forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 114  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2019, 0:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
...wybrzeże Bałtyckie przesunie się w okolice Płocka.
...


Płocka? czemu tak daleko, było morze w Czorsztynie, Wieliczce to i Częstochowę zaleje.

Tu masz Pan jedną z mapek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 9:13 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Szanowny Panie Małpa !

Po pierwsze primo, Częstochowy nie zaleje bo prognozy są inne.
Po drugie primo, Częstochowa jest na górce, - cóś ok. 340m. n.p.m więc -
śpię spokojnie gdyż, jak Komandor wspominał, nie ma tyle wody w lodowcach.
Po trzecie w końcu, - Częstochowa, to duchowa stolica Polski więc bozia nie dopuści......
co było do udowodnienia....... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 9:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Pantryglodytes pisze:
stary praktyk pisze:
...wybrzeże Bałtyckie przesunie się w okolice Płocka.
...


Płocka? czemu tak daleko, było morze w Czorsztynie, Wieliczce to i Częstochowę zaleje.

Tu masz Pan jedną z mapek

Obrazek



Zatem ja na lądzie będę sobie siedział i żadnego Częstochowiaka nie wpuszczę! Niech se bujajo na łajbach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 9:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
1.Częstochowa ma Jasną Górę i Czarną Madonnę najjaśniejszą panienkę to SP jest bezpieczny jak nikt :D

Ale mnie te ta biała plama ciekawi. nie ma osadów. Znaczy co bozia jeszcze nie stworzyła czy zabrała na chwilę.

2. No jest tego świństwa trochę. Już nasi chemicy wiele razy iperyt z plaży zbierali. Zżelowany i nie parujący mocno na szczęście.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 10:03 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No i już wiesz Oldi, czemu ci skóra z pięt złazi po powrocie ze spaceru z plaży a dorsze
jakieś takie poodparzane czy cós...... :(

Chyba, że to był bursztyn a tylko dla zmyłki stwierdzono, że to iperyt.....?!
Zawszeć to mniej chętnych do podziału...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 10:43 
W tej Częstochowie - Mekce żeglarzy- wszyscy żeglarze tacy dowcipni, kurwa, czy tylko ty, Stary Praktyku garażowy? :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2019, 11:04 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Tylko on :D

W wodzie iperyt ulega hydrolizie i staje się bezpieczny. Trochę to trwa jednak. Kilka-kilkanaście godzin.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 11:31 
Zagraniczny kumpel starego - też z poczuciem humoru : https://www.facebook.com/TygodnikNIE/vi ... 237286361/


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2019, 11:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Czy ja aby nie wyczuwam w tonie mojego pszyjaciela Oldiego nutki kpiny.....?!
A w słowach Komandora próby bagatelizowania zagrożenia........?!...... :oops:
Było by to nieco, - moim zdaniem, - dziwne..........chyba, że zna się na tyle, by ręczyć głową.....
tylko wtedy, - skad u Oldera spalone/osmalone pięty...?! :lol:
W każdym bądź razie, ja wolałbym, - szanowni, - kąpać się w wodzie, gdzie tego syfu brak......no tak mam i jusz! ;)
W tej sytuacji, nie pozostaje mi nic innego, jak zazdraszczać Piotrkowi tych czystych ( jeszcze ) - rzek i nieskażonej a otaczającej je przyrody.
Tym czasem, - Komandorze, - prosimy o nową porcję fotek z pływania po Twojej okolicy bo to już niedługo będzie historią.......te grzybienie i wodne lilie oraz w miarę czysta woda. :roll:
A Ty, - Oldi, - z tym łażeniem na bosaka po wodzie uważaj. I to nie jest żadna z mojej strony złośliwość a troska !
Tym czasem siedzę sobie przy klawiaturce naguski jak mnie natura stworzyła albowiem inaczej się nie da ! Wprawdzie polazłem na ryneczek ( ale już w ubraniu) - po czym szybciutko wróciłem do chaty gdyż przebywanie w tych warunkach na dworze, - grozi śmiercią .....w najlepszym wypadku porażeniem słonecznym.
Teraz idę dokończyć ogórkową.......będzie na trzy dni spokój........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 11:52 
Ty mnie mylisz z panią Szydło. Moje piety są jak jedwab a co do iperytu to komandor ma rację - ulega hydrolizie, chyba ze trafi się na nówke rozszczelnioną beczkę niesmiganą, gdyż hydroliza zabiera trochę czasu. poza tym mówiłem, iz zawsze zdążę spierdolić bo wchodzę w wodę najwyżej do kostek :)
I uważaj na listonoszkę bo jak jej przez nieuwagę z gołym kindybałem otworzysz to może u ciebie na stałe zostać...


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 114  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group