forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 5:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 kwie 2015, 7:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
awatar pisze:
Golem pisze:
Na te pytania otrzymasz odpowiedzi w następnych rozdziałach.

Mam nadzieję. Jeśli żonaty kierowca tira bzykał kobiety w trasie, to ciekawe czy uważał to bzykanie z „tym kimś” za zdradę, bo od domu daleko? Poczekam.

Napisałeś tutaj https://piotrjastrzebski.wordpress.com/ ... -pierwszy/
, że „piekło jes w nas”. Wewnątrz naszej rzeczywistości jesteśmy pełni sprzeczności. Doświadczamy tego czemu najwięcej poświęcamy uwagi.

Dzięki Golem!


tylko się nie pochlastaj ze szczęścia hehehe bardzo się cieszę,żę trafnie opisałem twój stan umysłowy. I przestań marudzić. hehehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2015, 9:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
kurwa, zaczynam sie bic w piersi, juz mi sie udziela Wasza milosc do blizniego, przepraszam cie userze Ksionc, przekazuje Ci znak pokoju ............kurwa bez klamek, okien i z gumowymi scianami, cobys se kucku nie zrobil. :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2015, 10:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2014, 16:21
Posty: 527
NASI PISZĄ !!!!!

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 kwie 2015, 17:19 
Golem pisze:
awatar pisze:
Golem pisze:
Na te pytania otrzymasz odpowiedzi w następnych rozdziałach.

Mam nadzieję. Jeśli żonaty kierowca tira bzykał kobiety w trasie, to ciekawe czy uważał to bzykanie z „tym kimś” za zdradę, bo od domu daleko? Poczekam.

Napisałeś tutaj https://piotrjastrzebski.wordpress.com/ ... -pierwszy/
, że „piekło jes w nas”. Wewnątrz naszej rzeczywistości jesteśmy pełni sprzeczności. Doświadczamy tego czemu najwięcej poświęcamy uwagi.

Dzięki Golem!


tylko się nie pochlastaj ze szczęścia hehehe bardzo się cieszę,żę trafnie opisałem twój stan umysłowy. I przestań marudzić. hehehe

Spoko, Golem. Mam w dupie co sądzisz o moim „stanie umysłowym” i co mam przestać. Sądź sobie. Na zdrowie. Jastrzębskiego poker na mnie nie działa. Albo żule by się zmyli albo wkurzyli. Jakby chcieli zadymy, to mieliby dzień trzeźwości wiadomo gdzie. Z drgawkami. A ja miałbym to w dupie.
IroB pisze:
kurwa, zaczynam sie bic w piersi, juz mi sie udziela Wasza milosc do blizniego, przepraszam cie userze Ksionc, przekazuje Ci znak pokoju ............kurwa bez klamek, okien i z gumowymi scianami, cobys se kucku nie zrobil. :) :) :)

Spoko, IroB. Mesjanizm się tutaj nie przyjmie. Tu są 2 kupy. Tych co mają rację i tych co mają to w dupie. Porozumienia nie widzę. Ci co mają rację sie wnerwiają i krótko żyją. Ci co mają to w dupie żyją spokojnie i dłużej.


Na górę
  
 
Post: 17 kwie 2015, 23:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
wlasnie tak zyje, i nie ma wemnie mesjanizmu, ja placze tylko na filmach :) :) w zyciu realnym mam to w dupie.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 19:21 
IroB pisze:
wlasnie tak zyje, i nie ma wemnie mesjanizmu, ja placze tylko na filmach :) :) w zyciu realnym mam to w dupie.

To się łatwo porozumiemy, bo dzielimy „dupopogląd”.


Na górę
  
 
Post: 18 kwie 2015, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
juz jestesmy porozumieni, z mojego punktu widzenia :)


zara przylezie ksionc i rzuci we mnie jakim gupkiem albo debilem, ciekawe ktory sie mu pierwszy napatoczy.......? stawiam na bilasa, lezy pewnie pijany w zywoplocie to nim latwiej rzucic, albo moze stanax. :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 20:38 
IroB pisze:
juz jestesmy porozumieni, z mojego punktu widzenia :)


zara przylezie ksionc i rzuci we mnie jakim gupkiem albo debilem, ciekawe ktory sie mu pierwszy napatoczy.......? stawiam na bilasa, lezy pewnie pijany w zywoplocie to nim latwiej rzucic, albo moze stanax. :) :) :)

Mam to w dupie który wpisze pierwszy byle tylko nie puszczli pawia, bo mogę niechcący dołączyć.


Na górę
  
 
Post: 18 kwie 2015, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
z tym maniem w dupie to Ci tak nie dokonca wierze, w kazdym z nas sa emocje i uczucia i one powstaja czesto od mania w dupie :) :) :) Biedron przyzna mi racje, czy ?

i mi tu kurwa niech nikt mi jakiej homofobi nie zarzuca.....moje emocje sie podnosza od trzymania w buzi wiec , mysle ze potrafie se wyobrazic jak to jest kiedy inaczej zaprogramowani to odczuwaja majac w dupie, czy ? :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 kwie 2015, 21:00 
IroB pisze:
z tym maniem w dupie to Ci tak nie dokonca wierze, w kazdym z nas sa emocje i uczucia i one powstaja czesto od mania w dupie :) :) :) Biedron przyzna mi racje, czy ?

i mi tu kurwa niech nikt mi jakiej homofobi nie zarzuca.....moje emocje sie podnosza od trzymania w buzi wiec , mysle ze potrafie se wyobrazic jak to jest kiedy inaczej zaprogramowani to odczuwaja majac w dupie, czy ? :)

Dobra jest, IroB. Pewnie, że mam emocje i uczucia jak każdy człowiek ale mam na nie dobry kaganiec. Tak sądzę. Twoje emocje się podnoszą od trzymania w buzi sutka? Bo u mnie to już samo preludium do gry wstępnej podnosi emocje. Taki seks szeptany. Nawet piwa nie mogę skończyć. Idę, bo wiesz te emocje ... mogą wykipieć albo się skroplić i potem będzie, że cierpię na przedwczesny wytrysk czy jakoś tam ... to nara, sutek nie może czekać. O boże bożycku, nie ma to jak przy cycku :D


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group