

:mrgreen: stary od młodego rożni się tym ze stary ma opory, skrupuły, jest uwiązany, uwikłany, a młody robi co chce, no chyba ze dureń, durni jest raczej mało, więcej leni, na to lekarstwa nie ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2015, 23:23 
Parafon, huju jebany.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 lip 2015, 0:33 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 17:48
Posty: 174
Miećka pisze:
Już weś tak temu Parafą nie zazdraszczaj,no ! :D
Nie wyczuwasz prowokacji artystycznej, nagminnie stosowanej przez bajkopisarzy. :(

PS
Poezyja będzie, jeno mnie Wena dopadnie - a jest pci przeciwstawnej... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2015, 9:16 
Dobra, rozumiem, mało jest " ustawionych" za młodu.
Ale znam takich, duże dość grono, którzy nie pójdą do kapitalisty pierdolonego robić za osiem złotych.
Bo to uwłacza ich godnosci.
Ale nie uwłacza im stanie pod trzepakiem w kapturku albo przed sklepem i żebranie o papieroska, albo, " kierowniku, dołozy pan dwadziescia groszy "?
I obżeraja mamusię, która nie wstydzi się klatki sprzatac schodowe, ona jest stara to nie obciach dla niej.
I co bedzie z takiego dwudziestoletniego młodzieńca?
Do roboty nie pójdzie bo mało płacą, uczyć się nie chciał bo wymagali a czasu mało gdyż koledzy pod trzepakiem nie wybaczają kujonom, no co bedzie z niego jak potrzeby urosną, bo i zabawić się trzeba i panience zaimponować, byle blachara na gołodupca nie leci, nie.
No to bedzie juma a potem bandyterka.
Rosnie nam kwiat.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group