forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 mar 2015, 14:25 
A ja sobie kazałem wybudować takie coś (12m x 4m). A co będzie na górze, tego jeszcze dokładnie nie wiem, ale na pewno basen z plażą, jakieś huśtawki i domek myśliwski z werandą.

Adam Barycki


Załączniki:
kat.jpg
kat.jpg [ 34.75 KiB | Przeglądany 3471 razy ]
Na górę
  
 
Post: 17 mar 2015, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
On se sanki zamówił , bo się wybiera na Bajkał - i będzie je w cuglach ciągnąć .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 mar 2015, 16:23 
Jest 3:1, a jakbym zrobił 2:1, 6 metrów szeroki, to bym nie przepłynął przez wszystkie kanały. I jakie, kurwa, żagle, ja jestem bogaty i stać mnie na motor. Na razie zamontuję 15-25 KM, ale jak baby nie będą sikały w majtki, to doczepię dwa Johnsony, każdy po 180 KM, a na siebie, na wszelki wypadek, założę skafander kosmiczny z pływakami. Tylko wtedy musiałbym zrezygnować z plaży i domku myśliwskiego, że już o huśtawce nie wspomnę, a tylko ocembrowałbym sterówkę żelbetowymi kręgami.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 mar 2015, 20:13 
Parafon pisze:
Nie powinienem z tobą dyskutować, boś w kategorii pojmowania człowieczeństwa to niżej karalucha się plasujesz, jak czytać nie umiesz, zasrywaczu wątków, to sie nie wpierdalaj. Przedstawiłem DOWODY na wymieranie (nie masowe, kłamco zasrany) a wymieranie z głodu, łącznie ze zdjęciami. Nie mam czasu i ochoty na marnowanie czasu dla takiego ameby intelektualnego, obsrywacza wszystkiego i wszystkich. Idź do wychodka i wleź tam głową do dołu. Tam jest twoje miejsce.
I nie licz na odpowiedź, możesz najwyżej liczyć na splunięcie pogardliwe....


A gdzie te dowody kolega przedstawił? Bo nie widzę żadnych.

Dużo epitetów, mało treści.
Ileż to żółci w człowieku (?) się może zmieścić!
Wystarczy parę kłamstw wytknąć. :)


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 14:13 
Zmarł parę miesięcy temu, a pies na zdjęciu, to nie Generał. I tak z grona serdecznych przyjaciół bawiących się zniewalająco w towarzystwie pięknych kobiet upojonych winem, odchodzą towarzysze wspólnych poranków w swoim okrutnym ciężarze nie do udźwignięcie przez ludzi słabych, chorych i głupich, ale nie przez tytanów walki ze złem tego świata. To cudowne o poranku wschodzącego słońca zrzucanie z siebie okrutnego ciężaru zła całego świata rozpoczynającego na nowo walkę o dobro, jest najcudowniejszą jutrzenką zwycięstwa prowadzonej w znoju całonocnej walki o dobro ludzkości.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 14:24 
może jasniej.
o co ci się własciwie rozchodzi?
bo z tego akapitu, ni huja nie mogę dojść konkretu.
ludzie bardzo wykształceni winni mówić jak najjaśniej aby tłuszczy móc przekazać swe mysli bez obawy o to, ze spłoną ich synapsy przy próbach zrozumienia bełkotu nawiedzonych oratorów...


" I tak z grona serdecznych przyjaciół bawiących się zniewalająco w towarzystwie pięknych kobiet upojonych winem, odchodzą towarzysze wspólnych poranków w swoim okrutnym ciężarze nie do udźwignięcie przez ludzi słabych, chorych i głupich, ale nie przez tytanów walki ze złem tego świata. "

jak mozna się bawić zniewalajaco
odchodzą w swoim okrutnym ciężarze
-swoim czy tych jebanych poranków, bo nie ogarniam?

i dlaczego ludzie słabi, chorzy, głupi - maja te jakieś ciężary dźwigać!
Ej, Barycki, wy Proustem nie bedziecie , o nie!
nawet, kurwa Rymkiewiczem niejakim...
Tytan walczący ze złem tego swiata to ten, który czyta te wypociny?
No, to za tytana robię!
walczę z tym, Panie Barycki.


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 14:27 
No i tu powyżej macie ludzie żywy przykład człowieka słabego, chorego i głupiego.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 19:15 
barycki pisze:
No i tu powyżej macie ludzie żywy przykład człowieka słabego, chorego i głupiego.

Adam Barycki



tylko, owóż, dlatego, że nie rozumiem piękna twej prozy, o, Światły!?
Cóż, przyjdzie mi być głupawym ćwokiem niemogącym pojąć myśli wzniosłej.......
a ić fpizdu!
myślę, że " Opowieści ludu rzeszowskiego" otworzą ci oczy......


autor : Przypkowski
kurwa mać!!!!!

se myśle, że,


Na górę
  
 
Post: 20 mar 2015, 22:57 
Panie Older, cierpienie Pańskie powodują wiśniowe buty, to przez nie ubzdurał Pan sobie żeby mnie zrozumieć, a gdyby Pan chodził na bosaka, to wiedziałby Pan, że jest to niemożliwe. Jest na naszej planecie, a i w kosmosie całym, nie więcej jak kilu, którzy ewentualnie byliby wstanie mnie zrozumieć, ja sam, nie zawsze rozumem siebie, a Pan, proch marny miliardowej czerni z tą śmieszną motyką na słońce. Osiągnie Pan spokój ducha tylko wtedy, kiedy odszuka Pan w sobie, głęboko na razie skrytego, uwielbienia dla mnie. Tylko uwielbienie, Panie Older, tylko, żadnego zrozumienia, absolutnie żadnego, jak przy przyjmowaniu sakramentów.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 mar 2015, 14:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
A dlapoczemu to, powyżej zdjęcie zrobione jest pod wiatr, się zapytowuję Ciebie, ino... :shock:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group