forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 gru 2018, 14:16

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Policz sobie, sieroto:
Minimum dziesięć lat chodzenia plus raz na dwa lata wymiana podeszew ( jeżeli nie zapierdalasz non stop w jednych butach :D ) to daje dwa tysie czterysta pięćdziesiąt zł.
Jeżeli kupujesz badziew za ok dwieście zł na rok, bo po roku jest to szmata nie but, to masz 2000 na dziesięć lat.
Lepiej iść do providenta i sobie na miarę buty uszyć bo to wychodzi taniej, spoko 15- 20 lat chodzenia.
Oszczędny wydaje pieniądze po obliczeniu zysków i strat i chuj mnie obchodzi, że prole kupują plazmy 50 cali horrendalnie drogie ale latają w tenisówkach albo "dadidasach" z ceraty :D :D :D

Awatar użytkownika

Wystarczą mi Heady po 15 zł z wyprzedaży w Realu-wystarczają na 3 sezony.

O takie
Obrazek

older pisze:
(...) prole kupują plazmy 50 cali horrendalnie drogie ale latają w tenisówkach albo "dadidasach" z ceraty :D :D :D

No i se człek wstaje rozluźniony w sobotni poranek, a tu widzi takie kalumnie. I jak w pysk nie czasnonć?
Przypominam wszystkim zebranym, iż to JA pierwszy napisałem lata temu, że chadzam w trzewikach na skórzanej podeszwie.
Gdański zazdrośnik nie mógł przeżyć tego faktu i po jakimś czasie pochwalił się wiśniowymi bucikami.
Teraz znowu próbuje mnie zdyskredytować, informując płeć piękną z tego fo, że tandeta to moje drugie imię.
A ni chuja! To ja pierdzę w beżowe skóry w swoim volvo s60, a nie w wytarte welury w jakimś C5.

Kto wogóle, kurwa, jeździ C5??? :shock:

:lol: :lol:

Nie pierdol Pan, C5 to drogie auto, nie dla biedaków, ale nie tak drogie jak Rover 75, ten to jest najdroższy na świecie i tylko dla tak bogatych, jak ja głupków. Każda naprawa to parę tysięcy wydane, a i tak nienaprawione, dopiero po trzeciej, a nawet piątej próbie, udaje się co niektóremu mechanikowi co naprawić. A Volvo, to taniocha dla biedaków, kupujesz Pan, siadasz i jeździsz lat wiele bez żadnych wydatków na opiekę medyczną ukochanego. Pan jesteś, Panie Prol, jak ten pasożyt, tylko eksploatujesz, a nic sam nie wkładasz, a ja jestem altruista, wszystko oddaję na opiekę medyczną ukochanego, aby był zdrowym i szczęśliwym, sobie nawet wódki odmówię, a ukochanemu, oleju, nigdy.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

A jak nie, to w mordę. :lol:

barycki pisze:
(...) a nic sam nie wkładasz, (...)

Panie jak ja wkładam...ja non stop wkładam. Generalnie mógłbym nie robić nic innego tylko wkladać. Wkładać i wyjmować...wkładać i wyjmować...Ech, piękne było by wtedy życie.

Rozmarzyłem się, kurwa, Barycki. Co Wy mnie tu pod włos bierzecie?

Awatar użytkownika

Ale się porobiło: ten był pierwszy, ten był drugi, ten ma auto, ten ma długi...
Kurwa, chodziło mi o to, ze but na miarę jest zdrowszy od taśmowej produkcji i lepszy oraz trwalszy ( w/g mnie oczywiście).
Tyle w temacie. Co do fasonu i koloru - rzecz gustu.
Możeta jeździć samymi bentleyami i chodzić w butach z Londynu albo od innych makaronów albo też popierdalać w sandałkach z opony od tira i uganiać się na rowerku - wasza sprawa.
I chuj z tą dyskusją.
Ja ją kończę już.
Z faktami się nie dyskutuje.

Older, wyluzuj.
Każdy ( chyba ) wie, że laczki robione na miarę są lepsze. Nikomu nie musisz nic tłumaczyć.
A i cenę muszą mieć odpowiednią. 2200 jest ok.

Musisz koniecznie odreagować na wątku Wschodnim. Tam tylko poważne i merytoryczne dyskusje..
:lol:

A ja mam po półtora i garnitury też po półtora, i do tego szyte u Żyda starego, bo wszystkie chamy ubierają się w markowe badziewie w salonach gdzie chamów częstują cygarem, a ja mojego Żyda sam cygarem częstuję i choć nie pali, to sobie chowa do szufladki, a szewc nie chowa i pali, i obaj mówią, że szyć dla mnie to wieka radość, bo takich eleganckich panów, jak ja, już nie ma na świecie.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

A ja nie mam garnitury, ani żydoskiego, ani gojoskiego. Ktoś mógłby mie pomylić z magistrem,wiec wole chodzić w zdobycznym sweterku w myjoki i kurtce przeciwpogodowej.
Ale za to jestem nietrzeźwy.
.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1392 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 136, 137, 138, 139, 140  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.