forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 10:46

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

WLR pisze:
Hornet zwykł pisać, że "sprząta moderatorem".
Czy to "Vileda"?

Tak nowocześnie zabrzmiało..... :lol:

Bo tu tak wszystko nowocześnieje Panie Pułkowniku, jak w nowoczesnej knajpie, pusto, drogo i same zakazy. No i jakże inaczej być by mogło, ten unoszący się nad pustą knajpa duch wszechmogącej władzy wykidajłów. Palić nie wolno, pić nie wolno, a zamiast mięsa, makaron z keczupem, no i te koszty, płacisz, a wykidajło przeniesie zupę do innego stolika, albo na zaplecze i tam wyleje, a i napluć do zupy może, i w mordę dać, za drzwi wyrzucić. To i pusto się zrobiło. Ale to, Panie Pułkowniku, nie jest skutkiem Pańskiej głupoty, to głupota Pańska, jak i innych tu wykidajłów, jest wykorzystanym celowo elementem strategii redakcji. Ja już widziałem taką strategię na forum Racjonalista, celem strategii było wyeliminowanie wymiany myśli i zastąpienie jej bełkotem analfabetów. Niestety, z wymiany nic nie wyszło, wymianę myśli zlikwidowano, ale analfabeci szybko nudzą się własnym bełkotem i wbrew strategii, sami się zlikwidowali. Tak więc, ze strategii gówno wyszło, jako, co już tu widać i tu wychodzi. Redakcja zaplanowała sobie na masowym forum wykreować infantylny obraz zanalfabetyzowanej hołoty lewicowej i choć obraz taki uzyskała, to niestety, nie jest to obraz masowo odbierany, a to właśnie ta masowość pośmiewiska z lewicy była celem strategii redakcji. A tu huj, dupa i kamieni kupa.

Adam Barycki

Jakiej, kurwa, lewicowej? Toż to skrajnie prawicowe forum jest.
Kto tu, kurwa, jest lewicowy? Ci, co non stop o wojnie tylko napierdalać potrafią? :lol:

Awatar użytkownika

Hm, tu mnie skierowano. No, niech ta. A właściwie to nawet fest, bo to nie kara, a nobilitacja być przeteleportowanym do tak cudownego wątka.
Przy okazji uspokoję tera sen obywateli niektórych, bo moja sugestia ostatnio, tj.
"Nema glupaka, tera będę rozpylał nasienie poza klatką i mnie nie złapieta, buah, ah, ah. Stop klatkom, więcej wolnych wybiegów, het w przyszłość!", to bardziej żart niż nieżart. Tak ino zaszumiałem dla jajectw, wcale nie zamierzałem zwiększać częstotliwości i mocy pisania ani siania. Nie mogłem wtedy tego wyjawić, żeby nie psuć Wam (no, dobra, se) zabawy - zabawy wef moralne niepokojenie zapowiedziami reform niechcianych (tera, póki my żyjemy). Podobnie wef kuchni. Tak se postraszyłem i postresowałem, że się znowu wcielę w misjonarza. Ale to ino dla waszego dobra, żeby wzmocnić Wam zwieracze ku chwale systemu waszego (organizmu), a co za tym idzie - Ojczyzny.
A tymczasem spuściłem se powagę i powietrze, o czym zresztą pisałem w kuchni na str. 278 (link poniżej).
To jeszcze tutej dam namiary na mą ostatnią krzątaninę po niej.

od str. 267
viewtopic.php?f=9&t=73&start=2660#p90083

("Witajta, Padlinojadki.
Czym się tera posiłkujeta?
(Tak zagajam, bo nie wiem z której strony Wam przypierdolić.)")

do str. 278
viewtopic.php?f=9&t=73&start=2770#p91170

Potem przerwa do str. 285
viewtopic.php?f=9&t=73&start=2840#p92379

i spokój od str. 289
viewtopic.php?f=9&t=73&start=2880#p93098

A tera odnośnie wypowiedzi dr. Agona, WLR, kanakka i baryckiego.
Cóż, każdy z Nich ma sporo racji. Widzę w nich "tyz prowdy", ale "świntej" - nie.
Najbliżej niej widzę tera kanakka.
Sprawa wymaga dłuższej rozprawki, na co tera nie mam czasu, ale nadmienię, że odpowiedzialność za fo spoczywa nie tylko na Moderacji Obywatelskiej (MO), ale i Forumowych Szeregowych Osobników (FSO lub FO), odpowiedzialność trza rozłożyć na łopatki każdego.
Za późno tera włączać analizatór, może jutro.
Na razie zanotuję jeszcze, że osobniki indywidualisty niektóre wyznaczyły se swój kawałek podłogi (wątki, wątko - blogi, jak ten tu też) i tam se spędzają czas błogi tudzież spędzają innym sen z oczów i płody umysłów.
WLR też na pop-fo (poprzednim wcieleniu forum) zrobił se anty-armijny "Armia nasza jest do dupy" (czy jakoś tak).
No, bo spojrzyjta prawdzie wef odbyt - jeden wątek na omówienie plusów i minusów armii to za mało, po jakimś czasie wszysko się zagmatwa. Podobnie z innymi tematami. Ogólnie, niektóre tematy są obszerne i trza dzielić, niektóre nie - i tyle. Niektórym wątkom można osobne wysypiska nawet porobić, jakby się chciało naprawdę coś polepszyć. Ta anty-armia WLRowa była czymś w tym rodzaju przecie.
No, ale dochodzi jeszcze jedna kwestia - na ile poważnie kto podchodzi do tematów, kto chce dążyć do rozwiązania supła, kto do związania, komu się wydaje, że dąży, a komu się wydaje, że zdąży przed samym południem.

