forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 8:52 
krystkon pisze:
A nie rozumiesz może, że pod pogonią za pieniądzem kryją się zjednoczenie i kooperacja?

Szczególnie rozumieli to abolicjoniści.

krystkon pisze:
Natura tak zaprogramowala nasze umysły, iż ty czujesz i myślisz, że zdobywasz wiele warte złoto mając przy tym wszystkich innych w d, a rzeczywistość jest taka, że ty w pogoni za nic nie wartym zelastwem ulegasz woli innych i podejmiesz z nimi współpracę.


W pełni zgadzam się z kolegą Krystykonem, dlatego prponuję zwolnic wszystkich speców od reklam, a ich niedoszłe pobory przeznaczyć na spłatę krystykonowych długów.

krystkon pisze:
Nie rozumiesz, że pod naszymi emocjami związanymi ze złotem tak naprawdę kryją się nasze stosunki do siebie nawzajem.

Powiedział esesman wyrywając złoty ząb żydowi.


krystkon pisze:
Dzięki temu współpracę podejmują jednostki, które nie chcą ze sobą współpracować.

No pacz Pan jakie to proste.
W życiu bym się nie domyślił, że żeby mieć pieniądz muszę iść do pracy.
I miliony, ba miliardy, podobnych do mnie durni.

Krysia, wiesz co myślę, próbujesz dorobić filozofię do swojej zwykłej pazerności i, delikatnie mówiąc, braku przygotowania merytorycznego do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Straszne jest również to, co piszesz o swoim awatarze.
To się nie nadaje do komentowania na satyrycznym forum.

Pan pszerarzony pisze:
Mniejsze odległości występują pomiędzy naczelnymi, od bezkresu dzielącego współczesnych ludzi. Pan Barycki jest zdruzgotany, wydawało mu się, że i owszem, gada tu sobie z głupkami,(...)


Kuźwa, Barycki, Ty wiesz, że ja dochodzę do podobnych wniosków.
:lol: :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 9:08 
Boruch pisze:
Czy psucie sobie nastroju przynosi ci przyjemność? Trudno cię zrozumieć. Sprawiasz wrażenie człowieka, który nie wie czego chce od życia. [/quuote]
Wiesz co jest idiotyczne? Że większość tutejszych postów nie jest wynikiem obserwacji poglądów drugiego usera, a zwykłego plotkarstwa pomiędzy grupą serdecznych przyjaciół.
Boruch pisze:
Chyba, że twoja sytuacja nagle z dnia na dzień diametralnie by się zmieniła na lepszą.

Co znaczy na lepsze? Dostanę milionowy spadek? To mas na myśli?
Mam cudowna, piękna żonę. Syna, prawie inżyniera, którego wyniki na Polibudzie są dużo powyżej średniej, mam własne cztery katy, samochód klasy premium ( z nieszczelnymi zaworami :lol: ) i działeczkę służąca do alkoholizacji. I według Ciebie, to jest sytuacja wymagająca jeszcze poprawy...no cóż. W kategoriach których rozpatrujesz rzeczywistość pewnie tak jest. :D

Mam/miałem kolegę, który chwalił się aktywami rzędu 80 mln złotych. Wyjechał z kraju ze słowami: Pierdolę ten gówniany kraj, jadę do Hiszpanii odpocząć. I nie miał na myśli PiS-u i kleru.
Szczególnie te słowa utkwiły w mojej pamięci. Te 80 baniek nie zrobiło na mnie większego wrażenia.
A ty dalej nie będziesz wiedział czego chcę. :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
polar pisze:
Boruch pisze:
Czy psucie sobie nastroju przynosi ci przyjemność? Trudno cię zrozumieć. Sprawiasz wrażenie człowieka, który nie wie czego chce od życia. [/quuote]
Wiesz co jest idiotyczne? Że większość tutejszych postów nie jest wynikiem obserwacji poglądów drugiego usera, a zwykłego plotkarstwa pomiędzy grupą serdecznych przyjaciół.
Boruch pisze:
Chyba, że twoja sytuacja nagle z dnia na dzień diametralnie by się zmieniła na lepszą.

Co znaczy na lepsze? Dostanę milionowy spadek? To mas na myśli?
Mam cudowna, piękna żonę. Syna, prawie inżyniera, którego wyniki na Polibudzie są dużo powyżej średniej, mam własne cztery katy, samochód klasy premium ( z nieszczelnymi zaworami :lol: ) i działeczkę służąca do alkoholizacji. I według Ciebie, to jest sytuacja wymagająca jeszcze poprawy...no cóż. W kategoriach których rozpatrujesz rzeczywistość pewnie tak jest. :D

Mam/miałem kolegę, który chwalił się aktywami rzędu 80 mln złotych. Wyjechał z kraju ze słowami: Pierdolę ten gówniany kraj, jadę do Hiszpanii odpocząć. I nie miał na myśli PiS-u i kleru.
Szczególnie te słowa utkwiły w mojej pamięci. Te 80 baniek nie zrobiło na mnie większego wrażenia.
A ty dalej nie będziesz wiedział czego chcę. :lol:


