forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 24 mar 2019, 16:21 
Jeszcze mam dwajścia worków. Starczy do ciepła jakowegoś, już nie kupię bo gaz ma być w tym roku. ( Chyba, kurwa, nic nie jest dane raz na jutro - nie masz, nie ciesz się). Cześć, piekna, szkoda, ze cię sparło choróbsko ale przezyjesz. Pamietaj: Sierpień... :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 24 mar 2019, 16:27 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Niby słońce u mnie było, ale jakoś tak zimnowato.
Jedyny w Warszawie komar przyleciał nam do domu. Do mnie, oczywiście.
Za oknem przeleciał pierwszy motyl.
Wróble darły się za oknem, żeby im ziarna wysypać, ale pokazałam leniuchom wała. Śniegu nie ma, mrozu nie ma, to szukać żarcia na własną rękę, a nie.
Rano przyleciały dwa grzywacze, siadły sobie na akacjowej gałęzi i całowały się z pół godziny.
A potem cyk - dwie sekundy - i po wszystkim.
Dobrze, ze nie jestem grzywaczem.
I tyle z nowin pogodowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 24 mar 2019, 16:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja też pozdrawiam i czym się ciepło Aga. Rozumiem, bo sam jakiego kurewskiego wirusa załapałem. Jak nigdy bo już dawno nie miałem. Niestety zachciało mnie się na wizytkę do lekarza się wybrać celem zbadania czy nadal normalny jestę. Otóż wbrew twierdzeniu tu niektórych do zidiocenia mnie daleko. Zdrów jestem na umyśle. Za to okazało się, że coś schwyciłem po drodze jak to w ośrodkach zdrowia gdzie osmarkanych 500+sóf mnogo. Nakupiłem również nasion do ogrodu coby rozpocząć sezon warzywny od poniedziałku. A tu zima ma powrócić i u nosa gil wisi. I chuj strzelił upajanie się wniosno.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 24 mar 2019, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
U mnie właśnie ściemnia się.
Chmurowo.
Idzie na deszcz i ziąb.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 24 mar 2019, 17:17 
Słońce cały dzień, a ta moja kompać sie bedzie - arystokratka i ciepłom wode musi mić. Wieczorem w piecu napale. :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 26 mar 2019, 8:15 
Dzień dobry.
Wczorajszy dzień praktycznie przespałam, ale czuję się dużo lepiej. Nie wiem czy to za sprawą malinowej nalewki żony dzielnicowego -Czesławy, którą dolewałam do herbatki, czy dzięki troskliwej opiece Małżonka, grunt, że wracam do żywych.
Za to w pogodzie bez większych zmian, w piecu trzeba palić. Nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało, bardziej szkodzi pszczołom, królom jaszczurów i temu wszystkiemu, co postanowiło się przebudzić z zimowego letargu.
Kwitnie wierzba, na ostrokrzewie też żółcą się pączki, forsycja śpi.
Za dwa miesiące, pewnie będziemy narzekać na afrykańskie upały.
A tak, afrykańskie, co nie powinno nikogo cieszyć, bo tak oto nadchodzi koniec cywilizacji Bwana Kubwa. Przyszłe pokolenia będą rodzić się z kręconymi włosami, ciemnymi oczami i skórą, z większą ilością barwnika. Jasnowłose cherubinki obejrzycie tylko na kartach Baśni Andersena, bo świat wchodzi w erę murzyńskości, co z pewnością ucieszy skrzywionych w lewo. Wraz ze śmiercią ostatniego białego zniknie rasizm i beżowe plastry.
Zobaczcie co się dzieje. Niejaki Majkel Dżekson( przy okazji sfiksowany pedofil {prawdę mówiąc USA to jeden, wielki psychiatryk})
płacił grube pieniądze za to, by wyglądać jak biały. Teraz biali, ryzykując czerniakiem, smażą się na złoty brąz, a w usta wstrzykują silikon. Wszystko się zmienia..
Ale do tematu wracając, czas na wiosenne przesilenie. Deprecha poniżej 2 tygodni to typowy objaw, więc jedzcie dużo czekolady i witaminy D.
Pa, pa!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 26 mar 2019, 10:27 
Czarni się wkurwili i żądają czarnych plastrów. Bo jak taki Murzyn wyglada z białym plastrem na krzyż na ryju, no jak?!!! :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 26 mar 2019, 11:15 
Wiem, absurdy na każdym kroku.
Z tym, że o rasizmie skierowanym w białych mówić nie wypada.
Ostatnio Pudzian coś napomknął, że niech się geje dupią na ławkach we Francji i wszyscy w kwik, że homofob i cham bez dykcji.Tymczasem pojedż do Carpiano (to akurat Włochy), w biały dzień, na ulicy dupią się w autach albo walą gruchy. I nic mu nie powiesz, policja nie chce reagować, bo to niepoprawne politycznie by było. Byłam, widziałam.
W Unii nie zwrócisz uwagi szczylowi ciemnoskóremu, bo będzie żeś rasista. Francja to już w ogóle bagno.
Zaczynam spoglądać w prawo, i choć na tym forum to niepopularne, uważam, że mają sporo racji.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 26 mar 2019, 11:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Mieszalnictwo narodów jest faktem, a jak się Pudzianu nie podoba, niech spierdala.
Taką mam koncepcję. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: POGODA
Post: 26 mar 2019, 14:05 
Do Afryki, białas jebany w sztangę! :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group