No, dobra, tak se tera pierdolę.
Ale nade wszystko, jak mi się wydaje, to po prostu już się Obywatele starszaki po prostu wypisaliśta - nie z klasy, ino z tuszu. Leżakujeta se, pierdzita i śnita.
Nie dziwię się i nie mam nic przeciwko.
Ino od czasu do czasu któryś się przebudza i - czy to dla jajec, czy to poważnie - budzi innych. "Przebudźcie się, imbecyle", krzyczy. I zasypia. Inny się budzi zdeozrientowany i mamrocze "wołał mnie kto?" I zasypia. I tak naobkrągło.

Problem chyba w idei - jaka i czy w ogóle powinna istnieć tu.
Czy bitwa na bąki ma do czegoś zmierzać czy nie?
Czy służyć chwale jednostek piszących, czy społecznej (w jakim stopniu społecznej, lokalnym, globalnym)?
Wszystko zależy jaka idea przyświeca każdemu osobnikowi z osobna, myśl przewodnia.
Przewód - transformator - półprzewodnik - przewodnik.
Prowadnica, autorytet, wódz, dowódca, wyrocznia, naczelnik, boss, dyrektor, herszt, hetman, lider, król, władca, car, hegemon, pryncypał, hierarcha, jedynowładca, majestat, zarządca, gospodarz, głowa?

Dobra, idę spać, koniec wygłupków. Kiedy indziej poważniej.
Może.
Bo z jednej strony chciałbym, z drugiej - szkoda mi się produkować i rozmieniać na drobne, trwonić i publikować najlepsze kawałki, z których mógłbym chyba jeszcze zarobić trochę srebrnych drobnych, np. na kłodzinę palmy kokosowej.
Napomknąłem o tym na ww. str. 278 wef kuchni.
A może poprzestanę ino na filozoficznych niepokojeniach, hę?

No, starczy tych majaków.
W czwartek ulatniam się na dwa tygodnie, jakby co.

http://chomikuj.pl/tedmit/Galeria/Muza/ ... 28audio%29

PS
I Ty Skorpionie też już łeb tracisz??
Jak coś, to pisać tutej o chorobie popromocyjnej.
Wspólnymi siłami wymyślimy terapię fest.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Ostatnio zmieniony 21 paź 2015, 4:41 przez agronom, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

No, cóż, muszę dopisać wyjaśnienie, że PS nawiązywało do wpisu i w cipe palca, który był przed moim. Zresztą po moim był drugi wpis iwcp, obu nie ma.
Bez tego wyjaśnienia wyjdzie, że mam z baniakiem jeszcze gorzej niż w rzeczywistości, że na początku wpisu godzę się na manewr moda, a na końcu się rzucam i zaczynam dymić.
To się nazywa manipulacja mediów.
Nie sądziłem, że Skorpion, który tyle razy piętnował ją, sam będzie ją stosował.
A jeśli to inny mod usunął, to cóż, i tak Skorpion będzie musiał sprawę wyjaśnić.
Obaczymy.
Jeszcze siem wszczymam zez diagnozom.
Pierw wywiad środowiskowy muss sein.

Co do wpisów iwcp, ja w nich nie widziałem niczego zdrożnego.
Nawiasem mówiąc, tera i kiedykolwiek.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

A jak się mówi nawiasem? Bo mnie się zawsze wydawało, że głównie ustyma się mówi.
(chyba, że brzuchem, ale to niekoniecznie musi być prawda)

Myślałem, że agronomówka to prywatna linia, a tu proszę, kanary i tu wpadają trzepać.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

dr. Agon pisze:
Jakiej, kurwa, lewicowej? Toż to skrajnie prawicowe forum jest.
Kto tu, kurwa, jest lewicowy? Ci, co non stop o wojnie tylko napierdalać potrafią? :lol:

Ja. Ja jestem lewicowy. Aby za żydami nie przepadam.

Za żydami to sami żydzi nie przepadają.

Awatar użytkownika

dr. Agon pisze:
A jak się mówi nawiasem? Bo mnie się zawsze wydawało, że głównie ustyma się mówi.
(chyba, że brzuchem, ale to niekoniecznie musi być prawda)

Jak to, jak?
Przykładamy usta do meniska (wypukłego lub wklęsłego) półksiężyca dłoni i mówimy.

Zara się oddalę tam, gdzie internet nie dochodzi, gdzie będę dochodził - prawd i praw.
Jak widzę, brak reakcji na reakcję moją i iwcp, Modernizatóry.
No, cóż.
Niektóre do manipulacji mediami to pierwsze, ale do stawienia się do raportu - ostatnie. He, he, urki-burki i mundurki (skórki zez parzonych kartofli?), jak się tera czujeta? Przeczuwata, że będzie Wam coraz gorzy na tym wirtualnym świecie (a potem realnym), że tom drogom pójdzieta prosto, potem w lewo, prawo, a potem w dół?

Nie chce mi się gadać na wasz temat smutny.

Na pożegnanie piosenka ku pokrzepieniu serc palm.

http://chomikuj.pl/chmielnandes/Filmy/M ... 28audio%29
(Rwr Babilon Error, "Dezererror")

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.