forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 7:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 7:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
beton pisze:
generalizowanie ,ze tylko muzułmańscy szyici są z gruntu źli i ogólnie bandyci jest, też jest przerysowane.

Manipulujesz.
Mylisz szyitów z sunnitami, i nikt normalny nigdzie nie twierdzi, że muzułmanie są z gruntu źli.
Tworzycie oderwany od rzeczywistości mit, później próbujecie na jego bazie dyskutować, a kończy się utopijnymi hasłami i populizmem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja potwierdzam to co pisze Pan Kryston na temat ludzi z innych kultur, którym przyszło mieszkać akurat w Niemczech. Mam tam rodzinę, która styka się zawodowo z tymi ludźmi na co dzień, a opinia na ich temat jest własnie podobna. Owszem, modlą się co wywołuje wśród Polaków zdziwienie, nawet w czasie pracy. Ale może szczerze? Może bardziej szczerze niż my Polacy?

Oczywiście nie ma społeczeństwa, w którym nie będzie jednostek zepsutych. A i wiem, że rodowitym Niemcom też nic nie brakuje. Też potrafią być różni.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 7:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bronto pisze:
beton pisze:
generalizowanie ,ze tylko muzułmańscy szyici są z gruntu źli i ogólnie bandyci jest, też jest przerysowane.

Manipulujesz.
Mylisz szyitów z sunnitami, i nikt normalny nigdzie nie twierdzi, że muzułmanie są z gruntu źli.
Tworzycie oderwany od rzeczywistości mit, później próbujecie na jego bazie dyskutować, a kończy się utopijnymi hasłami i populizmem.



A ty co uprawiasz jak nie populizm leszczu ?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 8:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Bronto pisze:
beton pisze:
generalizowanie ,ze tylko muzułmańscy szyici są z gruntu źli i ogólnie bandyci jest, też jest przerysowane.

Manipulujesz.
Mylisz szyitów z sunnitami, i nikt normalny nigdzie nie twierdzi, że muzułmanie są z gruntu źli.
Tworzycie oderwany od rzeczywistości mit, później próbujecie na jego bazie dyskutować, a kończy się utopijnymi hasłami i populizmem.



A ty co uprawiasz jak nie populizm leszczu ?

W przeciwieństwie do ciebie bajkopisarzu nie mam problemów z rozumieniem tego co czytam, i również w przeciwieństwie do ciebie potrafię merytorycznie obronić to co piszę.

Bełkot jaki uprawiasz sprawdza się wśród ludzi o twojej mentalności, w jakimkolwiek innym przypadku gdy zachodzi konieczność przedstawienia argumentów zbudowanych na faktach, twoja rola i możliwości się kończą.

Tak jak na przykładzie powyżej.


--------------------------------

krystkon pisze:
Warto jest też komunikować własne intencje, odzywając się tracimy na obcości.

Aha, wszyscy którzy mają odmienne zdanie od populistycznych zwolenników multi-kulti z sunnitami, który jest zbudowany (model) na utopii, wszyscy którzy mają własne zdanie i opinia ludzi nie akceptujących propagandy z mediów i od polityków to rasiści, faszyści, islamofobii itd...

O nie, nie nie.
To już było w historii Europy, i nie wróci więcej i skończyło się procesem w Norymberdze.
Wybij sobie z głowy, ty i tobie podobni, że pod pretekstem chwytliwych hasełek i oskarżając ludzi będziecie zmuszać do akceptowania nieakceptowalnych ideologii.

Znaczna część bezrefleksyjnych ludzi stosujących populistyczną propagandę należy edukować od podstaw, zaczynając od nauki czytania ze zrozumieniem.
Cytuj:
od 6 lat mieszkam w Berlinie i dojeżdżam 27 km S-bahnem do pracy czyli 3h dziennie codziennie w komunikacji miejskiej a w berlińskim S-banie jest bez żadnej przesady cały świat. W tym mieście poznałem przedstawicieli najmniej 50 narodowości, sam już nie mam pojęcia.

Widziałeś a nie poznałeś, otarłeś się, a nie poznałeś itd...
Cytuj:
I pracowałem z muzułmanami, którzy modlili się 5 razy dziennie codziennie i bardzo przyjemni ludzie, pracowici, uczciwi i pomocni.

Muzułmanie są różni w zależności od odłamu islamu który narzuca im na co dzień schematy postępowania i myślenia i warunkuje ich mentalność wobec innych kultur, zwyczajów i religii.

Cytuj:
W ogóle wiązanie kryminalistów z islamem to jest jakaś paranoja ludzi, którzy w życiu żadnego muzułmanina nie poznali i słowa nigdy z żadnym nie zamienili i boją się odmienności.

Populistyczne hasełka, stosowane przez ludzi bezrefleksyjnie zachwyconych propagandą i utopią sprzedawaną w mediach.
Cytuj:
Zamieniliby kilka słów i cały strach zszedłby z nich. No ale bariera językowa, bariera lokalizacyjna i nie pogadają i dalej będą bali się wilka złego, którego nie ma ale jest o nim legenda :)

Takie brednie stosuj sobie wśród i wewnątrz komuny oszołomów wmawiających wszem i wobec, że sunnici integrują się i asymilują z obcymi im kulturami, w obcym systemie prawnym i wśród ludzi reprezentujących dla nich system wartości nie oparty na koranie.

Ale i tu jest ziarno prawdy w twoim opowiadaniu.
Jednym z powodów braku integracji przez sunnitów bo głównie ten odłam islamu jest dotknięty brakiem możliwości integracji i asymilacji z miejscowymi grupami społecznymi jest właśnie bariera językowa.
Niemieckie urzędy organizując kursy integracyjne dla ludzi którzy tu przyjechali pod pozorem uchodźstwa, ci ludzie nie chcą uczyć się języka niemieckiego.
Ale na szczęście sytuacja się zmieni i ukończenie kursu stanie się warunkiem otrzymania świadczeń i ochrony prawnej.


