forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 sie 2017, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Wary-obciągary dały głos. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 sie 2017, 19:51 
Barycki! Musisz przedstawić jakie wyraźniejsze dowody tej tęsknoty, bo jakoś mało wiarygodne. I ma być mniej poetycko, tak po agafiowemu nawijaj, może wtedy zrozumie :lol: Jaki "chuj do dupy" nogi na za 15 , i w żadnym razie nie masz mieć sraczek w dupie , zwłaszcza tych z upławami.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 sie 2017, 19:59 
Powiem więcej Adachny , weż Ty to brzydkie, napalone i zazdrosne babsko ustaw do pionu, bo jak się wkurwię, to powyrywam kłaki i z tak przerzedzonego łba, w wielki nochal palnę plombę, a jak palnę to rozkwaszę, a kaprawe i zaropiałe, opuchniete wódą ślepia tej nachalnej pannicy obejszczam na spółę z kotami.
Ty szanuj naszą namiętność Barycki, miłość prawdziwą szanuj, bo jak boga kocham..

Cytuj:
Musisz przedstawić jakie wyraźniejsze dowody tej tęsknoty, bo jakoś mało wiarygodne. I ma być mniej poetycko, tak po agafiowemu nawijaj,
Idiotka.
No idiotka.
Przecie jak wykurwię tej durnocie, to zabiję..Nie szkoda Ci jej?
Przemyśl sobie Adachny, spadam do wyra, o 5 znowu w kierat :( :(
Jutro dokoczymy.


Ostatnio zmieniony 17 sie 2017, 20:06 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 sie 2017, 20:06 
AGAFIA pisze:
Powiem więcej Adachny , weż Ty to brzydkie, napalone i zazdrosne babsko ustaw do pionu, bo jak się wkurwię, to powyrywam kłaki i z tak przerzedzonego łba, w wielki nochal palnę plombę, a jak palnę to rozkwaszę, a kaprawe i zaropiałe, opuchniete wódą ślepia tej nachalnej pannicy obejszczam na spółę z kotami.
Ty szanuj naszą namiętność Barycki, miłość prawdziwą szanuj, bo jak boga kocham..

Cytuj:
Musisz przedstawić jakie wyraźniejsze dowody tej tęsknoty, bo jakoś mało wiarygodne. I ma być mniej poetycko, tak po agafiowemu nawijaj,
Idiotka.
No idiotka.

wow, bedzie się działo, cała jestem podekscytowana :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 sie 2017, 20:08 
Kod:
 cała jestem podekscytowana :lol:
Gówno to mnie obchodzi. Zainwestuj 200 złotych w wibrator. Może nie będziesz tak spięta. Dobranoc. Udanego piątku.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 sie 2017, 20:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:
Drugi, hmmm, dulszczyzna w całej okazałości :lol:


Ejże pani evaj ja Panu Przerarzonemu w konkury uderzającemu, w Pani łaski nie śmiem pomyśleć nawet przeszkadzać. Tak więc dulszczyzne mnie paniusi niezarzucaj, bo się paniusia może zdziwić jak w kalafiurę popędzę rudom to i pies na cię nie spojrzy łahdro w ząbek czesana. :lol: :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 8:22 
Boruch pisze:
wyklinał, że jestem stracony i nic ze mnie nie będzie. A tu patrz Pan jak wyrosłem!


Jakiś diabeł mnie podkusił, że powiedziałem o tym Panu Baryckiemu i na nieszczęście, akurat pociągnął sobie z butelko nalewki truskawkowej, tak się zakrztusił, że mało go szlag nie trafił, a i nad Panem Bryckim coś strasznie zaszumiało, jasne anioły jakby oszalały, a jeden, to nawet ze śmiechu spadł na trawnik i złamał sobie skrzydło. Natychmiast nakazał mi Pan Barycki zrobić klatkę, rannego zabrać do domu i karmić żywymi muchami, i siemieniem.


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2017, 8:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie pszerarzony dbajcie tam o tego anioła bo w mord dam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2017, 8:35 
Przepoczwarzyła się stara kurwa!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 sie 2017, 8:38 
Pan Barycki nakazał mi przekazać, że dopóki Pani Agafia nie spali swojego hitlerowskiego munduru z banderowskimi naszywkami i nie przeprosi Pana Bronto, to absolutnie nie będzie się odzywał do Pani Agafi. I już miałem pobiec, to napisać, kiedy w górze zrobił się szum i jasne anioły jęły coś szeptać do ucha Panu Baryckiemu, a kiedy skończyły, Pan Barycki dodał, że jeszcze musi Pani Agafia wystąpić z petycją do rządu włoskiego, aby marynarka wojenna Włoch dziurawiła wszystkie pontony z Murzynami, a tych, co szybko nie utoną, dobijała bosakami.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group