forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 sty 2020, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:11
Posty: 224
W krzince,śpiom u Elefanda Koty..

Pozdrawiam i czekam jeszcze raz St.Praktyku na śledziki ze świąt Kwietniowych.
Wszystkich pozdrawiam.

Ochłonę to skrobnę,parę słów dla wszystkich..

Jedynie tylko to bo nie wiem w jakim temacie to opisać...

ObrazekObrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2020, 15:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:11
Posty: 224
Witaj Agafio.'"Skrobnę parę słów po pogrzebie do Ciebie w sprawie Kotów.Mam ich 7.Bezdomna banda,ale do "Papu" to znajdują swoją drogę..

Jak ogarnę to dam znać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2020, 15:24 
Nie ma problemu, pisz śmiało. Pozdrawiam.


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2020, 16:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:11
Posty: 224
Witaj Agafio.
Mam na imię Efka.Ja zakładałam wszędzie Loginy na moje imię i nazwisko.
Mój Elefandzik nie miał w tym temacie cierpliwości.

Zmarł wczoraj w nocy około 1,oo.Był chory od sierpnia na Chłoniaka lewoobojczego.Czyli już wtedy był to przerzut z trzustki a więcej z żołądka.Przez 23 lata do lekarza a szczególnie do Pulmo niełaził.Darł ryja -idż Ty sobie sama .mnie jest dobrze/.

Kiedy sprawa osiągnęła 100 % pewności że to Rak to siedział 3 dni przy stoliku i myślał.Kogo tu Zjebać.No efkę qwa..

Na Onko nie był,przyjęty bo nie miał już tam co szukać.Koordynator,wyrażnie powiedział -Będzie Pan umierał na własne żądanie.

Życie,nie było usłane różami.,z takim charakterem jaki On miał.
Agafio w tym życiu wiele można zdziałam,ale zarazem i sporo zaprzepaścić.

Ja od 10 lat maluję obrazy,jako samouk.Miałam wiele wystaw w kraju i w Niemczech,masę reportaży w TV i w Radiu.
STWORZYŁAM SOBIE SWÓJ ŚWIAT KOCI ŚWIAT>>ON NIE MÓGŁ TEGO ZNIEŚĆ...

Nie raz powiedziałam,najlepiej byłoby,gdybym w Rynsztoku nachlana leżała a Ludzie pokazywali by mnie palcami.

Opowiadasz Cuda,dlaczego WTEDY BYŁBYŚ ZADOWOLONY.

Kurwa zazdrość itd.

Agafio do czego teraz zmierzam.Te 7 Kociaruchów kosztuje Papu.Nasza skurwiała mina nie ma forsy.Byłam i dowiadywałam się/.

Urzędas tak mi potem oddzwonił.
Chciałabym namalować ze 2 obrazy Kocie i puścić w Aukcję by tą bandę wysterylizować.Samo jedno to koszt 170zł.

Teraz przy jednej rencie nie będzie mnie taki taki luksius stać.

Rwa co robić..Troszkę ochłonę i będę tutaj pisać...
Popatrz.Ewa ślusarczyk opolska....Wejdż na strone a tam są fotki że Szpitali WCM.


Teraz będzie więcej spokoju.Stąd Was wszystkich pozdrawiam.
Obrazek

Obrazek

Obrazekbetta blue water


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2020, 16:49 
Ewo, jest mi bardzo przykro. Jestem poza domem, wieczorem postaram się więcej napisać. Nie trać ducha, mam trochę kontaktów, postaram się pomóc. Nie jesteś sama..
Do wieczora!


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2020, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:11
Posty: 224
W ci agu tygodnia,udobrucham się z Urzędami i potem porozmawiamy.
Bardzo Tobie dziękuję..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2020, 19:13 
Jestem, spokojnie... póki co może poprośmy moderotora o przenieniesie tych wpisów, tudzież założenie tematu. Ten nie jest najlepszy.
Póki co jednak napiszę tutaj...(MMM zechcesz przeniesć?)
Raz kolejny, cholernie Ci współczuję straty, wiem jak to jest, każdy z nas wie, jak to jest stracić bliską osobę. Z elefandem specjalnie blisko nie byłam, On milczący, ja rozgadana, nie zmienia to jednak to faktu że był naszym kolegą.
Ta choroba to straszna rzecz, co najgorsze, może sięgnąć nas wszystkich, Ciebie, mnie, naszych bliskich, wiesz ja ogólnie zastanawiam się jak to możliwe, że ludzkość mająca do dyspozycji takie technologie, ludzkość badająca kosmos, medycyna która ludziom przeszczepia twarze, serca, kończyny z plastiku kierowane impulsami z mózgu, nie potrafi sobie z tym pierdolcem rakiem poradzić. Jak to możliwe?

Heh, napisałaś że około 1 w nocy zmarł nasz kolega, cholera...
Bardzo, bardzo mi przykro.. naprawdę, nie wiem jak mogę ukoić Twój ból, jak pomóc. Ale bardzo chcę..
I z tymi kotami również. Jak już będziesz gotowa Kochanie, napisz mi gdzie mieszkasz, niby wiem, ale tak dla pewności. Chodzi o miejscowość i gminę. Ile kotek i ile kocurków masz do sterylizacji i kastracji. Poruszę co nieco, pomogę.
Póki co, trzymaj się kobietko, przejdź ten pogrzeb, wiem, że będzie trudny. Odezwij się ok? Pisz.. Jestem z Tobą..


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2020, 19:19 
Ps. Obrazy przecudowne... każdy z nich powiesiłabym u siebie.


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2020, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 8:11
Posty: 224
Witaj.Pozostaniemy w kontakcie.
2 Kotki cudowne ze pażdziernika rwa już nie wiem.Czarne a na Pyszczach dłuuuugie białe wąsy.te zwią sie Myszki.
1 biało czarny z czarny podbitym okiem zwie się Michałek a w rzeczywistości toKocinka jest.
2 cały czarny,olbrzymi Kocurek.Na ręcę idzie.Też Michałek i one śpią w kartoniku ze styropianu oboje.

1 jest czarny z kolanówkami na tylnych łapkach.To JEST ZBÓJ.

Matka jego kilkakrotnie pogryzła i trzeba będzie mieć dużo cierpliwości by ten się zbliżył do Ludzi.
Ten Kot ma sam ze sobą stress.To jest Gucio.
6 kot to biało czarny z podbitym oczkiemz lewej strony.Głaskać się dadzą ode mnie..

Jest tam jeszcze ktoś.A jest Czarna Zjawa.Kotka Mikuś,która w Maju,pokazała się na Posesji a potem w Czercu jak ja wróciłam po Szpitalu to COOOO

Ryms,pod drzwi 4 Kociąta.Masz chowaj.Ja Tobie pomiałcze.

Już taki sam wypadek miałam ze 7 laty temu...

Mam wielkie Kocie serce i żadnemu nie zrobie krzywdy,...Co nie znaczy o kimś innym.
Czasami przechodziłam Hoorror.

Niech jemu ziemia we wtorek będzie lekką a mnie reszta życia...

Agafio,ja nie mam żadnej rodziny.Moje Dzieci z 1 małża,który zginął tragicznie w wypadku samochodowym. są wHolandii,W.Brytani i w Niemczech.
Popatrz.Niech admin to przeniesie,będzie weselej.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Brak mi
Post: 05 sty 2020, 20:10 
Ewo, witamy tutaj, znalazłaś nas?
Będzie dobrze, obiecuję..
Pięknie malujesz.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group