forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2016, 16:08 
Ale się porobiło: ten był pierwszy, ten był drugi, ten ma auto, ten ma długi...
Kurwa, chodziło mi o to, ze but na miarę jest zdrowszy od taśmowej produkcji i lepszy oraz trwalszy ( w/g mnie oczywiście).
Tyle w temacie. Co do fasonu i koloru - rzecz gustu.
Możeta jeździć samymi bentleyami i chodzić w butach z Londynu albo od innych makaronów albo też popierdalać w sandałkach z opony od tira i uganiać się na rowerku - wasza sprawa.
I chuj z tą dyskusją.
Ja ją kończę już.
Z faktami się nie dyskutuje.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2016, 17:03 
Older, wyluzuj.
Każdy ( chyba ) wie, że laczki robione na miarę są lepsze. Nikomu nie musisz nic tłumaczyć.
A i cenę muszą mieć odpowiednią. 2200 jest ok.

Musisz koniecznie odreagować na wątku Wschodnim. Tam tylko poważne i merytoryczne dyskusje..
:lol:


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2016, 17:18 
A ja mam po półtora i garnitury też po półtora, i do tego szyte u Żyda starego, bo wszystkie chamy ubierają się w markowe badziewie w salonach gdzie chamów częstują cygarem, a ja mojego Żyda sam cygarem częstuję i choć nie pali, to sobie chowa do szufladki, a szewc nie chowa i pali, i obaj mówią, że szyć dla mnie to wieka radość, bo takich eleganckich panów, jak ja, już nie ma na świecie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2016, 17:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
A ja nie mam garnitury, ani żydoskiego, ani gojoskiego. Ktoś mógłby mie pomylić z magistrem,wiec wole chodzić w zdobycznym sweterku w myjoki i kurtce przeciwpogodowej.
Ale za to jestem nietrzeźwy.
.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2016, 17:57 
A ja naprawdę się nie podkręcam, prolu, luzik jest.
Inaczej bym tak długo nie żył bez pogody ducha.
Tu jest świetny relaks.
Na wschodnim dają lepiej ale tam nie ma z kim do consensusu dojść ( taki kutas, nie magister, to hója wie o czym mówie, zresztom on i tak cały czas najebany chodzi a jak nie - to rucha)... :D


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2016, 19:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
barycki pisze:
bo takich eleganckich panów, jak ja, już nie ma na świecie.


ObrazekObrazekObrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group