forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: wakacje, kurwa
Post: 05 lip 2015, 13:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Se siedziałem na pomoście i piłem piwo z rana. Jakiś typ gramolił się z kabiny od jachtu, wstał z pomocą wiatru i siły woli, i wpół się wyprostował, albo prawie. Trzymał sie rurki, ni to kucał, ni stał, szeptał tylko, matko bosko pomiłuj. Drętwiał tak z 10 minut, aż wylazł na pomost. Dałem mu piwo, żeby nie umarł. Jebł, padł, poleżał, wstał, poszedł po piwo. Przyszedł, oddał piwo, dał stówę i poczęstował ćwiartką. Ślązak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2015, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Kutas.Pompejusz pisze:
Se siedziałem na pomoście i piłem piwo z rana. Jakiś typ gramolił się z kabiny od jachtu, wstał z pomocą wiatru i siły woli, i wpół się wyprostował, albo prawie. Trzymał sie rurki, ni to kucał, ni stał, szeptał tylko, matko bosko pomiłuj. Drętwiał tak z 10 minut, aż wylazł na pomost. Dałem mu piwo, żeby nie umarł. Jebł, padł, poleżał, wstał, poszedł po piwo. Przyszedł, oddał piwo, dał stówę i poczęstował ćwiartką. Ślązak.

stówę euro...?! , bo pięćsetki nie miał...???! :shock:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2015, 14:04 
Czy będą opowieści o nocnych eskapadach zagrożonych chorobami przenoszonymi drogą płciową, odrażającym seksie oralnym pomiędzy dwoma pijakami i kopulacji z dziurą w pomoście, drzazgach w kutasie i romantyce nocnych ognisk?

Czy znów będziemy raczeni jebaną nudą o braku piwa i tym podobnym chorrorę?

Aha! Kutas, Ty w życiu na raz tyle tekstu nie napisałeś :lol:


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2015, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pan Kutas jest na urlopie to może pisać dłuższe teksty ja niestety zapierdalam na emeryturę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2015, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
st1111 pisze:
Pan Kutas jest na urlopie to może pisać dłuższe teksty ja niestety zapierdalam na emeryturę.

Pocieszę Cię, bo i ja też do "rentki" dorabiam... znalazłem dla siebie i nie tylko, ciekawy i opłacalny sposób... :D bym mógł bez reszty buszować na forum... :D :D :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2015, 7:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Parafon pisze:
Ślązak szeptał "matko bosko pomiłuj..." To chyba Śląsk za Białystok przenieśli :-) Ja też na urlopie, po Nocy Kupały i proszę mi dupy nie zawracać...

wakacje, kurwa mamy :lol: :lol: a Ty jak zawsze na grzybkach... :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2015, 7:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
hornet pisze:
Czy będą opowieści o nocnych eskapadach zagrożonych chorobami przenoszonymi drogą płciową, odrażającym seksie oralnym pomiędzy dwoma pijakami i kopulacji z dziurą w pomoście, drzazgach w kutasie i romantyce nocnych ognisk?

Czy znów będziemy raczeni jebaną nudą o braku piwa i tym podobnym chorrorę?

Aha! Kutas, Ty w życiu na raz tyle tekstu nie napisałeś :lol:

A Ty, nie masz racji, bo kutas już ten tekst pisał na starym forum i ja mu żem odpowiadałem.... :lol: :lol: :D, tylko że wówczas nie był jeszcze kutasem... :lol: :lol: :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2015, 7:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Przyszła młodzież licealna pojeździć kajakami. Wyciągnęła flaszki, obnażyła tatuaże, zajarała. Kurwom nie było końca. Spakowała się nieśpiesznie, wsiadła i pojechała z nurtem. Kurwy umilkły za zakrętem.

Piję se piwo, ze szklanki, leżę se w rzece na leżaku i szkicuję wstępnie swój indywidualny harmonogram. Wykres przebiega bez większych wahnięć z letką tendencją wzrostową, póki co skrzynkę mam na prawie półtora dnia.
Wieczorem poznałem fajną lafiryndę, pośpiewałem przy grilu i zasnąłem na ławce. Pogoda też piękna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2015, 7:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Kutas.Pompejusz pisze:
Przyszła młodzież licealna pojeździć kajakami. Wyciągnęła flaszki, obnażyła tatuaże, zajarała. Kurwom nie było końca. Spakowała się nieśpiesznie, wsiadła i pojechała z nurtem. Kurwy umilkły za zakrętem.

Piję se piwo, ze szklanki, leżę se w rzece na leżaku i szkicuję wstępnie swój indywidualny harmonogram. Wykres przebiega bez większych wahnięć z letką tendencją wzrostową, póki co skrzynkę mam na prawie półtora dnia.
Wieczorem poznałem fajną lafiryndę, pośpiewałem przy grilu i zasnąłem na ławce. Pogoda też piękna.

A kutas co robił...? tylko grilował..?! :lol: :lol: :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2015, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Parafon pisze:
Bomiarz, Ty se jaj z Pana Kutasa nie rób. Na urlopie albo pijesz, albo bzykasz :lol: Chyba że mało pijesz, wtedy dużo bzykasz :mrgreen:

Jakże bym śmiał...! :lol: :lol: :lol: Przecież cały świat kutasem stoi...! :lol: :lol: :lol:
Obrazek

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 177 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group