forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 6:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1570 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 157  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2017, 20:48 
Kurewskie grypsko nie odpuszcza, ale trzeba być twardym nie miętkim ;) Stąd na 99% w najbliższą sobotę, z silną grupą ''histeryków'' z różnych stron Polski będziem eksplorować pozostałości po tym pałacu..

Obrazek

Pozostałości, bo se stał i miał się dobrze, aż do stycznia 45 roku. Jak Pan myśli Barycki, co mogło się stać? No?
Bingo, w styczniu 1945 został spalony przez Armię Czerwoną. Zupełnie bez sensu..
Nam zostały jedynie litografie Dunckera i pozostałości 12 budynków około pałacowych, w wiekszości już do wyburzenia i piękne filary bram wjazdowych, ledwo widoczne zarysy alejek parkowych i resztki fundamentów...


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2017, 20:51 
czytelniknie pisze:
Obrazek


A gdzie huju PDT? Bez PDT-u nie liczy się.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2017, 21:06 
AGAFIA pisze:
pozostałości po tym pałacu..
stał i miał się dobrze, aż do stycznia 45 roku. Jak Pan myśli Barycki, co mogło się stać? No?
Bingo, w styczniu 1945 został spalony przez Armię Czerwoną. Zupełnie bez sensu...


Ba, żeby tylko. A widziała Pani Warszawę po 45-tyn roku po przejściu czerwonej hołoty? Tam dopiero czerwone skurwisyny szkód poczyniły, myślę, że nie mniej, jak sto rowerów ukradli Polsce.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2017, 21:09 
Nie widziałam. Dziadziuś nie miał smartfona i fotek nie porobił. Ale siedział po drugiej stronie Wisły i napierdalał w dachówki.


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2017, 21:16 
To Pani powiem, jak wyglądała. Na zdjęciach z okresu przejścia przez Warszawę czerwonej hołoty, nie zobaczy Pani, ani jednego roweru, wszystkie ukradła czerwona hołota.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2017, 21:50 
barycki pisze:
To Pani powiem, jak wyglądała. Na zdjęciach z okresu przejścia przez Warszawę czerwonej hołoty, nie zobaczy Pani, ani jednego roweru, wszystkie ukradła czerwona hołota.

Adam Barycki


Pan jak rozumiem był i widział? Proszę nie traktować mojego pytania w kategoriach impertynencji, który Pan rocznik jesteś?


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2017, 22:02 
AGAFIA pisze:
Pan jak rozumiem był i widział?


barycki pisze:
Na zdjęciach z okresu


Pani Agafio, bardzo mi przykro, ale nie udzielam korepetycji z języka polskiego. Może jakaś szkoła wieczorowa pomogłaby Pani uporać się z tym językiem.

Adam Barycki

PS. To tylko delikatne przetarcie pudru palcem, przed nami ścierka i balia, a i pumeks niewykluczony.


Na górę
  
 
Post: 20 lut 2017, 22:28 
Cytuj:
Pani Agafio, bardzo mi przykro, ale nie udzielam korepetycji z języka polskiego
I słusznie, bo stawia Pan przecinki w tak przypadkowych miejscach, że gdyby Pan ucznia przyjął, to ten bankowo oblałby maturę, co za moich czasów było wręcz absurdem.

Cytuj:
Może jakaś szkoła wieczorowa pomogłaby Pani uporać się z tym językiem.

Wieczorowa to nie, wieczorami się bzykam, ale Uniwerek III Wieku- dlaczego nie? Ja z tych , co to wiecznie czegoś się uczą.


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2017, 0:24 
AGAFIA pisze:
oblałby maturę, co za moich czasów było wręcz absurdem


Ba, za Pani czasów były już dobre szkoły, a dobrej szkole oblać maturzystki, nawet nie przystoi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2017, 11:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1570 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 157  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group