forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 14:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 05 mar 2015, 8:33 
Rozumiem, że np. klezmerska muzyka też jest w konkretnym celu robiona?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 05 mar 2015, 8:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Głupie goje.
Samo brząkanie jest raczej słabym intereesem. Dopiero zarządzanie prawami autorskimi dotyczącymi brząkania to dobry interes.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 05 mar 2015, 8:49 
Ale próbują te skrzypce przepiłować, żeby nam kamienice odebrać, nie?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 05 mar 2015, 9:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Chochoł gra ci na tych skrzypkach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 09 mar 2015, 18:30 
Tytuł znaleźć nietrudno. Magia w blasku księżyca. Film raczej średni, ale o lata świetlne odległy od badziewia pod tytułem "Obywatel" w wykonaniu Stuhrów, który to film zareklamowano mi na jakimś portalu jako najzabawniejszą komedię z Jerzym Stuhrem od czasu Seksmisji. Ten, kto tak perfidnie podpuścił mnie, bym poświęcił czas na obejrzenie "Obywatela", powinien wyemigrować na biegun południowy. Tam na bank nie zasadzę mu kopa w dupę.
Natomiast dzieło polecane przez koleżankę Maerose pt. "Skarlans" obejrzałem z przyjemnością. :)
Film niezbyt ambitny, ale przecież nie o to chodziło. Brawa dla twórców! :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 09 mar 2015, 18:47 
Niewiele się dzieje w części, którą przespałeś. Konwencja się nie zmienia.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 09 mar 2015, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
jacson33 pisze:
spodziewałam się,że Woody Allen jest tak twórczo elastyczny.
Akcja filmu dzieje się na przełomie lat 20 i 30 XX w. Słynny iluzjonista proszony jest o zdemaskowanie spirytystki, i......
Tym wszystkim, którzy będą się, oglądając film, zastanawiali, skąd znana im jest twarz odtwórcy głównej roli męskiej,podpowiadam,że serial wg powieści Jane Austen z tym bohaterem(nieco młodszym) od jakiegoś czasu namiętnie prezentuje AXN


jacson33!Jak już cytujesz czyjś post, to wypada podać autora, w tym wypadku mnie. :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 13 mar 2015, 13:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja lubię filmy i o robotach i super bohaterach a oni to wiedzą i mi 2 na tydzień kręcą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 13 mar 2015, 14:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Killashandra Ree pisze:
jacson33 pisze:
spodziewałam się,że Woody Allen jest tak twórczo elastyczny.
Akcja filmu dzieje się na przełomie lat 20 i 30 XX w. Słynny iluzjonista proszony jest o zdemaskowanie spirytystki, i......
Tym wszystkim, którzy będą się, oglądając film, zastanawiali, skąd znana im jest twarz odtwórcy głównej roli męskiej,podpowiadam,że serial wg powieści Jane Austen z tym bohaterem(nieco młodszym) od jakiegoś czasu namiętnie prezentuje AXN


jacson33!Jak już cytujesz czyjś post, to wypada podać autora, w tym wypadku mnie. :!:



Cytuje podszywając się pod mądrzejszych od siebie. To komplement dla Ciebie ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ale kino...
Post: 14 mar 2015, 12:06 
To nie jest prawdziwy user. To jeden z tych botów (albo rzekomych botów), o których niedawno pisałam.
Logują się najczęściej z Pakistanu, możliwe, że przez proxy. Treścią posta bywa zwykle cytat z dowolnego posta istniejącego na forum, czemu z reguły towarzyszą zastanawiające podpisy.
Banuję takie ustrojstwa, razem z IP, a posty usuwam. (Na poczatku tylko banowałam. Błąd.)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group