forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 lip 2017, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich
mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata.
Niszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami!


Aby nie zginęło.
To nie prezydent i nie premier.
To Jarosław Kaczyński,władca.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
No i co z tego? Czy rządzić mogą tylko zdrowi?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 14:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Byli już komuniści i złodzieje, gorszy sort, łotry, od dziś kanalie. Mam nadzieję, że pan Jarosław ma świadomość, że język polski posiada w swoim zasobie jeszcze wiele wulgaryzmów. Niech korzysta całą miarą, nie tak oszczędnie jak dotychczas. Czekam na

Jesteście chujami!!!!!!!!

Bo ja chujem chciałbym zostać nazwany. To jest moje marzenie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 14:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Jeśli ktoś powie, że jesteś chujem, to obelga.
Jeśli ktoś powie, że prze chuj z ciebie, to nobilitacja. Prawie jak komplement .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 15:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Odważne te nasze posłowie.
Żaden nie wyjebał mu w obmierzły ryj.
Przeprosin się domagają, przymuły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 15:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
No i co z tego? Czy rządzić mogą tylko zdrowi?




Panie Stasiu - o zdrowie umysłu chodzi. Nie udawaj Pan głupiego. A Pański prezes - z przykrością to stwierdzam - zdrowy nie jest - na umyśle naturalnie.

Są pewne ułomności, które w naturalny sposób eliminują człowieka z wykonywania pewnych czynności. Pan jest koneserem sztuki i nie muszę Panu tłumaczyć, że są artyści, np bez rąk, którzy posługują się pędzlem innymi częściami ciała. Widziałem kiedyś taki film jak jeden gość malował z powodzeniem obrazy fiutem, albo pośladkami. Było to jednak zagranicą w takim innym dziwnym kraju. Jeszcze dziwniejszym od naszego.

Powróćmy jednak na polski grunt. Załóżmy, że chce się Pan udać na wernisaż sztuki, np w mieście Gdańsku. Przybywa Pan do Gdańska eleganckim pociągiem Pendolino w pierwszej klasie. Spod dworca PKP chce Pan wsiąść do taksówki, której kierowcą jest niewidomy kierowca do tego jeszcze Murzyn? I co skorzystałby Pan?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 15:44 
Nie pamietam, ale zdaje się, że Kosiniak wpadł był na pomysł, by polityków kierować na badania psychiatryczne, niestety projekt upadł. Ile nieszczęść byłoby mniej, gdyby jednak doszedł do skutku?
Kaczyński, jest nabuzowany agresją, z tego nic dobrego nie wyniknie. Szczęście w nieszczęściu, że genów nie przekazał.


Na górę
  
 
Post: 19 lip 2017, 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
Boruch pisze:
Byli już komuniści i złodzieje, gorszy sort, łotry, od dziś kanalie. Mam nadzieję, że pan Jarosław ma świadomość, że język polski posiada w swoim zasobie jeszcze wiele wulgaryzmów. Niech korzysta całą miarą, nie tak oszczędnie jak dotychczas. Czekam na

Jesteście chujami!!!!!!!!

Bo ja chujem chciałbym zostać nazwany. To jest moje marzenie.



barycki ci to codziennie pisze

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2017, 15:50 
Boruch pisze:
... chujem chciałbym zostać nazwany. To jest moje marzenie.

cóż, są dobrzy ludzie na tym łez padole spełniający marzenia ty chuju


Na górę
  
 
Post: 19 lip 2017, 16:08 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Agafia, żaden Kosiniak, tylko Palikot.

Zgadza się pan z Tonym Blairem, że „politycy są jak pieluchy, trzeba je często zmieniać i zawsze z tego samego powodu”?

Oczywiście. Polityka powinna być areną permanentnej przemiany. Prezydent może pełnić funkcję góra dwie kadencje. Podobnie powinno być z wójtami, starostami i burmistrzami. Warto też zastanowić się nad czasowym ograniczeniem sprawowania mandatów poselskich. Przecież nie ma nic gorszego w polityce niż cały czas te same gęby przez dwadzieścia lat.

Chciałby pan wprowadzić dla polityków okresowe, stałe badania psychiatryczne?

Jestem za. Uważam, że w trakcie każdej kadencji sejmowej dziesięć procent posłów ma poważne problemy psychiczne. Ja już mam papier, że do tej grupy nie należę (śmiech). Podczas dzisiejszych badań psychiatra stwierdził, że nie mam patologicznej osobowości, ani żadnych innych niepokojących zmian psychicznych. Natomiast, gdy się przyjrzeć niektórym posłom, to ciężko nie podejrzewać ich o pewne psychiczne skrzywienia. Procentowo było takich najwięcej w LPR, ale odkąd nie ma tej partii w parlamencie, to PiS jest liderem.

wywiad dla Payboya rok 2008


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group