forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 maja 2024, 17:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 232  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lis 2017, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
st1111 pisze:
Cytuj:
dalej obstaje przy cba pojazd bedzcy w ruchu okreznym czyli na rondzie ma pierwzenstwo


Przed rondem nie ma znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu-czyli jest to zwykłe równorzędne skrzyżowanie.Praktycznie nigdzie nie spotykane.



Bac.
We Francji jest dużo, a w zasadzie prawie wszystkie, takich rond, bez znaku ustąp pierwszeństwa i tam będący na rondzie musi ustąpić wjeżdżającemu na nie, tak jak w tym przypadku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
wezyr pisze:
st1111 pisze:
Cytuj:
dalej obstaje przy cba pojazd bedzcy w ruchu okreznym czyli na rondzie ma pierwzenstwo


Przed rondem nie ma znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu-czyli jest to zwykłe równorzędne skrzyżowanie.Praktycznie nigdzie nie spotykane.



Bac.
We Francji jest dużo, a w zasadzie prawie wszystkie, takich rond, bez znaku ustąp pierwszeństwa.


jak nie ma znaku, to znaczy wszyscy tam mają pierwszeństwo, i takie ronda mi sie podobają, przeprowadzam sie do Francji :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Do Stanisława dołącza Wezyr.
Zdał egzamin. Przynajmniej u mnie........ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6462
kurwa, bedacy w ruchu okreznym , czyli juz na rondzie ma pierwszenstwo...i bez znaku wiesz ze zblizajac sie do skrzyzowania rondowego wiem ze zanim wjade na rondo musze ustapic temu co juz sie tam, kurwa, kreci

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
IroB pisze:
kurwa, bedacy w ruchu okreznym , czyli juz na rondzie ma pierwszenstwo...i bez znaku wiesz ze zblizajac sie do skrzyzowania rondowego wiem ze zanim wjade na rondo musze ustapic temu co juz sie tam, kurwa, kreci



Jeżeli jest znak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
znak Krzyża


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
zamykasz wtedy oczy i zapierdalasz bo wiesz, że Najjasniejsza PAnienka czuwa

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:34 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I czegoż to Iruchna wierzgamy ....hę?!
Czy ja napisałem, że nie masz racji ?!
To co zamieszczasz, to przepis ktory obowiązywał kiedyś, przed zmianami.
Później były jakieś zmiany ale ja juz nie nauczałem i być może umknęły mi szczegóły.
Nie powinny, zgadza się ......ale umknęły i chuj.
Dziś juz mi się nie chce tego studiować. Jeżdże na tyle sprawnie, że na bank nie dam Ci się zabić........ :lol:
Więc czas który musiał bym poświęcić na ponowne czytanie kodeksu, poświęcam tu, - na forum.
Szczegóły rozpracowuję praktycznie na drodze. Z nie złym skutkiem - jak sie okazuje.
Ale obiecuję rozpracować ten problem u nas w ośrodku nauki jazdy. Jeszcze paru moich kolegów nadal szkoli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 21:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6462
bez znaku, tu gdzie mieszkam ..kurwa w Niemczech, jest moda na ronda, podobno jest to najefektywniejsze skrzyzowanie drog i kurwa wiem co mowie, najbardziej mnie wkurwiaja wlasnie tacy co podjezdzaja do ronda j sie czaja jak pies do jebania jeza... a sama idea ronda polega wlasnie na plynnym wlaczniu sie do ruchu, ja nie potrafie tak literackowam tego wytlumaczyc, ale ,kurwa, Hornet wrocil i jego literackie slowo pewnie bedzie potrafilo ubrac to co chce wam wkagankowac......Hornet druhu, Pomozecie ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lis 2017, 22:27 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Z tym, że istotnym w tym przypadku jest wyraz " podobno":
Jak już wcześniej zaznaczyłem, doskonale ów przepis sprawdzał się w latach minionych.
Nie było po prostu możliwości różnych jego interpretacji.
A dziś masz do wyboru:
Jest znak przed rondem ?! - czy może go nie było/! A może był, ale go nie zauważyłem bo czytałem tablicę z miejscowościami......bo nie wiem gdzie jechać......! :? Do tego dochodzi niepewność, czy stojący/wjeżdżający z prawej samochód wie, że ja mam/on ma - pierwszeństwo. To właśnie dla tego się dziś kierowca "czai" jak to zgrabnie ująłeś w swoim poście. Bo ma dylemat. Więc Iruś, nie pierdol, że tera jest lepiej albo , że jest lepiej bo u Was tak jest od.........etc,etc.
Zawsze powtarzam: lepsze jest wrogiem dobrego.
Było dobrze bo było prosto.
To jakiś debil musiał sprawę spierdolić.
Urwał nać. :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2316 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 232  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group