forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 13 maja 2024, 5:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 318  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 sty 2017, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Może to jest tak, że w raju nie odczuwasz głodu?


Nie? a to kto zjadł owoc z drzewa wiadomości? pies?

Jak zjadł to i srał a gdzie kible?

Cytuj:
Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem
To opis raju, fragment

W raju chodzili nago i mieli nakaz rozmnażania się, a tu wszyscy ubrani, pewnie pierdolą się po kątach.

Gówno nie raj, taka prawda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2017, 20:55 
Ja zadałam podobne pytania Świadkom Jehowy(bo te obrazeczki to pochodzą z ich broszur i literatury), to mam ich z głowy :lol:


Na górę
  
 
Post: 24 sty 2017, 21:01 
Cytuj:
Nie? a to kto zjadł owoc z drzewa wiadomości? pies?

Jak zjadł to i srał a gdzie kible?


Hahahaha..

Lubię tulipany i polne kwiecie. ;)
Zaskocz mnie....


Na górę
  
 
Post: 24 sty 2017, 21:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
...
Zaskocz mnie....


Nawet dla Ewy widok gotowego do rozrodu Adama nie był zaskakujący, wszak byli nadzy, jakże ja mógłbym czymś zaskoczyć? :mrgreen: kwiatki bławatki dobre sobie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2017, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
evaj23 pisze:
Ja zadałam podobne pytania Świadkom Jehowy(bo te obrazeczki to pochodzą z ich broszur i literatury), to mam ich z głowy :lol:


O religii właściwie nie da się dyskutować z wierzącymi bo ostatecznie jest to dla nich przykre, a z niewierzącym jaki cel?
Jehowi fakt są wyjątkowo dziwni ale nie bardziej od np. mormonów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2017, 21:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
prawdziwi ateisci nie zadaja sobie takich pytan i nie traca czasu na pierdolenie kocopolow dezawujacych wierzacych, czy to jehowych czy tez innych muzulmansko budystycznych cherzesjan katolikow, prawdziwy ateista ma te cale pytania bez odpowiedzi gleboko w dupie i wzrosza na wszystko ramionkami....sajonara

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2017, 21:47 
Ateista(niech Ci będzie "prawdziwy") powinien poznać inne propozycje, a to w celu ugruntowania swojego stanowiska. W przeciwnym razie będzie tak, jak niektórzy w obliczu śmierci łapać się krucafuksa.


Na górę
  
 
Post: 24 sty 2017, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
evaj23 pisze:
Ateista(niech Ci będzie "prawdziwy") powinien poznać inne propozycje, a to w celu ugruntowania swojego stanowiska. W przeciwnym razie będzie tak, jak niektórzy w obliczu śmierci łapać się krucafuksa.


ok, ja juz poznalem inne propozycje......i nie ma takiej mozliwosci bym sie tego fiksa chytac chcial, a potem to juz oczka zamkne moze mnie tylko rodzina katabasa zawolac, nie bede mial na to wplywu.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2017, 12:41 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Czy istnieje prawdziwy ateizm? Jako niewiara w nic? Raczej chyba nie, bo każdy w coś wierzy. Ja na ten przykład wierzę że kiedyś wygram w totka, przeżyję resztę swego życia z MWM, dożyję do lata, uda mi się zrobić to, co sobie zaplanowałem. W coś wierzę. Nie wierzę w żadną religię - bo to opium dla motłochu - każda religia opiera się na wierzeniu w coś (kogoś) kto/coś nie da sie wytłumaczyć normalnie a tylko dogmatem wiary - tak jest i już. Że ktoś chodzi po wodzie, zmartwychwstaje, idzie do nieba, którego nie ma albo do piekła, wymyślonego przez klechów na postrach maluczkim, etc.
Wierzę, że każdy ma duszę - czyli swoją jaźń - czuje jak go boli jak sobie jebnie młotkiem w paluch, jak go boli ząb. Nie czuje bólu Jaśka czy Kleofasi, ale swój. Chyba któryś z Żydów wymyślił takie stwierdzenie, że ratując jednego człowieka ratujesz cały świat. Ja się z tym zgadzam - tylko ja wiem, co to mój ból, moje rozterki, moje życie - czyli mój świat. Tylko ja. Zabijając mnie zabijasz ten świat - dla mnie - cały świat. Ratując - ratujesz cały świat - mój świat, bo innego nie mam. Każdy ma swój świat i dla każdego jest on jedyny i niepowtarzalny.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2017, 12:56 
Cytuj:
Wierzę, że każdy ma duszę - czyli swoją jaźń - czuje jak go boli jak sobie jebnie młotkiem w paluch, jak go boli ząb.


Człowiek i odczucia są ''jednią''. Plotyn, o ile pamięć mnie nie myli.
Ten sam, który ''wyznalazł'' absolut (nie mylić ze szwedzką wódą ;) ).


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 318  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group