forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 10:07

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

NIE JA MÓWIŁEM O DUALIZMIE RRZECZONYM, TO WŁAŚNIE AGON PRZYWOŁAŁ TEN WTRET.
a JA SE NIE ROBIE NIC Z GLĄTWY JĘZYKOWEJ KONCEPTUALUISTYCZNEJ ORAZ DEMENCJI AGONA WYPRACOWANEJ PRZEZ WCIAGANIE AJAHUJASKI.
a PLAŻA JEST FAJNA SWITEM BLADYM
i TYLKO TEMU MOGĘ PRZYTAKNĄĆ. pOZA TYM NIC NIE ISTNIEJE NAPRAWDĘ. a JUŻ DR. aGON W SZCZEGÓLNOŚCI: HUJ MU W DUPE I VICE VERSA :D :D :D

Oczywiscie Miecka. Zgadzam sie ze wszystkim co napisalas. Ale, dr. Agon, wedlug mnie, przecholowal publicznym wyznaniem, ze jest uzalezniony od tworzenia sytuacji, gdzie emocje innych sa zagrozone. Zaczelo czuc patologia, wiec sie wypowiedzialam. Ale jakby tak szukac ziarnka tej decyzji, to zaczelo kielkowac od czasu gdy uzyl w stosunku do Ciebie epitetu, ktory w Indiach mialby inna konotacje kulturowa. I tak sie uzbieralo. Moze niezasluzenie, wedlug innych. Ale czuje, ze uczynilam dobrze werbalizujac swoje odczucia. Usmiech :)

P. S. Older, zgadzam sie z Toba rowniez. Obojetne kto podjal temat. Wazna jest dyskusja. Pewnie, ze po jakim czasie nasze emocje sie rownowaza. Ale w trakcie gdy wzburza sie jak fale morskie, warto je uwolnic, niech leca z wiatrem aby przytulic ponownie gdy wroca. Stad czerpiemy moc do radzenia sobie z zyciem. Pozdrawiam :)

awatar pisze:
Older, zgadzam sie z Toba

I widzi Pan, Panie Older, do czego doprowadziło Pana wstrzymywanie wiatrów.

Adam Barycki

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Strefa czasowa UTC+1godz.