forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 paź 2015, 21:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
dokladnie tak

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2015, 21:38 
dr. Agon pisze:
Poproś o ścisłą definicję a ją otrzymasz. :lol:
Wszechświat jest nieskończony a bóg podobno swoją robotę skończył. ;)
Gdyby istniał osobnik uważany za boga, to uznałbym go za uzurpatora.
Przywłaszczył sobie nieswoją robotę! :lol:


Rozumiem, że Twoja definicja Boga, pokrywa się z definicjami wszystkich religii.
Hmmm.... rozczarowałeś mnie, prosta to i jednocześnie bardzo prymitywna definicja, ograniczona sama w sobie.
W temacie chcesz się jawić jako szeroko pojęte zjawisko nieograniczonej wspólnoty, z drugiej, samoistnie ograniczasz się do prymitywnych pojęć organizacyjnie narzuconych.


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2015, 21:51 
Jestem znanym we wszechświecie specjalistą od rozczarowań.

Gdy poprosisz o definicję a ja ci ją dam, to zaznaczę, że jest to definicja tego, co nazywać chcesz bogiem.

Twoje założenie jest błędne.


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2015, 21:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
jaka definicja? kurwa, nie wystarczy wam jedyna sprawiedliwosc? w tej sprawiedliwosci jest kurwa zawarte emcekwadrat........kiedy zamkne me oczy na zawsze...czujcie sie odwolawnymi..

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2015, 22:02 
O, to coś nowego! :o
Co to jest sprawiedliwość?
Z czym to się je?
Jak to wygląda?
Gdzie to można kupić?


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2015, 22:43 
dr. Agon pisze:
Jestem znanym we wszechświecie specjalistą od rozczarowań.

Gdy poprosisz o definicję a ja ci ją dam, to zaznaczę, że jest to definicja tego, co nazywać chcesz bogiem.

Twoje założenie jest błędne.

A jednak pozostanie to twoją definicją, odległą od mojej. Jeśli zaś tego nie rozumiesz to w tym momencie należy skończyć te wywody.


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2015, 22:46 
No, Panie Dryń, pora kończyć z tym Pańskim pierdoleniem buddyjskim. W kontekście empirycznie potwierdzonych fizycznych teorii pól, sprawiedliwość nie musi być koniecznie interpretowana jako abstrakcja, a zupełnie uprawnionym jest traktowanie jej jako obiektu materialnego. A czym Panu się wydaje kwantowe pole cząstki lub grawitacyjne pole układu słonecznego? Czym jest to, co determinuje relacje pomiędzy tymi „grudkami” materii? Duchem abstrakcyjnym, czy obiektem materialnym? A czym jest sprawiedliwość determinująca relacje pomiędzy tymi materialnymi „grudkami” białka zwanymi ludźmi? Abstrakcyjnym duchem, czy czynnikiem materialnym? A jeżeli czynnikiem materialnym, to tym samym, jest materialnym obiektem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2015, 22:49 
posprzątać po sobie to całe gówno aż do ostatniego smakowitego cytatu i albo cytować albo wypierdalać do zsypu.Czytałem, kurwa i wzajemnie się nie rozumiecie. Tragedia.


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2015, 23:09 
Malina pisze:
A jednak pozostanie to twoją definicją, odległą od mojej. Jeśli zaś tego nie rozumiesz to w tym momencie należy skończyć te wywody.


I znów błędne założenie. :)

Definicja jest jedna. Dla wszystkich.

Oto ona:




Koniec definicji. :)

Jeśli tego nie rozumiesz, to w tym momencie należy skończyć.


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2015, 23:13 
barycki pisze:
No, Panie Dryń, pora kończyć z tym Pańskim pierdoleniem buddyjskim. W kontekście empirycznie potwierdzonych fizycznych teorii pól, sprawiedliwość nie musi być koniecznie interpretowana jako abstrakcja, a zupełnie uprawnionym jest traktowanie jej jako obiektu materialnego. A czym Panu się wydaje kwantowe pole cząstki lub grawitacyjne pole układu słonecznego? Czym jest to, co determinuje relacje pomiędzy tymi „grudkami” materii? Duchem abstrakcyjnym, czy obiektem materialnym? A czym jest sprawiedliwość determinująca relacje pomiędzy tymi materialnymi „grudkami” białka zwanymi ludźmi? Abstrakcyjnym duchem, czy czynnikiem materialnym? A jeżeli czynnikiem materialnym, to tym samym, jest materialnym obiektem.

Adam Barycki


Co wy mi tu pierdolicie, barycki?

Kto potwierdził empirycznie? Ty?

Nie jestem zwolennikiem przemocy, ale jak bym cię teraz jebnął otwartą dłonią w potylicę, to byś miał empiryczne potwierdzenie, cymbale!

Nauka, w którą wierzysz, niczym się nie różni od pozostałych religii.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group