forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 10:43

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
:lol: :lol: kurwa, zsiniałem

Cytuj:
Spokojnie. W kontrascie do Twego aparatu percepcyjnego, nie jest moja intencja "zakotwiczyc". Terytorialnosc, postawa bedaca synonimem rozmiaru ego to nie moja domena. Wlasnie skonczylam czytac artykuly naukowe, ktore uzyli doktoranci z mego cohort w swoich pracach, moja stacja juz tuz, i po powrocie do domu bedzie jeszcze wiecej pracy. Tak wiec, spokojnie, prosze nie dokonuj projekcji w zastosowaniu do mnie. Ja postapie zgodnie z energia mego serca.

Ostatnio zmieniony 16 sty 2015, 15:45 przez hornet, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

wy to sie tylko kurwa z innych smiac potraficie, a kurwa z siebie to kto sie bedzie smiac ? I tu kurwa nie ma smiacia, ja wam moge ten tekst zadowolonej przetlumaczyc :) chcecie ? :)

Jest Pan partaczem, Panie Rozumny, owszem, na filmie jest bariera i rozum konceptualny, ale ani śladu pola elektromagnetycznego. W tej sytuacji nie mogę Pańskiego materiału uznać za naukowy, a tym samym, dopóki nie sfilmuje Pan pola elektromagnetycznego, to ściśle matematyczne dowody naukowe Pani dr Zadowolonej będą obowiązywały na tym świecie, a czy na tamtym świecie, tego nie można stwierdzić, bo nie wiemy, jak jest na tamtym świecie. Dlatego na razie jeszcze na tym świecie, powinien Pan wejść do tramwaju, aby w tej odizolowanej od reszty świata małej zbiorowości spróbować doświadczyć korelacji z innymi energiami tej pędzącej torowiskiem zbiorowości na zasadzie prawa zwrotu. Będzie Pan każdemu pasażerowi podsuwał pod oczy swoje dwa rozczapierzone paluchy na znak pokoju i jeżeli kto również prześle Panu znak pokoju, to będzie dowód empiryczny na to, ze rozum konceptualny zamienia się w energię serca, a jeżeli, co jest wielce prawdopodobne, dostanie Pan od kogo w pysk, to będziemy mieli naukowo udowodnione, ze Pani dr Zadowolona jest w błędzie i nie istnieje energia serca. Ufam, że jutro z samego rana kupi Pan bilet tramwajowy i weźmie się ostro za badania naukowe.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

Pomylił wontki

qtasina pisze:
Byłbyś szczęśliwy mogąc ją cmoknąć gdziekolwiek.
Przynajmniej nie ma stu lat, jak twoja stara.

PS
ty pedrylu

:lol:

Panie Rozumny, Pańskiej opinii o mnie nikt tu nie potraktuje poważnie, ponieważ wszyscy tu wiedzą, że jest Pan człowiekiem podłej kondycji umysłowej, że już o Pańskim plugastwie moralnym nie wspomnę. Co innego ja, wszyscy tu darzą mnie wielkim szacunkiem, cenią sobie moją inteligencję, a i niedościgniony w swoim wysublimowaniu dowcip, jednak i również odczuwa tu każda kanalia respekt wielki wobec autorytetu moralnego w mojej godnej osobie. Dlatego zupełnie pewny moralnej postawy wszystkich tu ludzi uczciwych i przyzwoitych mogę w imieniu wszystkich powiedzieć Panu sukinsynu francowaty, idź stąd precz, kanalio.

Adam Barycki

PS. Panie Ksionc, proszę w jaki dowcipny i inteligentny sposób zwrócić uwagę Panu Rozumnemu, że nie jest tu mile widzianym.

Awatar użytkownika

barycki pisze:
Co innego ja, wszyscy tu darzą mnie wielkim szacunkiem

I estymą, zapomniałeś dodać. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika

Chciałbym pana zapewnić panie Barycki że mój szacunek pan ma i proszę się nie przejmować warchołami.

Awatar użytkownika

Bo one som hóje, pan ih nie znasz! :lol:

Panie Rozum (konceptualny) na wszystkie świętości błagam Pana, aby Pan tak brzydko o mnie nie pisał, bo to jest zła energia konceptualna, odbije się od bariery elektromagnetycznej i ugodzi Pana śmiertelnie, a mi szkoda Pana i płakałbym przepełniony energią serca. Proszę spróbować napisać o mnie co dobrego, a zaraz poczuje Pan mrowienie w stopach, aż dobra energii dojdzie do serca i pokocha Pan wszystkich ludzi na świecie. Proszę tylko pomyśleć, gdyby wszyscy pisali o mnie same dobre rzeczy, to wszyscy by się kochali i na świecie byłoby już tylko dobrze. Ale plugawe kanalie nie chcą o mnie pisać dobrze i dlatego na świecie są wojny, płacz i zgrzytanie zębów. Tylko szczera i gorąca miłość do mnie może uratować ludzkość.

Adam Barycki

PS. Niechże Pan się zastanowi, czy to wypada ogórka przedkładać nade mnie.

Panie Rozum (nieafirmujący życia, a tężejący nieczystym gastrycznym gazem), czy może Pan już co wie o przedwyborczym wystąpieniu pani Ogórek, czy w programie wystąpienia, jest zawarty taniec bioder i czy Pani Ogórek będzie ruszała biodrami przez całe swoje wystąpienie, czy tylko ograniczy taniec biodrami do krótkiej prezentacji promującej czystą energię elektromagnetyczną?

Adam Barycki

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.