Ostatnio zmieniony 18 paź 2017, 13:08 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 9:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pan pszerarzony pisze:
krystkon pisze:
Wg mnie należy się przyglądać

O tak, należy. Pan Barycki już nie może doczekać się widoku cudownego dziecka, które zrodzi się z tego cudownego związku małżeńskiego.
https://www.youtube.com/watch?v=ltBED7O57Pw

I nie jest Pan Barycki nazistowskim ksenofobem, a skąd, jak niczego innego, pragnie integracji kulturowej.
https://www.youtube.com/watch?v=XmKZhFWlBUc

Jednak, co tu dużo gadać, nie jesteście, Panie Krystkon, uczciwi wobec uciekających przed wojną przybyszów, nie dbacie o nich należycie. Przyjechali do was wykształceni fachowcy pełni nadziei na swój wkład swoją pracą w integrację nie tylko kulturową, ale i gospodarczą, a wy co, łobuzy, z miliona dwustu tysięcy zarejestrowanych fachowców przybyłych z fabryk Afryki i Arabii, daliście pracę tylko trzydziestu tysiącom. A co z pozostałym milionem stu siedemdziesięcioma tysiącami pragnących integracji? A to tylko liczby z jednego roku, a co z resztą i z tą jeszcze większą częścią niezarejestrowanych, jak długo jeszcze, bydlaki, będziecie tym milionom pragnącym pracy, tej pracy odmawiać, wy plugawi zdrajcy humanizmu?


Czego Pan chcesz?
Odizolowac się od robactwa?
Co tych ludzi odmieni skoro Pan kładziesz na nich laskę?
Duch Święty?
Bo mieli przyjechać i się Panu przydać do czegoś a jak nie ma korzyści to won?

Egoizm przydaje się ale tylko umiarkowany. Nadmierny obroci się przeciw Panu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 19 paź 2017, 4:10 
krystkon pisze:
Egoizm przydaje się ale tylko umiarkowany.


A co to jest egoizm umiarkowany?
Cheba żeśta się w Wilku z Wall Street zakochali.
Kraść można, ale tylko jak masz prawnicze wykształcenie. :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 19 paź 2017, 4:56 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Pan pszerarzony pisze:
....

Jednak, co tu dużo gadać, nie jesteście, Panie Krystkon, uczciwi wobec uciekających przed wojną przybyszów, nie dbacie o nich należycie. Przyjechali do was wykształceni fachowcy pełni nadziei na swój wkład swoją pracą w integrację nie tylko kulturową, ale i gospodarczą, a wy co, łobuzy, z miliona dwustu tysięcy zarejestrowanych fachowców przybyłych z fabryk Afryki i Arabii, daliście pracę tylko trzydziestu tysiącom. A co z pozostałym milionem stu siedemdziesięcioma tysiącami pragnących integracji? A to tylko liczby z jednego roku, a co z resztą i z tą jeszcze większą częścią niezarejestrowanych, jak długo jeszcze, bydlaki, będziecie tym milionom pragnącym pracy, tej pracy odmawiać, wy plugawi zdrajcy humanizmu?


Znowu pan panie Barycki panem Bronto leci. Tu milion tam 30 tysiecy.nawrocil pana na populizm, chociaz pan bronto nie wieco to znaczy.
Przekupil pana nalewka truskawkowa pewnie i teraz od zdrajcow humanizmu pan wyzywa porzadnych ludzi.

Wstyd panie Barycki wielki wstyd, juz pan nie jest prawdziwym rewolucjonista komunista, co pod skrzydla rewolucji przytula biednych i bezrobotnych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 19 paź 2017, 7:57 
Pan myśli, Panie Kumie, że ja nie chce być przyzwoity, chcę, bardzo chcę być przyzwoitym, jak Pan, jak Pani Rose, o boruchu nie wspomnę nawet, bo nie byle kto może być, jak on, przyzwoitym, Pan uważa, że ja nie odczuwam obrzydzenia do faktów, przecie, jako i Pan, i jak każdy przyzwoity humanista, wiem, że nie ma na świecie niczego bardziej obrzydliwego od faktów. Ale jak przekonać do tego Pana Baryckiego, kiedy on, niczego na świecie tak nie uwielbia, jak taplać się w obrzydliwym, jak mam przekonać tego obrzydliwego zarozumialca, że plugawym atakiem na humanizm jest rozpowszechnianie informacji o tym, że 97% nowoprzybyłych do Europy poszukiwaczy dobra nie chce pracować, a starych przybyszów za dobrem, nie pracuje 70%, jak wstrętnego obrzydliwca mam przekonać, że dla humanizmu nie ma to żadnego znaczenia, jak przekonać, że humanizm jest przyzwoity i dla niego są ważne wartości wyższe, a nie takie pierdoły? Syzyfowa praca, Panie Kumie, Pan Barycki nie da się przekonać Pani Rose, nie posłucha Pani Korbaczeskiej, zignoruje Panią Agafię, a już na wielkiej przyzwoitości humanistę, borucha, to nawet napluje. Niestety, ludzkość ma pecha, na jej wspaniałej drodze do humanizmu stanął Pan Barycki i hamuje pęd ku dobru, sypie piasek w naoliwione tryby powszechnego dobra.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 19 paź 2017, 8:34 
no i jeszcze mamy trochę wapna.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 19 paź 2017, 9:45 
Trochę, to za mało, Pan Barycki jest przeciwny prowizorkom, sprawę trza załatwić kompleksowo.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group