forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 3:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 sie 2017, 14:51 
Pan Barycki w drodze wyjątku pozwolił mi jeszcze powiedzieć, że starym kurwom na złość i ku Ich okrutnej rozpaczy, jak tylko będzie we Wrocławiu, to znajdzie swoją fotografię z czasu, kiedy był jeszcze aniołem i tu ją wklei, aby stare kurwy na widok archanioła nagły szlag trafił. Ale ja Wam powiem, kurwiszcza plugawe w dupę jebane, ze dzisiaj Pan Barycki wygląda jeszcze szlachetniej i dostojniej, jak sam Jezus, a nawet, bóg ojciec.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 sie 2017, 17:12 
Faceci tak mają. Znaczy mają tak, że wyglądają fajnie na stare lata. Taki sir Thomas Sean Connery..Kurcze, ogień. Niejedna nastka by na niego poleciała. Kobitki mają na odwót, grawitacja nie zna litości. Po 40-tce stanik trzeba zakładać, bo inaczej kolana masz bankowo obite. :(
A i w wyrze, trzeba ostrożność zachować, bo ci stary, podczas snu, łokciem cycka przyciśnie.Bowiem te cycki zaczynają żyć własnym życiem. Są dosłownie wszędzie(warunkując, że masz kobiecą sylwetkę, a nie biegaczki z RPA).
Ech.. życie..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 20 sie 2017, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mimozami jesień się zaczyna,
Złotawa, krucha i miła,
To ty, to ty jesteś ta dziewczyna,
Która do mnie na ulicę wychodziła.

Od twoich listów pachniało w sieni,
Gdym wracał zdyszany ze szkoły,
A po ulicach w lekkiej jesieni
Fruwały za mną jasne anioły.



A to se wybrał motto. :mrgreen:


Od twoich listów pachniało - popatrz, popatrz. W sieni - fiu, fiu :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 20 sie 2017, 22:04 
Coś masz do Tuwima? Piękny tekst.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 20 sie 2017, 22:30 
Patrzaj Barcyki, jakie tu wszystko uczone. Nawet wątka Panu nie przenieśli, nie wyrzucili...
Rozpletłam warkocze w kolorze słomy, rozczesałam. Umęczone stopy w misce z wodą i solą wymoczyłam. Zdarłam z siebie siermiężne łachy, wykąpałam się, nałożyłam koszulinę z Secret Service, a wygladam w niej jak sam szatan. Podchodze do okna, ciemno, a w tej ciemności cuda..

Obrazek

To Ślęża Panie..


https://www.youtube.com/watch?v=k1D-jnw0MSM

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 21 sie 2017, 5:27 
Matko boska, wygląda na to, że Pan Barycki jest plagiatorem. Będę z nim musiał o tym poważnie porozmawiać. A o Ślęży lepiej nic nie wspominać Panu Baryckiemu, pół wieku temu próbował motorowerem wjechać na Ślężę od północnej strony, do połowy wjechał, a dalej musiał motorower wnieść na plecach, na szczęście, od strony południowej była droga i nie musiał znosić, zjechał sobie. Bardzo się wstydzi o tym wspominać, bo mógłby sobie kto pomyśleć, że był tumanem, co to pojęcia nie miał o geografii. A za wymoczonymi pietami, Pan Barycki nie przepada, bardzo sobie cenił dojeżdżające z Żórawiny do wrocławskich szkół inteligentne dziewczyny z brudnymi pietami.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 21 sie 2017, 7:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:
Coś masz do Tuwima? Piękny tekst.




A tobie co kobieto! Jak Polak może mieć cokolwiek do Tuwima? Jedynie to, uwielbiać jego strofy. Ogarnij się kobieto. Ot po prostu "odkryłem" skąd u Baryckiego "jasne anioły". Gdyby nie uwielbiał Pana Tuwima i jego wierszy zapewne by mu to do głowy nie przyszło. Może dodatkowym bodźcem była interpretacja w wykonaniu Czesława Niemena.

Ot wymyśliła.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 21 sie 2017, 8:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
uffffffffffff jak dobrze że ja mogę mieć ;P

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 21 sie 2017, 10:02 
Cytuj:
A o Ślęży lepiej nic nie wspominać


TR3B pozostał niezauważony :D


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 21 sie 2017, 10:49 
Pan Barycki brzydzi się rockiem.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group