forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 364  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 14:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ola Woźniak to wieszak? Nie wydaje mi się

To może takie "opiekłe"

Obrazek


:lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 15:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
stary praktyk pisze:
A co się dziwisz Komandorze skoro proboszcz zabrania Kamasutry czytać........?!
To jak mają mieć inne skojarzenia....... :roll:
Poza tym; - takie z nich ateisty............


Ano pamiętam ze starych czasów jakie tu ateisty brylowały... jeden trzecim okiem w kronikę Akaszy zaglądał, drugi reinkarnował namiętnie ... inni jakieś swoje logibogi mieli a wielu to nawet w Pali kota wierzyło... no tak. Jaki kraj taki ateizm. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 15:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Uprasza się czytać ze zrozumieniem.........!
Czy ja napisałem, że to Woźniak jest "wieszak"....?!
Modelki so wieszaki...... :oops: W dodatku z krzywymi nogami.
Ja jedynie stwierdziłem, że jak się Tobie Woźniak podoba to nie znaczy, że i ja mam kolanami trzeć na jej widok............a na zamieszczonym zdjęciu wprawdzie....niby do nóg nic bym nie miał ale już buty założyła że jeno obcas skrócić i na biebrzańskie bagna treking czynić...... :roll:
Szpileczki majo być szpileczki czyli podkreślać delikatność nóżki damy........
za to uda mocarne być powinny............że to jak Cię obejmie........ech! Panie.......dobrze, że wspominki nie kosztujo..... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 16:04 
Tutaj starł łzę spękanym, żeglarskim paluchem z kącika oka i głeboko się zamyslił: Kiedym to ja ostatnio krył...
UUUHUUUHUUU wyrwało się mu z gardła zdławionego i poszedł na wątek dla sów.

Wejdźcie tam i posłuchajcie jak pohukuje z żalem... :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 16:10 
older pisze:
Wejdźcie tam i posłuchajcie jak pohukuje z żalem... :)


Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 16:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Cytuj:
za to uda mocarne być powinny............że to jak Cię obejmie........ech! Panie.......dobrze, że wspominki nie kosztujo.....


bardzo dawnymi czasy, jakżem za pacholęcia mieszkał w pewnym bardzo świętym mieście zwykliśmy chodzić na pielgrzymki (pielgrzymki bo w pielgrzymach nie gustowaliśmy). W tamtych czasach młodzież pobożna rozbijała namioty w tzw. Małpim Gaju za Jasną Górą. A pielgrzymki były w znacznej mierze jak hipiski jeśli chodzi o chęć do igraszek. Co nie dziwota bo matka pod namiot na jezioro w życiu by córki nie puściła ale taką na pielgrzymkę na Jasną Górę z wielką chęcią wysyłała. No i dla wielu to był tylko pretekst by się wyrwać i zaszaleć. Więc dla nas ich przybycie pod Jasną Gorę to był okres żniw, Kupowało się jakieś wino (z tych lepszych, nie patykiem pisanych) i szlo na podbój spełnić chrześcijański obowiązek. I raz trafiliśmy na grupę lekkoatletek. Śliczne dziewczyny. No i sprawdziliśmy w którym namiocie te fajniejsze sprinterki czy skoczkinie w dal są i zgodnie z planem wieczorem, po kilku wypitych piwach przy kortach, dzierżąc wino w łapach idziemy...
- Dziewczyny, jesteście? - pod namiotem cicho nawołujemy...
- co jest, kto o tej porze...?
- To my, z chlebem i winem..
Zamek się lekko uchyla to my to wino przez szparę pokazujemy, ze nie kłamiemy... poły namiotu się rozwierają i mocne dłonie jednym szarpnięciem za tę nasze ręce z winem nam wciągają do środka. Ale gorące cholery pomyślałem...
No i przerażenie. Biegaczki były namiot obok a to by namiot kulomiotek czy innych młotarek...
No i się odwiedziliśmy co to znaczy mocarne uda i ramiona. Ja bylem wówczas kawal chłopa i ważyłem tak coś z 55 kg. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 16:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Znaczy, jeden Komandor rozumie o czym piszę....... ;)
Mieszkałem w linii prostej 300m od klasztoru........miedzy obecnym parkingiem a Rynkiem Wieluńskim...stąd znam sytuację.
Ba!
Chyba nawet słyszałem wtedy, jak się darliście.............nie tak mocno!......ała!..........etc,etc......! :lol:
Dziś milo powspominać.......i pielgrzymki miały swoje zalety.........a i dziś - gdy zaczyna się sezon, gwałtownie wzrasta sprzedaż prezerwatyw w okolicach klasztoru....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 16:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Toś ty mieszkał obok tej knajpy ( "Pokrzep się" ) gdzie jedna taka ślicznotka aby piwo wypłakać pod stoły właziła i molestowała?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 19:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wychowałem się na ul. .......kiedyś Różanej, później Paulińskiej obecnie to Kubiny.
To równoległa do Rocha po lewej burcie...... :lol:( jak z Rynku na Klobuck......)
Gdy wyjechałem do Świnoujścia ( do szkoły) - w międzyczasie rodzice przeprowadzili się na Rynek Wieluński - po drugiej stronie od "Pokrzep się"........ :lol:
Dla ciekawskich:
Bar " Pokrzep się" - był pierwszą knajpą do której polazłem w swoim jakże barwnym życiu......będąc chyba jeszcze w podstawówce..... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ślicznotki
Post: 03 sty 2019, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tera bendom tu pierdzielić. Ślicznoty wklejajta

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3632 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319 ... 364  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group