forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 9:51

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cytuj:
Prosze napisz co masz na mysli w kontekscie "czulem sie u siebie". Wowczas porownam to z danymi z mego artykulu naukowego w aspekcie asymilacji. Dobrze, dam sobie spokoj z Putinem. On juz nie istnieje. Jesli "wpadla kulka do dolka" ma znaczenie polskiego idomu, to nie znam go i moja rama referencji skojarzyla ten zwrot z historia Polski, ktora dla mnie byla zywa, gduz urodzilam sie w roku 1960 i zanim moj Dziadek wrocil do US podzielil sie ze mna wieloma historiami z tego smutnego i tragicznego okresu. Mozesz wybrac wolna wola aby nie osadzac innych na bazie swej ramy referencji. Taka postawa nie tworzy autentycznej mocy, ktora jest przewodnia w konstruktywnych kontaktach miedzyludzkich. Ja nie "zmierzam wprost do oswiecenia" (nie wiem jak sie zmierza nie wprost do oswiecenia) tylko jestem oswiecona. Oswiecenie nie jest atrybutem umyslu konceptualistycznego. Jest stanem spojnosci wszystkich funkcji i miejscem, gdzie nikt inny poza mna ma wplyw na moje dycyzje. Moje decyzje sa konsekwencja pracy nad moim charakterem. Nie ma rzeczywistosci statycznej. Tej fakt naukowy jest autorstwem Ennstain'a. Bohm (1985) wprowadzil go w kontekst zrozumiany przez nasze umysly konceptualistyczne. Jest percepcja indywidualna, ktora ma potencjal stac sie percepcja grupy. Na tym forum jest taka percepcja grupy. Okreslam ja humorystycznie jako "zasiedzenie". Czlonkowie tej grupy sadza, ze im wiecej wolno, bo identyfikuja sie z grupa "zasiedzenie", pisza z pozycji swiadomosci grupy, i nie inwestuja w swoj rozwoj. Dlatego tutaj nie pisze sie na tematy rozwoju czlowieka, tylko albo sie pisze BS w kawiarnii albo kloca sie o detale ile czesci samolotu spadlo i gdzie. W tym czasie, jednoski i grupy w innych stodowiskach inwestuja w rozwoj jednostki i grupy a tym samym inwestuje w rozwoj ludzkosci, bo jak slusznie zinterpretowal Bohm (1985) w imoplikujacym porzadku (tradycje religijne okreslaja go jako Bog. Allah, etc.) tworza sie pod-porzadki, ktorych elementy o najwyzszej energii maja mierzalny wplyw na pod-porzadki i nie sa odseperowane od implikujacego porzadku. Nie ma stalych systemow zamknietych, bo system zamkniety jest entropia. Entropia pulsujaca potrzbna jest aby rownowazyc ewolucje. Rzeczywistoc ktora jest, proprostu jak potwierdzaja starodruki Vedy, "nie zniszczy ogien, woda, wiatr, etc." Rzeczywistosc percepcyjna jest li tylko ekspresja Rzeczywistosci, czyli jak zinterpretowalby Bohm (1985) zalamaniem sie fali kwantowej. Rzeczywistosc pozostaje poza parametrami percepcji ludzkiej, chyba, ze dana osoba umie wyciszyc "kierat" konceptualistyczny (jak potwierdza neuroscience okolo 65 tysiecy mysli na dobe i wiekszosc z nich sie "pasie". Chcesz sprawdzic? Wdaj sie w rozmowe z pasazerem kiedy prowadzisz samochod. Jesli po paru kilometrach zauwazysz, ze przejechales bezpiecznie nie zwracajac bacznej uwagi na droge, to spytaj sie kto prowadzil w tym czasie. John Wheller Ci pomoze przez identyfikacje obserwatora. Kiedy stajesz sie obserwatorem swego istnienia z pozycji nie tylko funkcji biologicznej stajesz sie oswiecony. Na tym poziomie swiadomosci, przyjmujesz dane jako informacje ale nie inwestujesz w nie emocji. Nie osadzasz informatora. Nie wiesz konceptualistycznie lecz odczyciem w sercu czy informacja jest spojna z Prawda Uniwersalna czy jest BS. Nie inwestujesz zswego czasu w BS. Nie pisze tutaj nic nowego. "Przekopalam" sie w zyciu przez multum tekstow. Zaczelam od katolickiego college, gdzie musialam przecierac oczy, bo mi sie tradycje religijne nie zgadzaly. Rozwijam sie nadal jak Ty rowniez, bo przez interakcje nastepuje amalgamacja i wzbogacanie ramy referencji. To wzbogacanie obdywa sie na bazie naszego poziomu swiadomosci, bo tak jak ja wiem co jest spojne z Prawda Uniwersalna a co jest BS, tak Ty oscylujesz kolo poziomu krytycznego i zaczyna "swiatac". Chcesz dowod? Nikt do mnie nie pisze oprocz Ciebie. Jesli Twoja ciekawosc okreslic jako przyciaganie elektro-magnetyczne, to bedzie Prawda Uniwersalna. Drugi dowod, osoby ktorych swiadomosc jest niska potrzebuja guzika aby mnie ignorowac. Pozdrawiam :)

stanax pisze:
Cytuj:
...

:lol:
:zimnawutka:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.