forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 16:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 sie 2015, 10:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
dr. Agon pisze:
Masz rację. Kończ. Durna krowo.
Bo gonisz w piętkę.
Lwico broniąca mojej prywatności. :lol:


Nie mówiłam o lwicy, mówiłam o lwie śmieszny pajacyku z "moją ajałaską za darmo".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2015, 10:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pani Anioł nie może pani po prostu wpisać pana dr. do wrogów przecież szkoda życia na osobniki pokroju dr. alt1 .czy klaps.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2015, 10:18 
anioł tasmański pisze:
dr. Agon pisze:
Masz rację. Kończ. Durna krowo.
Bo gonisz w piętkę.
Lwico broniąca mojej prywatności. :lol:


Nie mówiłam o lwicy, mówiłam o lwie śmieszny pajacyku z "moją ajałaską za darmo".


No, faktycznie! Lew bezjajeczny broniący mojej prywatności! :lol:

Panie świniak, słuszna uwaga! Niech se wpiszą dr.agona na listę wrogów. Po co mają marnować swoją cenną energię, skoro jestem aż tak nieinteresujący?... :lol:


Na górę
  
 
Post: 06 sie 2015, 10:19 
Panie Dryń, oczekuję od Pana kategorycznego zaprzeczenia, że przed wypiciem tego świństwa nie wolno jeść mięsa, jedzenia smażonego, tłustego, sfermentowanego, ostrych przypraw, serów pleśniowych, kawy, alkoholu i papierosów, a także zabronione są kontakty seksualne. Temu, że nie wolno zażywać suplementów wstrzymujących wiatry, nie musi Pan zaprzeczać, a nawet odwrotnie, proszę ten zakaz zaakcentować w sposób szczególnie wyeksponowany. Jeżeli Pan mnie zapewni, że to wszystko zakazane mogę jeść, pić i palić, a i baby obracać, to jestem gotów napić się tego świństwa, może mi Pan dostarczyć jaką solidną flaszkę. Tylko żadnego szamana, bo w mordę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 06 sie 2015, 10:24 
To wszystko gówno prawda.
Owszem, niektóre leki i alkohol zdecydowanie niewskazane, ale z tym jedzeniem i babami to banialuki.
Solidnych flaszek nie dostarczam. W ogóle nie dostarczam flaszek.
U mnie jest tylko na miejscu a jak nie, to w mordę.


Na górę
  
 
Post: 06 sie 2015, 10:36 
No trudno, skoro inaczej nie można. Tylko musi Pan się przygotować na moje przyjęcie, ja nigdy nie udaję się w podróż bez moich czterech kotów, trzech psów (suki), obecnie tylko trzech bab (siły już nie te co dawniej, kiedy miałem zawsze nie mniej, jak cztery baby) i służącego, a to jest wariat i wymaga wytężonej uwagi (może odkręcić gaz, albo dom podpalić, czasem zdarza mu się kogoś nie polubić i wtedy może zabić). Proszę poczynić stosowne przygotowania na nasze przyjęcie i zawiadomić mnie jak już Pan będzie gotowy, a jak nie, to w mordę.

Adam Barycki

PS. Ale suplementy na wstrzymanie wiatrów, są, oczywiście, zakazane?


Na górę
  
 
Post: 06 sie 2015, 10:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
st1111 pisze:
Pani Anioł nie może pani po prostu wpisać pana dr. do wrogów przecież szkoda życia na osobniki pokroju dr. alt1 .czy klaps.


Prosiaku, ja nawet Stanaxa mam w zakładce "przyjaciele" :)

Tak się składa, że znam ( są to luźne i "okazjonalne" znajomości ) parę osób poruszających się w tych tematach, wiesz mandale, szambala, wege, aya, ajurweda, joga i są to ludzie otwarci na drugiego człowieka, spokojni, zrównoważeni, pogodni i uśmiechnięci.
W rozmowach dzielą się swoimi doświadczeniami, nigdy nie spotkałam się u nich z agresją taką jaką prezentuje Agon, narzucaniem swojego zdania, z wulgarnością.
U niego to jest prawie w każdym poście i nawet zdiagnozowana, nieleczona choroba dwubiegunowa nie usprawiedliwia pogardy Agona dla drugiego człowieka, bo on innymi ludźmi gardzi.

Masz rację, nie warto rozmawiać z kimś, kto tego nie chce.

P.S.
Adasiu, Agon co rano udaje się do dżungli po świeże rośliny, więc pakuj manele, baby, koty, wariata i jedź :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2015, 12:17 
"[ skoro jestem aż tak nieinteresujący?]"


nie jesteś interesujący, albo nie w sensie, że masz coś interesującego do zaproponowania, jesteś zwyczajnie upierdliwy jak mucha - nie widzisz, ze wszyscy się od ciebie oganiają, pajacu?


Na górę
  
 
Post: 06 sie 2015, 12:41 
barycki pisze:
No trudno, skoro inaczej nie można. Tylko musi Pan się .przygotować na moje przyjęcie, ja nigdy nie udaję się w podróż bez moich czterech kotów, trzech psów (suki), obecnie tylko trzech bab (siły już nie te co dawniej, kiedy miałem zawsze nie mniej, jak cztery baby) i służącego, a to jest wariat i wymaga wytężonej uwagi (może odkręcić gaz, albo dom podpalić, czasem zdarza mu się kogoś nie polubić i wtedy może zabić). Proszę poczynić stosowne przygotowania na nasze przyjęcie i zawiadomić mnie jak już Pan będzie gotowy, a jak nie, to w mordę.

Adam Barycki

PS. Ale suplementy na wstrzymanie wiatrów, są, oczywiście, zakazane?


Suplementy od wiatrów zakazane. To jest sprawa oczywista.
Kazałem już izby omieść z pajęczyn i wszystko właściwie przygotowane.


Na górę
  
 
Post: 06 sie 2015, 12:49 
Barycki, dobrze rozważ swoje zapędy podróżnicze, bo wyruszysz orłem a wrócisz muchą, a tego bym nie zniosła.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group