forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 03 maja 2024, 1:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2017, 16:10 
AGAFIA pisze:
Obrazek


Jak to dobrze, że ja tu sobie teraz zajrzałem. Matko boska, nawet boję się pomyśleć, co by to stać się mogło, gdybym tak przebudził się w nocy, w kminku czarno, nawet jednej żywej iskierki, za oknem wietrzysko wyje, do szyb gałęzie drzew wyciągają szpony swe postukując groźnie, a do tego, jakby jeszcze było mało, parkiet dębowy skrzypi przy każdym kroku, że strach się ruszyć, a ja bogu ducha winny, zaglądam na forum, pospiesznie klikając watki w poszukiwaniu bratniej duszy i… No i chyba byłoby po mnie, gdybym to zdjęcie zobaczył i wcale nie ważne, czy z przerażenia, czy ze śmiechu, koniec, to koniec.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 02 mar 2017, 16:16 
faktycznie, nic nie zełgałeś Panie Barycki, w związku z Panem, Panią Agafię regularnie szaleństwo ogarnia w pozytywnym znaczeniu tego słowa...


Na górę
  
 
Post: 02 mar 2017, 17:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Obrazek


Ło matko, jaka ciota! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2017, 17:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Podobny do ladaco :lol: a wałaściwie tak se go wyobrażam taki Władzio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2017, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2017, 18:58 
Ech, widzicie, Wy mnie nie rozumiecie. Ja tego gostka podziwiam. Sama mam taki odpał (jeden z wielu) że lubię ubrać się kiczowato i tworzyć sensację. Musiałabym foty odnależć, ale w wakacje 2015 będąc w Świnoujściu, podczas spaceru na Marinę strasznie zmarzłam. Miałam portki moracze 3/4 i różowe klapki,takie wiecie z dziurami jak maska Jasona z horroru z Freddym, stopy bose, jesteśmy w pobliżu kanału, rzut beretem do celu, a ja nózie miałam tak zmarznięte, że aż sikać się chciało co 5 minut. Tam akurat chiński market stoi, w Stodole, IroB może wie, weszłam więc by kupić skarpetki. Mieli różne, białe, czarne, szare i oczojebne. Tak se pomyslałam, że ogólnie chujowo będę wyglądała w klapkach i skarpetkach, stąd dlaczego mam bardziej chujowo nie wyglądać? Kupiłam sobie i córkom, te najbardziej oczojebne komplety po 5 pakowane i założyłyśmy je tuż na murku pod sklepem. Ogólnie, to najbardziej Niemcy zacieszali, szturchali się nawzajem i pokazywali palcem, jedna oma nawet zapytała, gdzie ja takie zajebiste skarpety zakupiłam. A potem Polacy, młodzi, spoko sympatycznie, najgorsze były lale ok. 40 tki, co to by wyjść na plażę muszą kilo pudru nałozyć i całą sesję w solarium odpierdolić.
Więcej luzu Kochani..mniej korporacyjnej szarości.
Wacław jest boski.


Na górę
  
 
Post: 02 mar 2017, 23:14 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Ja myślę, Agafio, ze Ty jeszcze niewiele w życiu widziałaś. A ja widziałam ostatnio na ulicy, w biały dzień, w środku miasta średniej wielkości, panią, która tego Twojego miglanca na łeb i szyję bije. Szkoda, że nie mam foty (nie wypadało). Kobita w typie matrony, podtyp Matka Polka, a na łbie najmodniejsza czapeczka dziergana z pomponikiem futrzanym, asymetrycznie po stronie jednej naszywana ozdobami mocno błyszczącymi, naszywana też mocno. Podeszłam, zobaczyłam, poległam. Miglanc przynajniej trzyma fason in gremio, że tak powiem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2017, 8:08 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie mniej zgadzam się z Ksioncem, że pedałowato wygląda..... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2017, 8:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Wydaje się, jakbyście panowie pierdolili głupoty. Może chłopak trochę żałośnie wygląda, ale ubranie też trzeba umieć nosić, bo inaczej efekt może być taki jak na tamtym zdjęciu powyzej.


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 03 mar 2017, 15:41 przez wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2017, 15:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
AGAFIA pisze:
Ech, widzicie, Wy mnie nie rozumiecie. Ja tego gostka podziwiam. Sama mam taki odpał (jeden z wielu) że lubię ubrać się kiczowato i tworzyć sensację. Musiałabym foty odnależć, ale w wakacje 2015 będąc w Świnoujściu, podczas spaceru na Marinę strasznie zmarzłam. Miałam portki moracze 3/4 i różowe klapki,takie wiecie z dziurami jak maska Jasona z horroru z Freddym, stopy bose, jesteśmy w pobliżu kanału, rzut beretem do celu, a ja nózie miałam tak zmarznięte, że aż sikać się chciało co 5 minut. Tam akurat chiński market stoi, w Stodole, IroB może wie, weszłam więc by kupić skarpetki. Mieli różne, białe, czarne, szare i oczojebne. Tak se pomyslałam, że ogólnie chujowo będę wyglądała w klapkach i skarpetkach, stąd dlaczego mam bardziej chujowo nie wyglądać? Kupiłam sobie i córkom, te najbardziej oczojebne komplety po 5 pakowane i założyłyśmy je tuż na murku pod sklepem. Ogólnie, to najbardziej Niemcy zacieszali, szturchali się nawzajem i pokazywali palcem, jedna oma nawet zapytała, gdzie ja takie zajebiste skarpety zakupiłam. A potem Polacy, młodzi, spoko sympatycznie, najgorsze były lale ok. 40 tki, co to by wyjść na plażę muszą kilo pudru nałozyć i całą sesję w solarium odpierdolić.
Więcej luzu Kochani..mniej korporacyjnej szarości.
Wacław jest boski.


istnienie w Swinousciu sklepu pod tytulem Stodola, potwierdzam, natomiast nie wierze w szturchajacych sie Niemcow, mogli byc sie popychajacy.......geh doch frag wo Sie so geile Socken gekauft hat.


smienilem Struempfe na Socken bo zasugerowalem sie butelko.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 71  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group