forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1570 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 157  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 sie 2017, 16:32 
Wzgórze Partyzantów zostało wyzwolone z plugawej własności państwowej i jest teraz w efektywnych rencach prywatnych, jako i ten pałacyk naprzeciwko, stara kurwo sypiąca piasek w naoliwione wolnością gospodarczą łożyska cudownego kapitalizmu.

Adam Barycki

PS. Los plugawy zrządził, że jaką losową koniecznością poznałem właścicieli osobiście w rozmowach biznesowych i muszę szczerze przyznać, że na tym forum pełnym plugawych kanalii, tak plugawych kanalii nie ma, ba, nie ma nawet, choć trudno mi przyznać, robiąc Wam tu kanalie takie komplementa, takich plugawych chamów, jak oni, nawet tu ze świecą nie znajdzie. Chociaż, wahałem się z tą oceną ze względy na Pana Borucha, On mi swoją inteligencją prawie pasował do nich, ale po zastanowieniu doszedłem do zdecydowanego wniosku, że jeszcze troszeczkę, Panu Boruchowi, brakuje do nich. Jak chce mieć Pan Boruch swoje prywatne parki w mieście, to musi jeszcze odrobinkę zgłupieć i schamieć, natomiast, swojej bezczelności nie musi modyfikować, ma w sam raz, jak oni.


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2017, 16:48 
Zrita, powiedz mnie o co Ci chodzi, byłaś bywalczynią Instytutu Morskiego w latach osiemdziesiątych, a ja wtedy wszystkie Was wychędorzyłem i żadna z Was nie wnosiła pretensji, więc, o co Tobie się rozchodzi, że mnie tak postponujesz? Mało Ci było, chcesz jeszcze?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2017, 16:52 
Pani Mańko, jak już Pani Tam jest, to wejdź Pani w bramę na podwórko i zapytaj o Kulika (strasznie zapijaczony menel, kiedyś był wspaniałym skrzypkiem) i daj mu Pani na piwo, a ja Pani zwrócę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2017, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
barycki pisze:
Zrita, powiedz mnie o co Ci chodzi, byłaś bywalczynią Instytutu Morskiego w latach osiemdziesiątych, a ja wtedy wszystkie Was wychędorzyłem i żadna z Was nie wnosiła pretensji, więc, o co Tobie się rozchodzi, że mnie tak postponujesz? Mało Ci było, chcesz jeszcze?

Adam Barycki


Nie byłam bywalczynią żadnego instytutu,gdzie wydaje ci się,że coś wychędorzyłeś,
prawidłowo wychędożyłeś.
Ale za to,że rzygałeś i rzygasz na nasze miasto,
masz u mnie przerąbane.
Stop Baryckiemu.
Ić stont!

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2017, 17:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
zritah pisze:
Ić stont!


Stara kurwo, zapomniałaś dodać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2017, 17:33 
A Bałtyk na Ofiar Oświęcimskich, to huj, pizdo, kto tu pisał, że stałą bywalczynią bywał, Puszkin? Już wiem, Ty byłaś ta duża (cudowne cycki, pupa też i wszystko wielkie), wziąłem Cię na kolację do klubu lekarza, a potem zaciągnęłaś mnie niewinnego, stara kurwo, do siebie na Krasińskiego.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2017, 17:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Oprócz marzeń sennych miewasz chyba polucje, kurwo stara.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2017, 17:52 
Górniku, idź se na strych i pogłaskaj te już zużyte radzieckie pralki i lodówki kupione za talony, a będzie Ci lżej.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2017, 18:23 
Panie Barycki ser, Pan zamknie jape w tem temacie.


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2017, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Powiedział, co wiedział i umarł na łupież.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1570 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 157  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group