forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 12:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 318  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lip 2017, 16:32 
Nie rozmiem ludzi, którzy osiągnęli że tak powiem wszystko, i se samobója zafundowali. Co trzeba mieć we łbie, kurwa..
Ten tam Chester Bennington, gnojek 2 lata młodszy ode mnie. Wiujnął się, bo co, no właśnie, bo nic..
Ten tam aktor komediowy, którego uwielbiam, ten co camprem na wakacje jechał, mam, Robin Williams, też sobie żywot skrócił..
Jak to możliwe powiedziecie ? Oni mogą wszystko, mogą ratować świat, zwiedzać, bawić się, a się zabijają.. Kurwa mać, jak tak by jednego czy drugiego na polską wieś, na 3 miesiące wpierdolić, do polskiej rodziny na stancję, czy by nie zaczęli funkcjonować inaczej, myśleć innymi kategoriami? Ja nie kumam tego, że człowiek który może wszystko się zabija..


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 16:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Co trzeba mieć we łbie, kurwa..


Zaczyna się od marychy a potem koka itp.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 16:52 
Źeby czuć? Pal licho polską wiochę, co tam, u siebie nie mają dzieciaków chorych, co, u nich ludziska nie klepią biedy? Koki nie trzeba, wystarczy poczuć, spojrzeć. Nie mogą swiata, tego małego zmienić?Mogą i mogli, ale woleli się użalać nad własnym pseudo nieszczęściem, głupie chuje. Och, jak to mi żle, jestem taki samotny, a tu znowu 20 tysięcy dolarów wpadło na konto..No straszne nieszczęście.. Nic tylko iść na linę.


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 16:59 
Zabiję się i zasilę grono martwych legend. Niechaj świat zobaczy jaki byłem nieszczęśliwy za życia. Żenada kurwa..


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 17:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Artysta Pani Agafio, artysta. Kiedy osiągnie kres swojego artyzmu to tak go rozsadza, od środka, że strach. Może trzeba być artystą, żeby popełnić samobójstwo i wtedy się zrozumie? Nie wiem.

ps.

Mnie jest szkoda bardzo, bo stary jestem i czym bliżej mi do końca to coraz mniej w dzisiejszym show biznesie do mnie przemawia. Linkin Park był właśnie taką grupą. Wprawdzie nie jest przesądzone, że zespół się rozleci ale w większości przypadków tak właśnie się dzieje, bo nie da się pewnych osób zastąpić, tak jak np Freddiego w Queen.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 17:40 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No to mamy podobnie.
Też nie rozumiem, jak można strzelić samobója mając wszystko a przede wszystkim niewiarygodną szansę na pomoc słabszym. Schronisko dla niechcianych zwierzaków by cutasus jeden założył robiąc siebie kierownikiem i zara by się okazało, że na głupoty czasu nie ma. Tu skłaniam się do dania wiary Stanisławowi, że to gandzia im tak mózg rozluźnia.
Innego wytłumaczenia nie potrafię znaleźć.
A skoro wolą ćpać aniżeli zająć się czymś pożytecznym, - chuj im w dupę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 17:42 
A Kukiz? Też osiągnął już wszystko co mógł, w tym dno ostatnie i co? Żyje se , kurwa, nie dusi go ból istnienia, chuja, wyjca jebanego!
Menda na wynajem.


Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 17:50 
A menda.


Ostatnio zmieniony 22 lip 2017, 5:44 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 21 lip 2017, 19:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
older pisze:
A Kukiz? Też osiągnął już wszystko co mógł, w tym dno ostatnie i co? Żyje se , kurwa, nie dusi go ból istnienia, chuja, wyjca jebanego!
Menda na wynajem.




Tego chuja niech Pan raczej nie wspomina.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2017, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Tak, gandzia koka heroina i haszysz na deser, stary praktyk i swiniak eksperci od dragów ;)
A kukiz to alkoholik a taki zawsze z jednej skrajnosci w drugą brnie. Pewnie teraz do Lichenia na zloty bylych AA jezdzi.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 318  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group