forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 23:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 17 paź 2016, 21:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
polar pisze:
Tak się bawi Gdynia :D
Ktoś chętny? ( nie lubelski, ty zostań przy cydrze, to zabawa dla prawdziwych mężczyzn :lol: )

https://www.facebook.com/events/346244852390098/


W Gdyni, to kaszka z mleczkiem.
Prawdziwi twardziele sa tylko w Centralnej Polsce.

Cytuj:
31 promili – taką zawartość alkoholu we krwi miał mężczyzna w województwie Mazowieckim. Policjanci kilkukrotnie badali go alkomatem, ale widząc wynik urządzenia postanowili przewieźć go do specjalistycznego szpitala ratunkowego w Warszawie.

Do zdarzenia miało dojść w noc sylwestrową. Pijany mężczyzna wszedł na posterunek policji i oddał mocz na ladę dyżurnego. Podczas interwencji okazało się, że alkomat zamontowany na komisariacie wskazał w wydychanym powietrzu mężczyzny wynik, który przekroczył skalę i zamknął licznik urządzenia.

Po wstępnym zweryfikowaniu sprawy i sprawdzeniu, że mężczyzna mieszka kilka metrów od posterunku, funkcjonariusze postanowili wypuścić nocnego Gościa.

Wtedy nie mogli się spodziewać, tego co nieuchronnie nastąpiło. Mężczyzna, załatwił „dwójkę” na wycieraczkę komendy i wrócić prosząc o papier toaletowy. Twierdząc przy okazji, że – psy to chuje.

Mężczyzna, zakuty w kajdanki i zawieziony do szpitala, niechętnie poddał się badaniu krwi. Wynik zamurował pracowników szpitala.

Tym sposobem, na początku 2016 roku Polak stał się pierwszym człowiekiem w historii ludzkości, który przeżył posiadając 31 promili alkoholu we krwi. Ilość czystego spirytusu stanowiła znaczny procent tego co płynęło w jego żyłach.

Sceptcy uważają, że w laboratorium zanieczyszczono próbki krwi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 17 paź 2016, 22:09 
zritah pisze:
Wódka Bałtyk pita w knajpie „Bałtyk”.
To były czasy we Wrocławiu..
Obrazek


No, to jakże Pani może mnie nie znać, kiedy ja byłem tam codziennym bywalcem przez lata osiemdziesiąte, w pierwszej połowie, codziennym, od rana do popołudnia miałem tam swoje biuro, a w drugiej, bardzo częstym i wtedy było to moje biuro pośrednictwa pracy, zatrudniałem tam prawie wszystkich plastyków. A i ja przecie nie mogę nie znać Pani. Boże, jak myśmy musieli być wtedy zakochani w sobie do szaleństwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 18 paź 2016, 18:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
Jaras pisze:
wódka Bałtyk? nie kojarzę...


za młody jesteś
baltic Vodka


cycki pokaż , postaw flache


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 23 gru 2016, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
.....i nie zapomnijcie o świętowaniu......dużo pieniędzy życzę Wszystkim 8-)

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 23 gru 2016, 18:02 
Ja bardzo dziekuję, strasznie lubię pieniądze...;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 23 gru 2016, 21:37 
Ogórkiem też nie pogardzę. :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 23 gru 2016, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Prosz...


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 23 gru 2016, 21:43 
Piękny kolor :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 23 gru 2016, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
No kolor.... hmm, mówi się o kolorze twarzowym, czy ten można nazwać kolorem " cipowym"? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Klub AA
Post: 23 gru 2016, 21:50 
Nie, bo to raczej heheszek niż przyjaciel każdej kobiety. Gdzie bateryjki, ja się pytam?
No właśnie, bez wibracji nie ma zabawy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 41  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group