forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 318  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lis 2017, 17:16 
stary praktyk pisze:
A ja myślę tak:
Jeśli będziesz mieszkał na Śląsku, w Krakowie,czy w Warszawie
Jest spora szansa, że pomimo nawet tego przedwojennego materiału, możesz
tej wymarzonej emerytury nie doczekać. :shock:
Chodzi o to, że w zasadzie oddychamy zupełnie innym powietrzem aniżeli nasi rodzice.
Typowym przykładem jest "aura" nad Krakowem. Ale to jedynie przykład. Tak jest w każdym większym mieście.
Dalej: - idzie w TV taki program, - wiem co jem, - warto obejrzeć ale to ryzykowne.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrezygnujesz z jedzenia co w efekcie zakończy się tym samym, - czyli powrotem do domu ojca.


Jebać to









Jedynym wyjściem z tej sytuacji bez wyjścia, jest wyprowadzenie się w okolice, gdzie woda czysta a trawa zielona
- jednak należy się spieszyć bo tych miejsc coraz mniej ( Szyszko )
Oprócz tego, należy zapomnieć o robieniu zaopatrzenia w :
Biedronce, Aldim, M1, Auchan, Tesco, Intermarche..............etc,etc.
Należy:
Zacząć uprawiać własne warzywa i owoce. Hodować swój drób i świnie oraz ryby.
Po spełnieniu tych warunków, przy rozwoju dzisiejszej medycyny ( nie jest równoznaczne ze stanem naszej służby zdrowia ) - istnieje spora szansa a nawet pewnik, że do emerytury dojedziesz pod warunkiem, że Cię Państwo/ZUS - nie rozszyfruje i pomoże w opuszczenie tego najlepszego ze światów z prostej przyczyny:
braku środków na emeryturę.
Być może nawet nieco przesadziłem ale na pewno niewiele..... :oops:

:lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 22 lis 2017, 17:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Najważniejsze zdrowy rozsądek zachować. W dzisiejszym świecie medialnych speców od zdrowego życia naprawdę trudno o to. Dziś dowiadujemy się, że np zdrowie zachowasz aż do śmierci jak będziesz jadał dużo strączkowych. Za chwilę ktoś pisze, że to źle, mit, bo strączkowe wpływajo źle na jelita rozpychając je gazami, a te uciskają na serce, dudy, wontrobe nerki i rozum. Itd, itd. Makłowicz swoje - twierdzi, kto widział, kiedy cholesterol i zachwyca się destylatami wszelkiej podejrzanej konspiracyjnej produkcji Okrasa smaży na ogniu i dymie, a tucznik Gesslerka psuje smak swoim wyglądem na wizji. No joba można dostać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2017, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Okrasa dodatkowo lubi pakować rozmaite śmiecie do potraw,jak siano,łupiny czosnku,gałązki i inszą parszywą inszość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2017, 17:55 
stary praktyk pisze:
A ja myślę tak:
Jeśli będziesz mieszkał na Śląsku, w Krakowie,czy w Warszawie
Jest spora szansa, że pomimo nawet tego przedwojennego materiału, możesz
tej wymarzonej emerytury nie doczekać. :shock:
Chodzi o to, że w zasadzie oddychamy zupełnie innym powietrzem aniżeli nasi rodzice.


To ja raz jeszcze wkleję, bo przepadło bez zrozumienia.

Obrazek

W Polsce nigdzie Pan nie uciekniesz przed rakiem. Stężenie rakotwórczych wyziewów
jest w Polsce 3 x wyższe, niż u sąsiednich Pepików! My Kaszebe, mamy najwyższy w
Polsce współczynnik zachorowań i zgonów na nowotwory - wyższy niż w Krakowie, a
przecież morza, powietrza i jodu pod kokardę. Niestety mamy też spalarnie, hałdy
odpadów siarczanych i syf spływający Wisłą z całej Polski. Jak Pan kochasz wnuki, to
myśl Pan dla nich o Irlandii zielonej na przykład.


Na górę
  
 
Post: 22 lis 2017, 18:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Killashandra Ree pisze:
Okrasa dodatkowo lubi pakować rozmaite śmiecie do potraw,jak siano,łupiny czosnku,gałązki i inszą parszywą inszość.



I popiół.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2017, 18:04 
O, tak!!! I po co ja z Łodzi miasta do tej chujni
nad morzem przyjechałem, no po co!!! Otóż za miłością@! i za to mogę umrzeć na wsztystko, kurwa, od razu mnie zabijta!!!;)


Na górę
  
 
Post: 22 lis 2017, 18:07 
Idioci! Wszyscy oprócz nas!!!


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2017, 18:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dziś Chór Aleksandrowa wystąpi w Warszawie na Torwarze. Jutro zespół przeniesie się do Torunia, a następnie wystąpi w Olsztynie i Białymstoku, gdzie 26 listopada zespół zakończy międzynarodowe tournée. W ramach tej trasy muzycy wystąpili w Serbii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Słowenii i Rumunii.


Muzycy po raz pierwszy odwiedzili Polskę po katastrofie lotniczej z 25 grudnia 2016 roku u wybrzeży Soczi, w której zginął prawie cały skład słynnego chóru. Na początku 2017 roku ogłoszono casting, a od lutego 2017 roku chór występuje już w nowym składzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 18:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Jak Pan kochasz wnuki, to
myśl Pan dla nich o Irlandii zielonej na przykład.


Pewnie pewnie, jak Polcy i Polaki zaczną się tam mnożyć jak króliki, zjedzą całą trawę,
potem Irlandczyków, potem obciążona wyspa zatonie. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 18:32 
maerose pisze:
Cytuj:
Jak Pan kochasz wnuki, to
myśl Pan dla nich o Irlandii zielonej na przykład.


Pewnie pewnie, jak Polcy i Polaki zaczną się tam mnożyć jak króliki, zjedzą całą trawę,
potem Irlandczyków, potem obciążona wyspa zatonie. :cry:


Iiii tam. Jak już wszystko zeźrą, to natularną koleją rzeczy będą musieli to... no wiesz co,
a gówno nie tonie. O! I tym sposobem szewczyk Dratewka, zażarłszy barana, uratował Irlandię,
kurewnę i nawet smoka. ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 318  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group