Polar ja sądzę, że klasa średnia, do której przynalezysz trzyma biedote za mordę o wiele silniej niż superkapitalisci. Superkapitalisci nie boją się wyzwań, nie boją się ryzyka, nie boją się zmian, tego wszystkiego boi się właśnie klasa średnia, która nie dopuści do zmian w stosunkach społecznych.
Widać przez światłowód, że ty niby taki solidarny a jednak chodzi o to, żeby za wszelką cenę utrzymać swój styl życia.
Musisz chyba rozumieć, że ten styl życia opiera się na biedzie i niedorozwoju ludzkich mas na świecie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 17:17 
Krycha, powiem Ci coś na ucho. Tylko nie mów nikomu.
Poziom klasy średniej jest ściśle zdefiniowany, między innymi przez poziom dochodów. I wyobraź sobie, że dochodu który definiuje klasę średnią nie osiągam nawet w połowie. Jestem tak zwany poorworker. ;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 17:38 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa! - Cweter.........czego ja się dowiaduję ?!
To nareszcie wiem dzięki komu ja tę bidę klepię........ :o
Już ja Cię znajdę........... :evil: :oops: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 17:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan Polar to zagadkowa osobowość. Na dziś, o ile dobrze zrozumiałem Pan Polar chce socjalizmu. Ma samochód, Żonę, Syna, z którego jest dumny ( i tu czółko, ja też mam podobnie). Ale Panu Polarowi jest nadal źle. Dlaczego? Bo mógłby mieć lepiej i to załatwiłby mu socjalizm. Tylko co? Nie musiałby pracować - pewnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 20:37 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Ejże?

A może takie prostackie rzeczy, jak bezpieczeństwo pracy i dachu nad głową?
A może taki duperelek, jak poszanowanie dla pracy i jej wykonawcy?
A może zupełny już szczególik, jak przyjemna świadomość, że nie ma w Polsce głodnych dzieci
I ludzi bezdomnych (poza tymi z wyboru).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 21:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
nick pisze:
Ejże?

A może takie prostackie rzeczy, jak bezpieczeństwo pracy i dachu nad głową?
A może taki duperelek, jak poszanowanie dla pracy i jej wykonawcy?
A może zupełny już szczególik, jak przyjemna świadomość, że nie ma w Polsce głodnych dzieci
I ludzi bezdomnych (poza tymi z wyboru).


Taaaa problemy biedy, bezrobocia, niedorozwoju zostana rozwiązane socjalistycznymi nakazami, zakazami, grozbami i karami bo kapitalistyczna dobrowolnośc je generuje ; )

Nie ma już nic gorszego od socjalizmu.
Socjalizm można przedstawiać też jako przekonanie, ze inni ludzie coś muszą i nie mogą robić co chcą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 22:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Pan pszerarzony pisze:
nick pisze:
Ejże?

A to stara kurwa nazistka.


Zapewne uważa również że w kapitalizmie wszelki handel, marketing i usługi, opierają się i za niewzruszalną podstawę mają, kłamstwo, oszustwo i krętactwo, wyjątki się zdarzają lecz są rzadkie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 8:15 
krystkon pisze:
Taaaa problemy biedy, bezrobocia, niedorozwoju zostana rozwiązane socjalistycznymi nakazami, zakazami, grozbami i karami bo kapitalistyczna dobrowolnośc je generuje


A powiedzta mi Krystykon o co się wam rozchodzi z tą własnością i jej opodatkowaniem? Po Waszych postach nie wynika raczej abyście byli zwolennikiem oddawania własności w ręce ogółu. Jak doczytuję między wierszami, to chodzić może raczej o handel długami, czyli żeby dług który jest własnością wierzyciela nie podlegał swobodnemu przepływowi, lub był na tyle opodatkowany żeby ten przepływ ograniczyć. Czyly, kapitalizm jest cacy tylko trzeba go zrewidować pod osobiste korzyści. Dobrze kombinujecie Krystykon. Dobrze. Wyjebać paru bogatych z kasiorki, zabronić im kupczenia długiem co generuje dodatkowe koszta względem dłużnika, i można świat zdobywać.
Tylko po chuj ta cała reszta filozoficznego bełkotu i pseudoekonomicznych wywodów?

krystkon pisze:
Nie ma już nic gorszego od socjalizmu.
Socjalizm można przedstawiać też jako przekonanie, ze inni ludzie coś muszą i nie mogą robić co chcą.

Podstawową komórką socjalistyczną jest...rodzina. Rodzice pracują na dobro ogółu w tym przyszłości progenitury.
I teoretycznie podobnie działać miał system emerytalny. Wiecie...najpierw starzy pracują, potem młodzi biorą ich na utrzymanie tak jak utrzymywali ich starzy. I jest to logiczne i moralne.
Jednak jak Was czytam Krystykon, uważam że w pewnych wyjątkowych przypadkach, rodzice powinni zaraz po urodzeniu i odcięciu pępowiny ,zostawić swoje nowo narodzone, niech se radzi. Nieograniczone żadnymi zakazami i przymusami.
Aż strach pomyśleć o tej Waszej czwórce.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group